User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
41 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: BMW ve Mini Programlama ? (VGATE ICAR)

timmaah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı utkunoa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmride yardımcı olabilirim
    mesaj attım sizden haber bekliyorum.
    no car no fakin fuel

Agent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    instegramda gördüm eyw yani hepsi + amerikan park 150 oluyor anladıgım kadarı ile eğer öyle ise ne ugraşmaya gerek var allasen.
    Aynen öyle 150 tl veriyorsun araba ile aranda gizli saklı bir şey kalmıyor olan olabilecek ne varsa açıyorlar, soruyor sana tek tek istediklerini açıyor yani.

omco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    y kablo olayı hikaye bence , ben 1 tane iphone lightning kablo 1 tane 3.5mm kablo ile bağladım mini connect ile video denemedim fakat spotify , navi vs hepsi çalışıyor direksiyondan müzik vs değişip spotify ı normal kullanabiliyorum

r58 de kitlediğimde aynaların kapanmasını aktif yapabilirmiyim acaba bu gizli ozellik mevzusuna

bende internette gezerken burayı gordum

MINI Coding

yolum düşerse uğramayı düşünüyorum
    Amerika, İngiltere ve Almanya'dan 3 farklı Y kablo aldım ve maalesef hiçbirinde video izlenmiyor. Yukarıda paylaşılan Countryman'in sahibini bizzat tanıyorum ve orjinal Y kablo kullanıyor.

Kapıları kilitleyince aynaların kapanması genelde 2014 ve sonrası yani son üretilen R kasalarda oluyor, model yılınız öyleyse kodlamayla olacaktır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim R60 CM de

Coming home
    Ayna katlama
    Camları kumandadan açma kapama
    Kapıyı açtığınızda acılan yada kapanan cam durmuyor artık
    Orta ibrenin çok ufak bir sapma payı varmış fabrika çıkışında (yenileme gelmiş) onu düzelttim dedi
    konfor sinyali 5e çıkarıldı

Başka şeylerde saydı ama ben istemedim.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerika, İngiltere ve Almanya'dan 3 farklı Y kablo aldım ve maalesef hiçbirinde video izlenmiyor. Yukarıda paylaşılan Countryman'in sahibini bizzat tanıyorum ve orjinal Y kablo kullanıyor.

Kapıları kilitleyince aynaların kapanması genelde 2014 ve sonrası yani son üretilen R kasalarda oluyor, model yılınız öyleyse kodlamayla olacaktır

video ile hiç işim olmadığından denemedim fakat , y kablo olmadan geri kalan herseyi mini connect ile kullanabiliyorum

2012 benimki sanırım kodlanamıyor oda ayrı bi saçmalık benim gizli ozelliklerden tek ilgimi çeken aynaların kendi kapanması geri kalanında ozel bişey gormedim açıkcası

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepsini halletim arkadaşlar sağolun. @Agent ın önerdiği yere gittim "AREA STORE" , birsürü saydı ben istediğim 3-5 tanesini açtırdım dörtlüler çakar gibi yanıyor , amerikan park , aracı açınca sisler mi ne devreye giriyor hatırlamıyorum 1-2 şey daha saydı aç dedim ve en önemlisi arabayı kaparken camlar ve sunroof beraberinde kapanıyor en istediğim buydu zaten.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsini halletim arkadaşlar sağolun. @Agent ın önerdiği yere gittim "AREA STORE" , birsürü saydı ben istediğim 3-5 tanesini açtırdım dörtlüler çakar gibi yanıyor , amerikan park , aracı açınca sisler mi ne devreye giriyor hatırlamıyorum 1-2 şey daha saydı aç dedim ve en önemlisi arabayı kaparken camlar ve sunroof beraberinde kapanıyor en istediğim buydu zaten.
    Hayırlı olsun, güle güle kullan. Ben bu tarz işlemlere bayılıyorum 10 dk da 100 tl ye olaylar olaylar

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Agent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, güle güle kullan. Ben bu tarz işlemlere bayılıyorum 10 dk da 100 tl ye olaylar olaylar
    aynen tak tak halletti valla.Şimdi oynuyorum uzaktan camı ve sunroofu açıp kapatıyorum akü bitecek
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    R53 için yaptıran varmı ne gibi özellik açılabilir acaba r53 te follow me home özelliği açılırsa süper olur.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cuma günü ben de Area Store'a uğrayıp özellik açtırdım. Gayet ilgililer, arabaya bağlandıktan sonra menüde çıkan özellikleri tek tek sayıp isteyip istemediğinizi soruyorlar. R'ye takınca sağ aynanın aşağı inmesi görünse de maalesef olmadı.

Açılan özellikler: Kapıyı kilitleyince aynaların ve camların & sunroof'un kapanması, kadran sapmasının iptali, tek dokunuşla sinyali 3'ten 5'e çıkardık, camı kapatırken kapı açınca durmasını kapattık

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cuma günü ben de Area Store'a uğrayıp özellik açtırdım. Gayet ilgililer, arabaya bağlandıktan sonra menüde çıkan özellikleri tek tek sayıp isteyip istemediğinizi soruyorlar. R'ye takınca sağ aynanın aşağı inmesi görünse de maalesef olmadı.

Açılan özellikler: Kapıyı kilitleyince aynaların ve camların & sunroof'un kapanması, kadran sapmasının iptali, tek dokunuşla sinyali 3'ten 5'e çıkardık, camı kapatırken kapı açınca durmasını kapattık
    mini countryman di dimi aracın

şu aynaları r58 de bigun kapatmanın yolunu bulurlarsa yaptırıcam geri kalan ozelliklerin hiçbiri çekmiyor beni

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mini countryman di dimi aracın

şu aynaları r58 de bigun kapatmanın yolunu bulurlarsa yaptırıcam geri kalan ozelliklerin hiçbiri çekmiyor beni
    Evet Countryman,

Daha önce 2014 ve sonrası yazmıştım ama orada konuştuğumda 2014 öncesi bir kaç arabada ayna kapatmayı açtıklarını söylediler, Ataşehir'e yakınsanız bir gün uğrayıp baksınlar belki oluyordur

enes28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankarada bu işlemleri yapıcak bildiğiniz bir yer var mı?

I-HANN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben yaklaşık 2 yıldır carly kullanıyorum , hiç bir sorun yaşamadım 60 eruo fiyatı şimdıye kadar çok çok fazlasını çıkardı 150-100 tl nedır ya 50 tl ye ben istediğiniz butun ozellıklerı acarım garantili bişekilde ( çökme vs derdi olmadan )

araçlarınızdakı donanıma göre lıstelenır butun ozellıkler, ıstedıgınız aktıf ıstedıgınız deaktıf olur sadece bmw mini için geçerli spor göstergeler dahil .
    “Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.”

Gokhan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskişehir'de de ben yardımcı olabilirim F Serisi kodlamalarında.

ham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı I-HANN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yaklaşık 2 yıldır carly kullanıyorum , hiç bir sorun yaşamadım 60 eruo fiyatı şimdıye kadar çok çok fazlasını çıkardı 150-100 tl nedır ya 50 tl ye ben istediğiniz butun ozellıklerı acarım garantili bişekilde ( çökme vs derdi olmadan )

araçlarınızdakı donanıma göre lıstelenır butun ozellıkler, ıstedıgınız aktıf ıstedıgınız deaktıf olur sadece bmw mini için geçerli spor göstergeler dahil .
    Carly ye o kadar para vermek istemiyorum açıkcası başka uygulama yok mudur aynı işi yapabilecek

I-HANN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vardı aklıma gelmıyor( obd kablo 10-15 dolar ücretsız programlar vardı garageforumda )ama çökme riski çok yüksek , bu seferde işin içinden çıkılmıyor , 60 euro cıhaz sadece kodlama ıcın degıl arıza tespıtınden vanos degerlerıne kadar herseyı goruyorsun carly de en azından çökme riski sıfır .
    “Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.”

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı I-HANN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vardı aklıma gelmıyor( obd kablo 10-15 dolar ücretsız programlar vardı garageforumda )ama çökme riski çok yüksek , bu seferde işin içinden çıkılmıyor , 60 euro cıhaz sadece kodlama ıcın degıl arıza tespıtınden vanos degerlerıne kadar herseyı goruyorsun carly de en azından çökme riski sıfır .
    carly kendi sitesinde sattı bluetooth cihaz, yurtdışından sorunsuz geliyor teslim oluyor mu ? gümrük açısından

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler