User Tag List

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
143 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Bmw E90 Gizli Özellikler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mertİ kardeşim fabrikanın testi önemli değil benim içim gidiyordu olay o ben titiz adamım kıyamam aracıma yanındada kapı kolunu zorlayan kapıya omuz atan zorluyan birini gördümmü içim cız ediyordu keza dışardanda aynı o yüzden kapattım olay yoksa fabrikanın dayanıklılık testi değil bende biliyorum tabiki kolay kolay bir şey olmıycağını
    haklısın abi bişey diyemem senin kararın benim aracımda vakum kapı var bazen ben bile sert kapatıyorum içim gidiyor sen vale vs düşün artık herkes alışkın 2 kere kapıyı açıyor kilit çözülsün diye ama tavsiyem kapıları kilitli tut istanbulda yaşıyoruz sonuçta ne olucağı hiç belli olmaz

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Mertİ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklısın abi bişey diyemem senin kararın benim aracımda vakum kapı var bazen ben bile sert kapatıyorum içim gidiyor sen vale vs düşün artık herkes alışkın 2 kere kapıyı açıyor kilit çözülsün diye ama tavsiyem kapıları kilitli tut istanbulda yaşıyoruz sonuçta ne olucağı hiç belli olmaz
    Aynen istanbul tekin şehir değil riskli yerlerde kapatıyorum zaten yada yanımda para varsa dövizden bankadan çıkmışsam öyle zamanlar zaten yanıma birinide alıyorum teksemde oraların güvenliğinden arabaya kadar eşlik etmelerini falan istiyorum.. onun dışında zaten normal vakitte girselerde arabada bir şey yok
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen istanbul tekin şehir değil riskli yerlerde kapatıyorum zaten yada yanımda para varsa dövizden bankadan çıkmışsam öyle zamanlar zaten yanıma birinide alıyorum teksemde oraların güvenliğinden arabaya kadar eşlik etmelerini falan istiyorum.. onun dışında zaten normal vakitte girselerde arabada bir şey yok
    boşver kilitle abi sen en önemlisi can güvenliği

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e90post u arastir milyon tane konu var .

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kapı kolu zorlamalarına insan alışıyo, mesela ben biri inip binerken hemen o kilt açma kapama düğmelerine basıyorum, bir süre sonra otomatikleşiyor insan
    onun haricinde büyük şehirlerle yaşıyorsanız kapı kilidi çok işe yarıyor bence, çankaya bölgesinde oturuyorum ben özellikle bu civarlarda dilenciler çok oluyor, haliyle ellerini kapıya atan mı dersin camı indirmeye çalışan mı dersin hepsinden var.. bi keresinde kapılar açıkmış, biri açtı kapıyı, bende açmışken indim arabadan, dilenci veled kadın coluk cocuk dinlemeyip herkesi rahatsız etmiş, polis çağırdık tabi.. neyse bu tür olaylar için yararlı otomatik kilit..

bunların yanında diğer arabalarda var mı bilmiyorum, 2 kere üst üst açma düğmesine basınca, şöfor kapısının kilidi açılıyor ve cam yarıya kadar aşağı iniyor, bu sayede dar sıkışık durumlarda araca binme kolaylığı sağlıyor.. baya hoşuma gidiyo bu özellik

kumandan aracın kulaklarını yazılımla kapatmak mumkun evet ama ben içerden kapatmayı da çok seviyorum, bazen sıkışık yerlerden geçerken kulakları kapatıyorum. bu da hoşuma gidiyo açıkcası
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e90 ın pek bilinmeyen ama çok güzel bi özelliği var.. aracı stop ettiniz anahtarı çıkardınız.. çıkardıktan hemen sonra start tuşuna basarsanız araba tekrar çalışıyo anahtar takılı olmasa bile.. kış için çok faydalı.. arabayı çalıştır çık dışarı kapıları kilitle ısınınc a gel bin gözün de arkada kalmasın ben bi ara iki anahtar taşıyodum sırf bunu yapmak için.. veya yazın aç klimayı araba soğusun öyle bin

BORKED

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 senedir e9x kullanıyorum hiçbir özellik fark edemedim

BlackEmperor
    Misafir
    beyler GTC de aynalar kumanda ile kapatılabilir mi camlar kapanıyor bide ayna kapansa bi yemek ısmarlarim

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı BlackEmperor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler GTC de aynalar kumanda ile kapatılabilir mi camlar kapanıyor bide ayna kapansa bi yemek ısmarlarim
    Power Fold Mirror Kits

AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e90post u arastir milyon tane konu var .
    Ingilizcen var ise bu konuda cok guzel bilgiler var .

Things you didnt know about your 3 series. - BMW 3-Series (E90 E92) Forum - E90Post.com

Aracta CA ( Comfort access ) var ise arac anahtarini bagaja birakip bagaj kapagini kapattiginda geri sekiyor, kapanmiyor.

Geri vitese taktiginda sag aynanin inmesi icin sol kapi uzerinde bulunan ayna ayarlama dalgasinin sag tarafi gosteriyor olmasi gerek. Sol tarafi gosteriyor ise ayna calismiyor.

Idrive dan yag oranina bakmak yerine cruise control kolu uzerinde bulunan asagi yukari tusuna basarak menulere gecip yag oranina bakilabilir.

Bazi e9x larda torpido altinda USB girisi var bakin belki sizde de vardir bende yok .

Bu konuda 10-15 sn icinde egzost sesi nasil arttiriliyor o aciklanmis. Ben denemedim ama deneyenler var sonuc olumluymus. ( http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=80661 )

Ayrica coding ile tonla sey yapilabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ingilizcen var ise bu konuda cok guzel bilgiler var .

Things you didnt know about your 3 series. - BMW 3-Series (E90 E92) Forum - E90Post.com

Aracta CA ( Comfort access ) var ise arac anahtarini bagaja birakip bagaj kapagini kapattiginda geri sekiyor, kapanmiyor.

Geri vitese taktiginda sag aynanin inmesi icin sol kapi uzerinde bulunan ayna ayarlama dalgasinin sag tarafi gosteriyor olmasi gerek. Sol tarafi gosteriyor ise ayna calismiyor.

Idrive dan yag oranina bakmak yerine cruise control kolu uzerinde bulunan asagi yukari tusuna basarak menulere gecip yag oranina bakilabilir.

Bazi e9x larda torpido altinda USB girisi var bakin belki sizde de vardir bende yok .

Bu konuda 10-15 sn icinde egzost sesi nasil arttiriliyor o aciklanmis. Ben denemedim ama deneyenler var sonuc olumluymus. ( DIY: 335i Exhaust Sound Mod. Better, and even easier than golf tee mod. - BMW 3-Series (E90 E92) Forum - E90Post.com )

Ayrica coding ile tonla sey yapilabilir.
    Bunların usb ve egzoz sesi hariç hepsini biliyorum hatta bir gün ceketimi bagaja koydum 3.35te bagaj geri sekti aynen tonla küfür etmiştim bagaj bozuldu diye. Sonra anahtardan bagaj tuşuna bassam kapatsam falan diye düşünürken fark ettim anahtarın bagajda olduğunu hans yapmış

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    katlanir ayna ozelligi olan f10 e90 v.s tarzi araclar kumandadan katlama olayini serviste kodluyolar yanliz fiyati 100 euro sacma bi fiyat bence..
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

tnbrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izmir ozgorkeyde sordugumda guncelleme icin bi fiyat verdiler egerki istersemde benim bi kagit imzalamam gerektegini soylediler, bu guncellemeleyi yaparken beynin cokebilecegini ve bununda maliyetli bi islem oldugunu coktugunde de butun masraflarin bana ait olacagini bildirdiklri icin bende kapilar kitlendiginde aynarin kapanmasi ozelligini actirmaktan vazgecmiztim. 2012 model bi arabada bana cok sacmagelmisti bu!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tnbrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Izmir ozgorkeyde sordugumda guncelleme icin bi fiyat verdiler egerki istersemde benim bi kagit imzalamam gerektegini soylediler, bu guncellemeleyi yaparken beynin cokebilecegini ve bununda maliyetli bi islem oldugunu coktugunde de butun masraflarin bana ait olacagini bildirdiklri icin bende kapilar kitlendiginde aynarin kapanmasi ozelligini actirmaktan vazgecmiztim. 2012 model bi arabada bana cok sacmagelmisti bu!
    valla e60 için yaptırdım bilgisayara bağlayıp aynaların katlanması kısmına tik attık sadece oldu.. güncellemeye gerek olmadı yani.. ama dedikleri doğru güncelleme işinde %10 sakatlık çıkma riski var.. 1000 lira kadar zararımız olurmuş dediler ben de yaptırmadım..

buarada 100 euro falan da vermedim ben yağ değişimi yaptık ya abi böyle bişey varmış dedim iyi açalım dediler açtık.. belki hakkaten e90 ınki daha komplikedir..

Firat.M3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    autologic makina ile anında açabilirsiniz bu özelliği barındıran tüm bmwler için geçerli. e90 e92 e60 vs hepsinde yapılabilir. Öyle güncelleme falana da gerek yok. Güncelleme gereken şeylerde de mesela gündüz farı (angelların far 0 konumunda yanması) gibi eklentileride tek paket olarak atıyor benim servis. 2 dk sürmüyor. Risk'de taşımıyor. Güncelleme atarken araca takviye yapmak gerekir ayrıca. Aklınızda olsun..
    M. The most powerful letter in the world.

mmged_jan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konuda en çok kurcalnacak araç hyundai dir örneğin yeni elantranın her paketinde cruise control var ancak bazı paketlerde cruise control un düğmelerini koymamışlar sistemi aktif ettiğinizde göstergede ışığı dahil yanıyor
    Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rwd olsun diyeceğim araç yokta keşke e30 önden çeker olsaydıda bu kadar apaçinin eline düşmeseydi
    Arabam benim can dostum bir nevi evcil hayvanım

ulasoztas1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e36 içinde varmıdır ki böyle gizli özellikler?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bmwstyle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    autologic makina ile anında açabilirsiniz bu özelliği barındıran tüm bmwler için geçerli. e90 e92 e60 vs hepsinde yapılabilir. Öyle güncelleme falana da gerek yok. Güncelleme gereken şeylerde de mesela gündüz farı (angelların far 0 konumunda yanması) gibi eklentileride tek paket olarak atıyor benim servis. 2 dk sürmüyor. Risk'de taşımıyor. Güncelleme atarken araca takviye yapmak gerekir ayrıca. Aklınızda olsun..
    buna acaba e90 lardaki kumandayla kilidi açınca yanan park lambaları da dahil midir? öyle bi özellik bulamadık e60 ta aynaları hallettiğimiz programda.. çok sevdiğim bişey ama 3 serisinde var 5 serisinde yok çok saçma geliyo bana..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tnbrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özgörkey beyinle ilgili her müdehaleye aynı şeyi söylüyor demek ben 3.35teki eski sahibinin yaptırdığı yazılımı sildirmek için gittiğimde bana da aynı şeyi söyleyip dışarıda yapmamı söylediler. Nitekim ege servise götürdüm direk orjinal yazılıma döndürdüler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)