User Tag List

Sayfa 1/9 123 ... SonSon
163 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 2000 A4 1.8TQ Chip,Ecu,Piggyback problem

Busted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2000 A4 1.8TQ Chip,Ecu,Piggyback problem

Merhabalar elimizde bitane 2000 model a4 1.8 Turbo quattro var amerikadan turbo kiti geliyor bunun (gt28rs) kitin içersinde chip yok biz buna ne yapalım diye düşünüyoruz bir seçenek şuan için americada bu kit için yazılmış bir chip var fakat bu chip 350ps olarak ayarlanmış yani o chip + bu kitle 350 ps alınıyor fakat aldiğimiz kitin içersindeki turboyla 450 bg kadar çıkma imkanımız var fakat bunu neyle yapalım karar veremiyoruz yani en rahat ayarlama yapa bilceğimiz bi sistem ariyoruz arkadaşlar sizlerin bilgilerinizden yararlanmak istedim önerilere açiğim hertürlü. Saygilar.

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kitin içinde neler var CAn ? Piston ve kol olmadan ben o güçleri zorlamanı pek önermem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    turbo manifold vs. piston kol yok. bişi olmaz merak etme subaru motoru gibi salak bişey değil audilerin motoru bende burda herkez turbocu fln sanmıstım bır onerısı olan cıkmadı hikaye yani

halilcakir
    Misafir
    Bilmiyorum kimle samimiyet derecen nedirde,kimse bu şekilde soran bir insana cevap vermek istemez sanırım....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Busted Nickli Üyeden Alıntı
    turbo manifold vs. piston kol yok. bişi olmaz merak etme subaru motoru gibi salak bişey değil audilerin motoru bende burda herkez turbocu fln sanmıstım bır onerısı olan cıkmadı hikaye yani
    Öle deme yaw.. Stock internal stock kol pistonla 350hpleri çıkaran wrxler var .. Aslında kit değilde toplama bi$iler yapsaydın daha uyguna gelebilirdi .. Neyse bence universal standalone bir$eyler edin kendi kendine tune edebileceğin. Mesela greddy e-manage gibi.. Olmadı torque tuningle görü$ (msnden blgilerini veririm) custom modlara chip tuning yapabiliyorlardı..

kolay gelsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya wimmer e gidip herşey için devamlı para harcayamam okadar zengin değilim ki zaten onnarda almanyaya söylüyor onnar yazıyor orda arabayı dyno cıkartıp chip yazmiyolar yani ondan iş görmez o bende e-manage ultimate almayı düşünüyorum
    da onuda birinin ayarlamasi gerekicek.

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nekadar zengin olduğun bizi ilglendirmez dün yazıp 10 dk sonra cvp alıcaksın diye bişi yok + sanao kityi kim getiriyor ve a4 değilde o araba golf olmasın

Extradan subaru deyip geçtiğin arabayı standart olarak egsozt ve Evc ile seni geçebilmesi çok doğalbişi kaldıki Sti ların stock motorlarla1,8 bar cont. gittiklerini biliyorum gayet güzel sonuçlar aldılar bunun yanı sira audine wimmer çip yapabilir güzel bir piggyback takabilirsin anlayan biri ayar yapabilir yadda kit ile beraber çip i alabilirsin

greddy ultimade ide golf e takamassın
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mk-shop'ta revo satiliyor, big turbo kitleri icin custom map ayarlayabilirler, pigibekle ugrasma bence...
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oz zaten size zenginim veya değilim gibi bişi demedim biraz daha iyi okursan orayi ne annamda kullanıldıgını eminimki anlarsın. Ayrica turbo kitini kendim getiriyorum
    arabamında golf olmadiğindan eminim yani evren diye bi çocugun arabasına getiriliyor bi turbo kiti o ayrı.

Walla ben kaç bar basiyorlar bilmiyorum ama kaputu atip sanayilerde yatan dolu subaru var neyse artik 2.5 yaptilar motorlarını rahatlarlar biraz.

Kit ile chipi alırsam direk yazılmıs bişi alıcam ve en ufacik bi ayar için afc select e ihtiyaç duycam e chip zaten bi ton para afc select de bi okadar para yani greddy ultimate parasina geliyor onlarda onların yerine greddy ultimate aldiğim zamanda gene ek bi masraf çıkıyor EVC boosti ayarlamak için. Gene golf demişin ama arabam cidden audi a4 koyarım bugun resmını fln inanmiyosan sen
    walla ben arastırdım greddy ultimate avrupa araçlarına uyumlu oldugu için bağlanıyormus tabiki yapan yok şuanda ama bilmiyorum. Birde greddy ultimate dışında piggyback tarzı ne var başka ?

ya ben mk-shoplada konustum ordaki arkadaş yaparız diyoda her eklenti her ayar hiç inanılmaz rakamlarda para istiyor ben americadan pro tuner birini getirsem bi gün burda konaklatsam daha uygun olur benim için

vtecGS
    Misafir
    koyda görelim arabanın resimleriini.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Can ı tanıyorum , aracınıda biliyorum bu konuda $üpheniz olmasın

vtecGS
    Misafir
    o zman sorun yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gösterimde arabayi inanmayan inanır yani. benim burda kimseye gıcıgım fln yok yani bi nedenim yok kimse yalan sölemek içen yanlış anlıyosunuz sadece.

fastest
    Misafir
    subarulara böyle demen biraz kötü olmuş...Subaru gayet iyi arabalar yapıyo audiye bi lafım yok ama durup dururken subaru nerden çıktı hiç bilmiyorum...

halilcakir
    Misafir
    Rockford portsuz kabinde?

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Talking

Alıntı Busted Nickli Üyeden Alıntı
    oz zaten size zenginim veya değilim gibi bişi demedim biraz daha iyi okursan orayi ne annamda kullanıldıgını eminimki anlarsın. Ayrica turbo kitini kendim getiriyorum
    arabamında golf olmadiğindan eminim yani evren diye bi çocugun arabasına getiriliyor bi turbo kiti o ayrı.

Walla ben kaç bar basiyorlar bilmiyorum ama kaputu atip sanayilerde yatan dolu subaru var neyse artik 2.5 yaptilar motorlarını rahatlarlar biraz.

Kit ile chipi alırsam direk yazılmıs bişi alıcam ve en ufacik bi ayar için afc select e ihtiyaç duycam e chip zaten bi ton para afc select de bi okadar para yani greddy ultimate parasina geliyor onlarda onların yerine greddy ultimate aldiğim zamanda gene ek bi masraf çıkıyor EVC boosti ayarlamak için. Gene golf demişin ama arabam cidden audi a4 koyarım bugun resmını fln inanmiyosan sen
    walla ben arastırdım greddy ultimate avrupa araçlarına uyumlu oldugu için bağlanıyormus tabiki yapan yok şuanda ama bilmiyorum. Birde greddy ultimate dışında piggyback tarzı ne var başka ?

ya ben mk-shoplada konustum ordaki arkadaş yaparız diyoda her eklenti her ayar hiç inanılmaz rakamlarda para istiyor ben americadan pro tuner birini getirsem bi gün burda konaklatsam daha uygun olur benim için
    simdi her parcaya farkli ayar demissin,
    sende butun parcalarini tak, kac bar basicaksan atiyorum mesela 1.3 ona uygun chip iste. daha sonra evc'den kisarsin hicbisey olmaz
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    açıkcası bütün ciplerden çok daha iyi olur real time yapmak ayrıca aklındaolsun 2,5 bloklar çok kötü neyse onu geçelim ultimade i bağlanabilir olması için baya kasıyor yahu blue box al bağluyalım sana güzel bir tuner a gerçekten ihtiyacın olucaktır
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bluebox dediğin greddy emanage değil dimi onlar japonlara yönelik çünkü yanlışım yoksa bugun biriyle konustumda ultimate i bağlarkenproblem çıkıyormus baya bir para verim bir devre yapılıyormus butun voltajlar fln dirençle dengeleniyomuş oda masraflı olur dediler vaz geççem gibi piggyback den galiva afc-select ve evc ile işi bitircez de ondada map yazamıyosun o kötü olcak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet eski emanage

Ultimade devir yükseltttiği için bayağı birşey ile uğraştırıyor

blue box daha universale kaçar biraz uğraşırsan bağlayabilirsin sadece arabanın belirli şeylerini bilmen gerekiyor yani örn: Crank Pulse sinyal
    www.drecu.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)