User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: BMW scanner 1.4.0

murat86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BMW scanner 1.4.0

İyi günler iyi bayramlar herkeze bayram boş geçmesin diye merakımdan çinden bmw scanner 1.4.0 diye bi parça getirttim obd soketinide aldım bu aletle servisin yaptıgı herseyi yapabiliyorum mantıken bknz: YouTube Benim için önemli olan daylight ları açmak ama sorun daha yüklerken başladı xp gerekiyo programı kurmak için, win 7 içinde birileri bişeyler paylaşmıs ama ben başarılı olamadım. Bi dosyayı bulamıyo FTDİUN2K.ini not found ne yaptıysam olmadı bilgisi olan varmı aceba ?

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Assuming you have installed the SAINT2 Bus Engine, open the file "FTDIUNIN.EXE" located in your SAINT2 Bus Engine path (usually C:/Program Files/Saint Bus Engine 2/Drivers/FTD2XX). Make sure your SAINT2 USB cable is disconnected and press the "Continue" button (see below).

If you get the Error "ftdiun2k.ini not found" then you must copy the FTDIUN2K.INI file to the above mentioned folder and re-run the "FTDIUNIN.EXE" (see below). This is a known bug in the uninstaller. The uninstaller "deletes" the ftdiun2k.ini each time after running the uninstall program. So you must copy this file into the driver directory before running the uninstaller.

Slammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sandbox diye sıstem ıcıne sıstem kuran bı program vardı bence onu bı arastırın hıc ugrasmadan ona xp yuklersınız aynı bır program gıbı tıklar sıstemı acarsnız ıslerınızı halledıp kapatırsınız ama kendı kullanıdıgınız sıstem aynı olur Win7

coder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    RESPECT YOUR ELDERS

murat86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yardımlarınız için teşekkürler fakat işi kökten çözüp xp kurdurdum lap topa sorun halloldu ama yeni bi sorunla karşılastım. Aracı baştan aşşagı chekt ettikten sonra errorları düzelttim, LCM modulunude temizledikten sonra lighting code basınca bi pencere acılması gerekiyo bu pencereden aracn daylight larını aktif etmem lazım ama girişe izin vermiyor benim dışımda izledigim tüm videolarda bu bölüme giriş var BKNZ:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Selam murat89

Selam murat bende bu cihazdan aldım tel no verirmisin acaba konuşsak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)