User Tag List

8 sonu蓨an 1 ile 8 aras

Konu: Ford Fiesta 1.5 TDC襤 Yaz覺l覺m Hakk覺nda.

閍elik
    Oct 2016
    溳hir
    Bartin
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question Ford Fiesta 1.5 TDC襤 Yaz覺l覺m Hakk覺nda.

Arkadalar iyi forumlar daha 繹nceden 癟ok a癟覺lm覺 olabilir ama fordla alakal覺 forumda bulamad覺m o y羹zden konu a癟ma gereksinimi duydum

Arac覺m 2016 Mk7 1.5 tdci 75 ps 185 tork fiesta ara癟 癟ok hantal geliyor bana alt devirler 繹l羹 2500 devire kadar araba hissiyat覺 vermiyor sonras覺nda devir bitiyor zaten t羹m a覺r hafif bak覺mlar覺n覺 yapt覺rd覺m ve uan orjinallii fazla bozulmadan stage 1 yaz覺l覺m i癟in arat覺rmalara balad覺m. Ankarada fiyatlar hemen hemen ayn覺 nakite ama kafama tak覺lan konu u;

ecufast,remaps (paaolu'nu aramad覺m sitesinde yazan deer) arac覺mda 20 BG ve 60 NM tork art覺覺 ve toplamda 95 BG 245 NM tork olaca覺n覺 s繹yl羹yor. Ard覺ndan Ankara Dr.Ecu bayisini arad覺m ve onlarda 30 BG 60 NM Tork toplamda 105 BG 245 NM tork olaca覺n覺 s繹yledi. yap覺lan ilemlerin garantisi varm覺 bilmiyorum bayilerine gidip tekrardan soruca覺m ama burada sizlere dan覺mak istedim ayn覺 fiyata 95 bg mi yoksa 105 bg mi sal覺k a癟覺s覺ndan hangisi mant覺kl覺 ne yapmam覺 繹nerirsiniz arac覺m nas覺l sal覺kl覺 bir ekilde y羹r羹r baka 繹nerebileceiniz firma varm覺d覺r cevaplar覺n覺z覺 bekliyorum.

閍elik
    Oct 2016
    溳hir
    Bartin
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [FONT=Arial] Arkadalar iyi forumlar daha 霵ceden 蔞k a踦lm olabilir ama fordla alakal forumda bulamadm o yzden konu a蔂a gereksinimi duydum

Aracm 2016 Mk7 1.5 tdci 75 ps 185 tork fiesta ara 蔞k hantal geliyor bana alt devirler 闤 2500 devire kadar araba hissiyat vermiyor sonrasnda devir bitiyor zaten tm a蹥r hafif bakmlarn yaptrdm ve uan orjinalli簨 fazla bozulmadan stage 1 yazlm i蓾n aratrmalara baladm. Ankarada fiyatlar hemen hemen ayn nakite ama kafama taklan konu u;

ecufast,remaps (paao簰u'nu aramadm sitesinde yazan de簟r) aracmda 20 BG ve 60 NM tork art ve toplamda 95 BG 245 NM tork olaca蹥n s騽lyor. Ardndan Ankara Dr.Ecu bayisini aradm ve onlarda 30 BG 60 NM Tork toplamda 105 BG 245 NM tork olaca蹥n s騽ledi. yaplan ilemlerin garantisi varm bilmiyorum bayilerine gidip tekrardan soruca蹥m ama burada sizlere danmak istedim ayn fiyata 95 bg mi yoksa 105 bg mi sa簰k a踦sndan hangisi mantkl ne yapmam 霵erirsiniz aracm nasl sa簰kl bir ekilde yrr baka 霵erebilece簨niz firma varmdr cevaplarnz bekliyorum.
    [FONT=Arial]

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik
    Jan 2007
    Ya
    41
    溳hir
    酨tanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    98 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hangisini se蔒rsen se, yazlm sonras motorda oluabilecek herhangi bir sorunun garanti kapsamnda giderilmeyece簨ni bilerek se.

閍elik
    Oct 2016
    溳hir
    Bartin
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracmda garanti kapsam dnda uan yaptrd蹥m yer garanti deste簨 verirmi onu soruyorum yani iin arkasnda dururmu ?

閍elik
    Sep 2007
    溳hir
    T鄄K幎E/嵞TANBUL
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor ka km'de yazmamsn ama yazlm 霵cesi ve sonras 蓾ft dyno yaptr ayn dynoda.
    Belki de motorun u an 60 hp, baka sorunlar var, bilinmez.
    琄ce 75 hp'ye yakla, sonra yazlm yaptr derim.
    Garanti olarak ise hi蓫ir firma garanti vermez.
    Dr.Ecu bana daha scak geliyor nedense.
    Okumadan imzalamam.....

閍elik
    Oct 2016
    溳hir
    Bartin
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    km 120 binde hocam

Seven7 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik
    Jun 2012
    Ya
    29
    溳hir
    酨tanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beygir tork bilgileri tamamen ka蹥t zerinde eyler. Yani aslnda bakarsanz ne aracnz 75hp ne de yazlm direkt olarak 20-30hpleri verecek size. O yzden bence saylardan 蔞k o firmann direkt sizin ara ve motor zerinde yapt蹥 ara蔮ardan referans alp se蓾m yapmanz tavsiye ederim.

Bir ger蔒k var ki kimse size o garantiyi vermez. Hem forumda hem de internet zerinde hemen hemen her firmann bir ikayet蓾si vardr. 700-800 liraya yazlm yaptrdktan sonra brakn motoru turbo enjekt顤 garantisi bile vermez/veremez.

ghibli06 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik
    Dec 2009
    Ya
    47
    溳hir
    Ankara, ドyyolu
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    121 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alnt boom0506 Nickli 閍eden Alnt Mesaj g飉ter
    km 120 binde hocam
    turbon,enjekt顤n, pompan hatta katalitik konv. sfrsa, EGR de簨mise,motorun ya ya da su eksiltmiyorsa, sana herkes garanti verir... yalnz 800 tl ye 20-30 hp de簨l de, bu saydklarm sfrlarsan 霵den yaklak 20-30 bin tl harcaman gerekir... onu haricinde kim neden 120bin km lik araca garanti versin, 800 TL i蓾n mi?
    Ne Mutlu Trk'm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

煪 an 1 kullanc var. (0 ye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler