User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Volvo S60 Yazılım Sorunu?

toGah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son olarak durumu merak ettim, bende 2.0t 203 hp olan araç için drecu yaptırmayı düşünüyordum fakat okuduklarım beni tedirgin etti
    pöF

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese merhaba..
    Bu ilk mesajım olsun
    Aracım Volvo V60 R 2011 1.6 t4 Nardo gri.
    Daha önce ki araçlarım Bmw F30 320d, 320i, F20 118i, scirocco 2.0tsi.
    Araçlarımın hiç birine standart binmeyip stage 5 pakete kadar yükeyerek bindim.
    Bu aracıma da 20 gün birbirimizi tanıma safhasından sonra yazılım ile ilk adımı attım. Uzun araştırmalar yaparak
    Karar vermeye çalıştım daha önce ki araçlarıma da yazılım yapan dr.ecu ya gittim. Aracı yazdı, ama bir süre sonra
    Araba saçmalamaya başladı. Tekleme vurma ve arıza lambası yaktı. Aracı kapatıp açtım yazılım yapılmadan önce ki
    Haline döndü. Demekki yazmak yeterli olmuyormuş dedik sonra btg maslak’a gittim. Onlarda racechıp verdiler. Onu denedik. Uzun yolda paraşüt açıyor araba onda da hüsran.. Benim aracımın yağ değişimi için servise gittim, orada polestar yazılım önerdiler. Daha önce Türkiye de 1.6 t4 e yazılım olmamış. Bu yüzden olabildiğince fiyatı düşük tutmaya çalıştılar. Volvocarprime indiriminden yüzde 30, servis indiriminden yüzde10 gibi bir indirim sağladılar. Kendi fiyatı 4.080 tl olan yazılım 2.200 gibi bir rakamlara geldi. Ve yaptırdım servisten çıktım, aracı şehir içinde kullandığım 3-5 dakika da bir şey anlamadım açıkcası. Işık kalkışlarında bir şey hissettirmiyor. +20 beygir +45 tork nerede acaba dedim. Sonra otobana çıktım. 100-120 km hızla giderken araç sollama kalktığınızda “noluyor yaaa” oluyorsunuz. Sonra bir daha bir daha ve bir daha... 100 ile giderken hızlanmak çok zevkli ve çok güzel.. Benim gibi 120 kilo bir adamı koltuğa yapıştırmayı başardı. Araçtan zevk almaya başladım.. Bu arada belirtmekte fayda var volvo nun yaptığı yazılım
    Garanti kapsamında. 15 gün sonra da evimize isviçreden bir paket geldi. Polestar kutusu içinde polestar logosu
    Sertifikası ve Polestar ürünlerinde yüzde 30 indirim çeki.

Aracımda olan diğer modifiyelere gelecek olursak;
    Amerikadan gelme akrapovic egzoz ve partikülden itibaren 76 lık düz boru mevcut.
    Polestar vites kutusu. (Işıklı ve görüntüsü ele oturuşu muazzam)
    Turbo hybrid oldu. (Pervane çapı büyütüldü ve manifold 3 mm genişletildi)
    Enjektörleri ve bujileri kendi isteğim doğrultusunda orjinali ile değiştirdim.
    K&N açık hava filtresi ve yine aynı şekilde düz boru da ecu tarafından şuan yapılıyor.
    Volvo v60 polestar’ın orjinal coiloverları geldi 8 pot ön frenlerde geldiğinde yine aynı
    Şekilde bilgilendirme yapacağım
    Aklınıza takılanları sorabilirsiniz

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VolvoV60R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba..
    Bu ilk mesajım olsun
    Aracım Volvo V60 R 2011 1.6 t4 Nardo gri.
    Daha önce ki araçlarım Bmw F30 320d, 320i, F20 118i, scirocco 2.0tsi.
    Araçlarımın hiç birine standart binmeyip stage 5 pakete kadar yükeyerek bindim.
    Bu aracıma da 20 gün birbirimizi tanıma safhasından sonra yazılım ile ilk adımı attım. Uzun araştırmalar yaparak
    Karar vermeye çalıştım daha önce ki araçlarıma da yazılım yapan dr.ecu ya gittim. Aracı yazdı, ama bir süre sonra
    Araba saçmalamaya başladı. Tekleme vurma ve arıza lambası yaktı. Aracı kapatıp açtım yazılım yapılmadan önce ki
    Haline döndü. Demekki yazmak yeterli olmuyormuş dedik sonra btg maslak’a gittim. Onlarda racechıp verdiler. Onu denedik. Uzun yolda paraşüt açıyor araba onda da hüsran.. Benim aracımın yağ değişimi için servise gittim, orada polestar yazılım önerdiler. Daha önce Türkiye de 1.6 t4 e yazılım olmamış. Bu yüzden olabildiğince fiyatı düşük tutmaya çalıştılar. Volvocarprime indiriminden yüzde 30, servis indiriminden yüzde10 gibi bir indirim sağladılar. Kendi fiyatı 4.080 tl olan yazılım 2.200 gibi bir rakamlara geldi. Ve yaptırdım servisten çıktım, aracı şehir içinde kullandığım 3-5 dakika da bir şey anlamadım açıkcası. Işık kalkışlarında bir şey hissettirmiyor. +20 beygir +45 tork nerede acaba dedim. Sonra otobana çıktım. 100-120 km hızla giderken araç sollama kalktığınızda “noluyor yaaa” oluyorsunuz. Sonra bir daha bir daha ve bir daha... 100 ile giderken hızlanmak çok zevkli ve çok güzel.. Benim gibi 120 kilo bir adamı koltuğa yapıştırmayı başardı. Araçtan zevk almaya başladım.. Bu arada belirtmekte fayda var volvo nun yaptığı yazılım
    Garanti kapsamında. 15 gün sonra da evimize isviçreden bir paket geldi. Polestar kutusu içinde polestar logosu
    Sertifikası ve Polestar ürünlerinde yüzde 30 indirim çeki.

Aracımda olan diğer modifiyelere gelecek olursak;
    Amerikadan gelme akrapovic egzoz ve partikülden itibaren 76 lık düz boru mevcut.
    Polestar vites kutusu. (Işıklı ve görüntüsü ele oturuşu muazzam)
    Turbo hybrid oldu. (Pervane çapı büyütüldü ve manifold 3 mm genişletildi)
    Enjektörleri ve bujileri kendi isteğim doğrultusunda orjinali ile değiştirdim.
    K&N açık hava filtresi ve yine aynı şekilde düz boru da ecu tarafından şuan yapılıyor.
    Volvo v60 polestar’ın orjinal coiloverları geldi 8 pot ön frenlerde geldiğinde yine aynı
    Şekilde bilgilendirme yapacağım
    Aklınıza takılanları sorabilirsiniz
    aracınıza konu açın daha güzel olur. burası pek olmamış
    Life is Too Short To Stay Stock

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)