User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
73 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Ecutuned stage1 yazılım sonrasi şikayet

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende yazılım yaptıktan sonra komple bütün motor kulaklarını koparttım ben napam şimdi
    abi biz en güzeli abi kardeş online olup soğuk bi şeyler içelim

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de örnek vereyim:

turboyu büyüttük, yazılıma geçtik. Bişiler yazıldı. Yaızlımcı Utku direksiyonda, ben sağda, elimde logger ile gazlıyoruz, nedir, ne değildir bakıyoruz arabaya.

Zart diye kavrama kaçırmaya başladı.

Dedim, brocum ben bi kavrama değişip geleyim hemen.

1 hafta sonra yeni kavramamla geldim Utku'nun yanına, yazılım işine kaldığımız yerden devam ettik

Bu işler böyle yani. Kavramadır, biter.

utkunoa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de örnek vereyim:

turboyu büyüttük, yazılıma geçtik. Bişiler yazıldı. Yaızlımcı Utku direksiyonda, ben sağda, elimde logger ile gazlıyoruz, nedir, ne değildir bakıyoruz arabaya.

Zart diye kavrama kaçırmaya başladı.

Dedim, brocum ben bi kavrama değişip geleyim hemen.

1 hafta sonra yeni kavramamla geldim Utku'nun yanına, yazılım işine kaldığımız yerden devam ettik

Bu işler böyle yani. Kavramadır, biter.
    hahahahah, sende konu açarmısın RSA Yazılım ve Şikayet hahahahaha
    1996 BMW E36 325i Sedan Turbo
    2008 BMW E92 M3
    2017 BMW F82 M4 Competition
    #unptuned

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı utkunoa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahahahah, sende konu açarmısın RSA Yazılım ve Şikayet hahahahaha
    debriyajımı katlettiler :P
    NOT: dişi yakarışı şeklinde seslendirme ile hayal ediniz
    Konu rahmitanir tarafından (16-03-2020 Saat 14:26 ) değiştirilmiştir.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tl neymiş. dolar atayım. yurtdışındayım para köpeeen olsun ama dolar için havale de bile korona kapıyor diyorlar.
    hee kalsın o zaman abi yazın hallederiz

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazılım yapılan araçtaki jant lastik ölçüsü nedir? eğer standardın üstündeyse illaki balatayı erken sıyırır bide yazılımı yaptığınız gün sıfır baskı balatamı taktınızda bitirdi.bu saydıklarım varsayım değil ona göre değerlendirin
    Not;Bide lastik firmasına sorun patenaj çekmeyip yeri tutuyorsa ondanda olabilir balata bitmesi
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazilim sonrasi silecek suyu calismiyor, tekerden ses geliyor, klimam sogutmuyor gibi kendi yasadigim bir cok sey gordum. Debriyaj sasirtmadi

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu forumu trolleyen her kimse hepimizi tek tek çözmüş bizi çok iyi tanıyan biri, her seferinde kuyuya o taşı atıyor her seferinde de biz o taşla uğraşıyoruz
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes bir seyler yazmis cok guzel tamam o zaman sorun neyden peki cok bilen kişiler yazsin da beni de aydınlatsın kullanim hatası yazmayın lütfen ehliyeti yeni alan çocuk degilim çünkü

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı swetnwy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes bir seyler yazmis cok guzel tamam o zaman sorun neyden peki cok bilen kişiler yazsin da beni de aydınlatsın kullanim hatası yazmayın lütfen ehliyeti yeni alan çocuk degilim çünkü
    21 yaşında da kullanıcı hatası yaparsı benim gibi 45 yaşında da, kendinde hiç hata aramazsan bence yazılımlı, modifiyeli araç kullanmayarak sorununu çözebilirsin...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ehliyetini yeni almadığını hepimiz biliyoruz yoksa autobahn airlines ı nasıl kullanacaktın
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabi sen yinede aldırma yazılanlara 21 yaşında 40 yıllık şoför olduğunu dikkate almamışlar
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim çocuklukta kaçırdığımız sağda solda bulup sürdüğümüz araçlar hariç 2010 dan beri kendi aracım var ve aktif kullanıyorum.İlk zamanlar gençliğin verdiği şeyle saçma sapan hareketler yapıyor insan.O kadar el freni çekiyodum ki arabayı aldığımda 10 binde olan lastikler 5-6 ay sonra yay takmaya gittiğimde liftte amcamın oğlu abim dedi ki bu lastikler yeni değilmiydi yok abi araba temizdi ya öyle duruyodu lastikler kötüydü demiştim Neyse lafı uzatmiyim yazılımı yapmışsın araban 1 tık daha iyi gidiyo ışıklarda durup hiç mi sert kalkmadın 1 den 2 ye lastiklerden ciyak sesi gelicek kadar hiç mi sert vites atmadın valla ben yapıyodum o zaman 50 lira mazotu pendik maltepe sahil yolunda bitirdiğimi biliyorum.He benim tek avantajım bi zaman sonra çok bastım arabayı arabada biri varken sert kullanmıyordum illaki bu yaşta 4-5 kişi binip gazlamışsındır Mesela 4 yollarda korna çalana hep kızardım içimden körmüyüz amk derdim bigün dalgınlığa geldi dayı korna çalmasa vuruyodumo günden beri hiç kızmıyorum mesela insanlık hali

yani kendini hiç bi zaman iyi şoför sanma ben sanmadım hala da sanmıyorum trafikte hergün yeni birşey öğrenebilirsin eğer bu dediklerimden hiç birini en az 1 kere bile yapmadıysan ustana yada malzemeye b.k atabilirsin yinede şahsi fikrim yazılıma atamazsın örnekleri çoğaltmak mümkün de birüsü şey var zaten çok uzadı o yüzden dikkatli keyifli sürüşler dilerim

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    estagfurullahh kardeşim ne haddimizee sen çocuk degilsin sen daha iyisini bilirsin
    PROSTOCK GARAGE

tunerviper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çocuklukta kaçırdığımız sağda solda bulup sürdüğümüz araçlar hariç 2010 dan beri kendi aracım var ve aktif kullanıyorum.İlk zamanlar gençliğin verdiği şeyle saçma sapan hareketler yapıyor insan.O kadar el freni çekiyodum ki arabayı aldığımda 10 binde olan lastikler 5-6 ay sonra yay takmaya gittiğimde liftte amcamın oğlu abim dedi ki bu lastikler yeni değilmiydi yok abi araba temizdi ya öyle duruyodu lastikler kötüydü demiştim Neyse lafı uzatmiyim yazılımı yapmışsın araban 1 tık daha iyi gidiyo ışıklarda durup hiç mi sert kalkmadın 1 den 2 ye lastiklerden ciyak sesi gelicek kadar hiç mi sert vites atmadın valla ben yapıyodum o zaman 50 lira mazotu pendik maltepe sahil yolunda bitirdiğimi biliyorum.He benim tek avantajım bi zaman sonra çok bastım arabayı arabada biri varken sert kullanmıyordum illaki bu yaşta 4-5 kişi binip gazlamışsındır Mesela 4 yollarda korna çalana hep kızardım içimden körmüyüz amk derdim bigün dalgınlığa geldi dayı korna çalmasa vuruyodumo günden beri hiç kızmıyorum mesela insanlık hali

yani kendini hiç bi zaman iyi şoför sanma ben sanmadım hala da sanmıyorum trafikte hergün yeni birşey öğrenebilirsin eğer bu dediklerimden hiç birini en az 1 kere bile yapmadıysan ustana yada malzemeye b.k atabilirsin yinede şahsi fikrim yazılıma atamazsın örnekleri çoğaltmak mümkün de birüsü şey var zaten çok uzadı o yüzden dikkatli keyifli sürüşler dilerim
    Üniversite 1.sınıfta Prof. 2.sınıf Doç. 3.sınıf Ar.Gr. 4.sınıfta amele olduğunu düşünür (anlar) genelde öğrenci milleti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hata bendeyde cok bilen değerli abilerim , balata yanma veya incelme var mi bi baksınlar sorun ne bana aciklama yapin tamam sorun ben de diyecem . Fotograflarini attim 1. Sayfada mevcut

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hata bendeyde cok bilen değerli abilerim , balata yanma veya incelme var mi bi baksınlar sorun ne bana aciklama yapin tamam sorun ben de diyecem . Fotograflarini attim 1. Sayfada mevcut
    balatan sertleşmiş ve de baskını yakmışsın, sana bir şey diyeyim üzerine hiç alınmıyorsun ama hadi balatan biter hatta çabuk biter farketmezsin yanar eyvallah, buradaki yakma tamamen senle alakalı, balatan aşırı ısınmış yüzeyden belli oluyor ama baskın yanmış yüzey renginden belli...

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bastığın debriyajın, elektronik ve beyine atılan bir programla nasıl inceldiğini/bittiğini sen bize anlatsana gardaş

Sol ayağını bir doktora göster bence
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bastığın debriyajın, elektronik ve beyine atılan bir programla nasıl inceldiğini/bittiğini sen bize anlatsana gardaş

Sol ayağını bir doktora göster bence
    incelse yine iyi, balata ısıdan sertleşip baskıyı yakmış...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler