User Tag List

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
143 sonuçtan 134 ile 143 arası

Konu: Bmw E90 Gizli Özellikler

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tnbrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Izmir ozgorkeyde sordugumda guncelleme icin bi fiyat verdiler egerki istersemde benim bi kagit imzalamam gerektegini soylediler, bu guncellemeleyi yaparken beynin cokebilecegini ve bununda maliyetli bi islem oldugunu coktugunde de butun masraflarin bana ait olacagini bildirdiklri icin bende kapilar kitlendiginde aynarin kapanmasi ozelligini actirmaktan vazgecmiztim. 2012 model bi arabada bana cok sacmagelmisti bu!
    Çok eski bir yazıyı alıntıladım ama geçenlerde bir arkadaşım 8 USD lik Bluetooth obd parçasını kullanarak samsung galaxy s4 ü ile bu özelliği açtı. İşlem 1 dk sürdü. Ayrıca anlık tüketim göstergesini ve hız göstergesini de açtı sağolsun.

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok eski bir yazıyı alıntıladım ama geçenlerde bir arkadaşım 8 USD lik Bluetooth obd parçasını kullanarak samsung galaxy s4 ü ile bu özelliği açtı. İşlem 1 dk sürdü. Ayrıca anlık tüketim göstergesini ve hız göstergesini de açtı sağolsun.
    Fotoğraf koyabilir misin ?
    Daha detaylı anlatırsan birde
    #eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cruise control u kadran a digital olarak eklemek için gerekli olan yazılım hakkında bilginiz var mı?

Alıntı Onuralp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Ankaradayım İstanbul'u asiste etmem baya zor olur. Ama yapabilecek arkadaş varsa kendine güvenen dediğim gibi David Wragg'den kalo alıp yapabilir. Veya sormak istedğiniz bir şey varsa buradan yardımcı olmaya çalışayım.

Ahbikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onuralp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi bakabiliriz.
    Onuralp Bey size bir pm attım.

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yapıldığında uyarı almıyorum. Üzerinden aylar geçmiş şimdi gördüm. Resim çekerim tabii ama zaten basit bir olay. Yakıt tüketimini , ortalama hızı gördüğünüz kısımda bc tuşu ile devam edince anlık yakıt tüketimi geliyor ve bir tık sonra dijital hız görünüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba arkadaşlar. Ben bu forumda yeniyim. Bir konuda yardımlarınızı bekliyorum. 2005 model E60 kasa 530d a BMW aracımı yeni aldım. Birçok sitede araştırdım bu Aracın Karşılama ışığı var video larda izledim. Bagaj düğmesine kısa basınca farlar yanıyor. Ama benim aracımda olmuyor ve birde kilitleme tuşuna uzun basınca camlar ve sunroof kapanıyor fakat aynalar kapanmıyor. Konuyu bilen arkadaşlardan bana yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Talat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Ben bu forumda yeniyim. Bir konuda yardımlarınızı bekliyorum. 2005 model E60 kasa 530d a BMW aracımı yeni aldım. Birçok sitede araştırdım bu Aracın Karşılama ışığı var video larda izledim. Bagaj düğmesine kısa basınca farlar yanıyor. Ama benim aracımda olmuyor ve birde kilitleme tuşuna uzun basınca camlar ve sunroof kapanıyor fakat aynalar kapanmıyor. Konuyu bilen arkadaşlardan bana yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
    Benim 2005 530d'imde karşılama ışığı yoktu şimdiki 2010 m paket 520d'imde var.Makyajsızlarda var mı yok mu tam bilgi lazım.Aracınızda elektrikli katlanır ayna var ise kodlama yapılması lazım anahtardan katlama yapmak için.Bagaj düğmesine basınca far yanmasını ilk defa duyuyorum.
    #eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jön Türk arkadaşım. Öncelikle cevap için teşekkür ederim. Bahsettiğim olay YouTube da var. Anahtarın bagaj açma butonuna uzun basınca bagaj Açılıyor, kısa basınca farlar yanıyor. BMW coding Welcome lights keyfob trunkbutton - YouTube
    Aynalar içinse kodlama nasıl yapılır. Bu konuda bilginiz varmı acaba. Teşekkür ederim

ERK_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar;

E90 LCI araçta, torpido içerisinde sol tarafta usb var.
    Bu usb ne işe yarıyor?

İphone taktım şarj ediyor ama normal bi usb takıp müzik çalıyor mu diye denemedim.

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ERK_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar;

E90 LCI araçta, torpido içerisinde sol tarafta usb var.
    Bu usb ne işe yarıyor?

İphone taktım şarj ediyor ama normal bi usb takıp müzik çalıyor mu diye denemedim.
    Flash bellek takıp içindeki müzikleri arabanın hard diskine atıp dinliyorsunuz. Yani ben öyle yapıyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)