User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
80 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: civic 1.4 chip

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    butcen varsa direk turbola diyim ozaman
    valla 1 sene askerlık cıkarsa düşünmedım deıl alcagım maaşla olabılır
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence önce headers yap, kamerin arabayı cok degistirmisti sanırım

Gerisine de hic girme, 1 sene icin yaptıgın masrafa degmez.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Tayfun-E30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nos çok mantıklı,palio dragta kırmış e bu araba drag yapmıyo... kullanıpta motor kıran tanımıyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun-E30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nos çok mantıklı,palio dragta kırmış e bu araba drag yapmıyo... kullanıpta motor kıran tanımıyorum...

nos mantıklıda insan korkuyor cunku motor yapmak kolay deıl kırmakta ıyı bişi deılonu saglıklı kullanan bı cıvıc varsa bılmek gormek lazım
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dragta bi seferlige kullanıldıgı halde kırdı ecu ya mudahele etmeden sürekli kullanım zor,bu tabiiki benim görüşüm.her gelen kanka bi nosa bassana felan der her binen bi nosla kanka görelim ne kadar fark ediyor gib vs vs...benim kullanıpta motor kıran çok tanıdgım var...madem bu kadar verimli bir uygulama herkez nos kullansın turboya ne gerek var yapanlar demekki bişey bilmiyor...

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dragta bi seferlige kullanıldıgı halde kırdı ecu ya mudahele etmeden sürekli kullanım zor,bu tabiiki benim görüşüm.her gelen kanka bi nosa bassana felan der her binen bi nosla kanka görelim ne kadar fark ediyor gib vs vs...benim kullanıpta motor kıran çok tanıdgım var...madem bu kadar verimli bir uygulama herkez nos kullansın turboya ne gerek var yapanlar demekki bişey bilmiyor...
    senin tanidigin bilgisizliginden kirmis , kendin diosun ecuya mudahele etmedne zor die . afr ayarlamadan nosmu basilir . fakirde kalir kirarsin zaten . ayarlarsin outputlari ecudan sen bile acmazsin belirli devirlerde acilir kapanir bakalim ozman kiriliomu . su mantiginizda super ha madem bukadar verimli hede hodo . bak bakim sen topend arabalarda ek olarak nos kullaniliormu kullanilmiormu . yani yaziosunda sirf burda inat edim bisiler kanitlayim ediim die yaziosun . ha sunuda solim gokhanin 1.4 e turbo yapilsin birde nos baglansin nosun daha safe olacaginia iddia ediorum . soncuta egtsi bile turbodan dusuk cikacak. turbo ypmaya varsiniz nosa hayir nie bunu bi aciklayin baride bilelim . abim dayim amcam kirdi ondan ...
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

KMR2-GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya arkadas tak headersını egzosunu fıltrenı.ekstradan ıes emme manıfoldu tak.4unu kısalt,hafıflet bitti
    bak eleman neler yaratmısyollamıstm sana heralde

quality bolt ons will get you around 120hp
    You can choose a more economical way however.
    d16z6/y8 intake manifold, exhaust header 55mm exhaust and obd1 chipped ecu will get there.

http://www.youtube.com/watch?v=ihDJBWWF4kM

4e dıkkat

http://www.youtube.com/watch?v=covtr4cC6L0

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk önce sana gülüyorum amca dede felan boşver ben kendi yaptıgım araçlardan bahsediyorum madem öle sen herşeyi 10numara biliyosun neden beyin almadan böle bi işe kalkışma demiyosun....kullanan araçların internalleri saglamm nası olcak bu iş?inat yok abicim sonuçta dogruyu yanlışı burda ögreniyoruzz.ben 1.4 civicten bahsediyorum stock internallerle turbo daha tehlikeli bencede ama noslu kullanımdada kırmıyacagını iddaa edebilirmisin? 1.4 civicten bahsedersek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk önce sana gülüyorum amca dede felan boşver ben kendi yaptıgım araçlardan bahsediyorum madem öle sen herşeyi 10numara biliyosun neden beyin almadan böle bi işe kalkışma demiyosun....kullanan araçların internalleri saglamm nası olcak bu iş?inat yok abicim sonuçta dogruyu yanlışı burda ögreniyoruzz.ben 1.4 civicten bahsediyorum stock internallerle turbo daha tehlikeli bencede ama noslu kullanımdada kırmıyacagını iddaa edebilirmisin? 1.4 civicten bahsedersek
    gul sen bana ustamisin sen ? kendin mi bagladin ?

ayrica iki bise soledim die herseyi 10 numara bilirmi oldum

beyin almadan bole bi ise kalkisma dememmi gerekir . zaten artik cogu nos kiti beyinli sekilde satilio , biraz arastirisan . cidden bazen sasiriyorum bu nosu ne saniosunuz ? ben sana 50 yada 75 lik diorum . 50 lik nosu 02 de vosvoslara basiolardi ankarada . herseyin yolu yordami var dimi . bak onur ne demis 150 shot basioruz demis . 50 nere 150 nere . herneyse biz yazioruz ama sen mantikli bi tartisma ortami yaratamiosun . madem ole ile baslayan cumlelerle zaten bu is olmaz . internet elinin altinda . otur arastir .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet demende gerekir madem nos bagla tak diyosunn yaa...benim yeterince bilgim var merak etme sen.bu işin okulunu okumuşlugum var ve çalışmışlıgım var.yani hem teorik hem pratik...sen sorduklarıma cevap versene mustafa 1.4 diyorum tosba demiyorum...zex mi diyeceksin ne diyeceksin...bunlar bildigimizx seyler.150 shot nosu bassın hergün basabiliyormu demogojiye giriyor biraz butür söylemler benim arkadasım poloya nos basmış diyorsunuz ama kendinden örnek ver sen taktınmı?kullandınmı???elin söyledikleriyle olmaz bencede kendin tak kullan bizede açıkla çok iyi verim aldım diye ok?nasioc girmeyle olmaz bencede...

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nos ile birinci viteste sıkıp kalkış yaparak birde kesiciye girersen tabi kırarsın motoru. Bilinçli kullanmayınca ağrıkesici bile adam öldürüyor.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet demende gerekir madem nos bagla tak diyosunn yaa...benim yeterince bilgim var merak etme sen.bu işin okulunu okumuşlugum var ve çalışmışlıgım var.yani hem teorik hem pratik...sen sorduklarıma cevap versene mustafa 1.4 diyorum tosba demiyorum...zex mi diyeceksin ne diyeceksin...bunlar bildigimizx seyler.150 shot nosu bassın hergün basabiliyormu demogojiye giriyor biraz butür söylemler benim arkadasım poloya nos basmış diyorsunuz ama kendinden örnek ver sen taktınmı?kullandınmı???elin söyledikleriyle olmaz bencede kendin tak kullan bizede açıkla çok iyi verim aldım diye ok?nasioc girmeyle olmaz bencede...

ne sacmaliosun ?? nasioc felan ??

ben sana ustamisin dedim sadece kendin takmissin gibi yazdin bir onceki postta . sorduklarina cevabi ben bi onceki postlarimda zaten verdim diorum anlayamadin mi ? 1.4 e 50 shot safe gider diorum . sen nosu nasi bisi hayal ediosan hala anlamadim hergun basmak felan .mutfak tupu diil bu aciosun vanasini surekli gelio kendimden ne ornek verecem sana , kendi aracima nos baglamadim ki . bi iddianmda yok ona buna taktim die . ozman susucaksin senin mantiginda gidersek hatatinda 1.4 civic in oldumu ?

ya hakkatten sacmaliosun bende sana uyup sacmaliorum , sen takil kendi aleminde okulunda isinde gucunde biz sana karismayalim . oldumu guzel kardesim .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler tartısmayalım konuyu actım olay cıktı
    www.honda-tech.com

Selçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nosun vanasını kapatalım konuda kapansın o zaman 1.4 lere ies emme si takılınca neler olur? Bunun hakkında bilgisi olan varmı?

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M_PROJECT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gul sen bana ustamisin sen ? kendin mi bagladin ?

ayrica iki bise soledim die herseyi 10 numara bilirmi oldum

beyin almadan bole bi ise kalkisma dememmi gerekir . zaten artik cogu nos kiti beyinli sekilde satilio , biraz arastirisan . cidden bazen sasiriyorum bu nosu ne saniosunuz ? ben sana 50 yada 75 lik diorum . 50 lik nosu 02 de vosvoslara basiolardi ankarada . herseyin yolu yordami var dimi . bak onur ne demis 150 shot basioruz demis . 50 nere 150 nere . herneyse biz yazioruz ama sen mantikli bi tartisma ortami yaratamiosun . madem ole ile baslayan cumlelerle zaten bu is olmaz . internet elinin altinda . otur arastir .
    150degil,
    50 sadece oda wet
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M_PROJECT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne sacmaliosun ?? nasioc felan ??

ben sana ustamisin dedim sadece kendin takmissin gibi yazdin bir onceki postta . sorduklarina cevabi ben bi onceki postlarimda zaten verdim diorum anlayamadin mi ? 1.4 e 50 shot safe gider diorum . sen nosu nasi bisi hayal ediosan hala anlamadim hergun basmak felan .mutfak tupu diil bu aciosun vanasini surekli gelio kendimden ne ornek verecem sana , kendi aracima nos baglamadim ki . bi iddianmda yok ona buna taktim die . ozman susucaksin senin mantiginda gidersek hatatinda 1.4 civic in oldumu ?

ya hakkatten sacmaliosun bende sana uyup sacmaliorum , sen takil kendi aleminde okulunda isinde gucunde biz sana karismayalim . oldumu guzel kardesim .
    eyw saol

sochcivic
    Misafir
    Civic beyinlerine chip uygulaması oturmuyor, oturtmaya çalışıldığında ara ünitelere ihtiyaç duyuluyor ve bu da çok pahalıya mal oluyor. Alınan güçte %8-10 civarında. Yani harcanan paraya alınan güç koskocaman bir hiç..

Dereceli egzantirik falan tavsiye ederim..

3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi olayı yekün olarak ele alır isek p28 ecu yu 1.4 e bağlamak için hangi malzemeler ve nekadar maaliyet gerekli bunun haricinde ise Headers ara borular son susturucu gibi uygulamalar yapıldıktan nos un montajı yapıldıktan sonra mı p28 takılıp ayarlanmalı sıralama nasil olmalı en verimli düzenek ne olur sat vti al diyip kestirip atılmasın.
    1.6tdi.
    Ecutech.

ha_SaaaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gökhanda da bende de 1.4 civic var ikimizde aracımızı mantıklı ve düzgün bir şekilde eskı halinden daha iyi yürütmek istiyoruz ve siz daha tecrübelisiniz ondan sizin fikirleriniz ve önerileriniz gercekten cok önemli yaklasık 500 milyona header , düz boru ve eksoz sistemi halloluyor bir filtre kiti ve cai uygulamasıda yapıldı dielim başka neler önerirsiniz bize fikirlerinizi beklıyoruz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)