User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
73 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Ecutuned stage1 yazılım sonrasi şikayet

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ecutuned stage1 yazılım sonrasi şikayet

Megane 2 1.5 dci arac sahibiyim. 12bin km önce Ecutuned yazılım yaptirdim ve 20 bin km önce kendim baski balatayi orjinal olarak degistirdim. arac 1000 km önce baski balata sıyırmaya başladı. Söktürdüm ustaya balata da yanma yağlanma gibi bir sey yok. Yazılım hatasindan dolayi olabilir mi ?
    Ecutuned firmasini aradim bu olay 20.000 km sonra tekrarlar mi yazilimda hata olabilir mi dedim hata olamaz ama garanti de veremeyiz dediler. Şimdi ben napayim bu yazilim sizce sildireyim mi? Sorun neden olabilir

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    atıyorum arabayı 100 hp den 140 hp ye çıkartıyoruz, sanıyoruz ki baskı balata kaldırır... aynı firmaın farklı motor güçlerine göre baskı balata çeşidini ya da çapını değiştirdiğini görürsünüz, aracın gücü fazla gelmiş balatayı sıyırmış, kimisi istenen gücü çıkarmadığı için kızar tunera kimisi de güç fazla geldi balata sıyırdı diye...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaptirmadan önce söylenen stage1de sıkıntı olmayacağıyd ve ben en dusuk yazilimi istemiştim hedefim fazla hp almak degildi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı swetnwy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptirmadan önce söylenen stage1de sıkıntı olmayacağıyd ve ben en dusuk yazilimi istemiştim hedefim fazla hp almak degildi.
    daha kaliteli bir setle ve de sağ ayağı daha dikkatli kullanarak keyif almaya devam edebilirsin...

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Debriyaj ile yazılım hatasını bağdaştırmanıza sebep olan veri nedir?
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orjinal aldim baski balatayi ama benim merak ettigim asıl şu baska firmanin stage1 yazılımını mi kullanmali miyim yoksa bu yazilimi kullanmaya devam etmeli miyim. Baska firmada da ayni sorun ile karşılaşma ihtimalim yüksek midir. Simdiden herkese tesekkurler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha kaliteli bir setle ve de sağ ayağı daha dikkatli kullanarak keyif almaya devam edebilirsin...
    Çünkü ecutuned ana bayi ile telefonda konuştum. Bana garanti verebilir misiniz dedim veremeyiz isterseniz yazilimi silelim dediler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çünkü ecutuned ana bayi ile telefonda konuştum. Bana garanti verebilir misiniz dedim veremeyiz isterseniz yazilimi silelim dediler
    baskı balata garantisini üretici bile vermiyor ki tuner versin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    söktürdük yanma yağlanma yok diyorsun.e sıyırma nerdenmiş problem neymiş öyle bi ucu açık yazmışsın ki...

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araban kaç bg suan?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arac fabrika cikisi 80 bg yazilimdan sonra yazilimcinin tahminine gore 105 felan oldu demişti. Dynoya sokmamistik

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamamen standart ve senelerdir kolay kolay debriyaj degistirmemis suruculer renoda son donemde cok fazla debriyaj ve fren disk problemi yasamaya basladi, tabi sansli olanlar garantiye soktu digerlerinde binbir takla, parca bizden iscilik sizden uzlasmalari
    Standart 1.5de yazilim ile 100bin gitmesinde 85bin gitsin gibi, buyuk turbo enjektor vs vs olsa standart balata yetmesin, stock 1.5 70hp> bicok secenek var yazilimla bi tik uste cikmistir.

Debriyaj serviste degisirse once yazilim sonra kullanici hatasi, piyasa bir dunya sahte cin mali valeo var malesef kotusu denk gelirse oda cozum olmaz.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaa kardeşş senne içiyosun yazılımla aracın gücünü artırıyosun sonra da debriyajım sıyırdı diyosun bu ne yaman çelişki annem
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa kardeşş senne içiyosun yazılımla aracın gücünü artırıyosun sonra da debriyajım sıyırdı diyosun bu ne yaman çelişki annem
    Alt tarafi stage1 stage1de de yag değiştirir gibi baski balata değiştireceksek yandık o zaman 😂

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=G_TT_I;8636333]tamamen standart ve senelerdir kolay kolay debriyaj degistirmemis suruculer renoda son donemde cok fazla debriyaj ve fren disk problemi yasamaya basladi, tabi sansli olanlar garantiye soktu digerlerinde binbir takla, parca bizden iscilik sizden uzlasmalari
    Standart 1.5de yazilim ile 100bin gitmesinde 85bin gitsin gibi, buyuk turbo enjektor vs vs olsa standart balata yetmesin, stock 1.5 70hp> bicok secenek var yazilimla bi tik uste cikmistir.

Debriyaj serviste degisirse once yazilim sonra kullanici hatasi, piyasa bir dunya sahte cin mali valeo var malesef kotusu Belki de parca hatalıydı piyasada orjinal diye satılıp yan sanayi parça cok gercekten. Fabrikayi aradim baski balatayi yollayip incelemelerini söyledim aslinda. Ama sahis bize urunu yollayamaz aldığınız parcacinin yollamasi gerek dediler. Aldığım parcaci da dukkani devretti oyle olunca kaldim ortada ��

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Belki de parca hatalıydı piyasada orjinal diye satılıp yan sanayi parça cok gercekten. Fabrikayi aradim baski balatayi yollayip incelemelerini söyledim aslinda. Ama sahis bize urunu yollayamaz aldığınız parcacinin yollamasi gerek dediler. Aldığım parcaci da dukkani devretti oyle olunca kaldim ortada
    baskı balata yazılım yaptırmazsan da bu hale gelebilir. 25 bg güç artışının baskı balataya çok bir yük getireceğini sanmıyorum. bence sen çok ani kalkışlar yapmış olabilir misin? yani yazılımın hiç bir suçu yok. DCI den çıkarabileceği güç belli, ciddi güçler çıkarabilse zaten motorun dayanmaz. baskı balata en ucuz masrafın olurdu. keşke 100 bg artış sağlayabilen olsa da 10k km de bir baskı balata yenilesem
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    standart ustaların yazılımcıya *** atması.
    Z3 Roadster
    Golf Mk5 GTI

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başlık yazılım firması ile ilgili bir memnuniyetsizlik var gibi açılmış ancak konunun yazılımla ya da yazılımı yapan firma ile uzaktan yakından alakası yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler