User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
82 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: chip'li araca ekstradan piggy back olur mu?

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    polo arkadaşa biz pek inanmıyorus sende pek inanma bence
    Mehmet Gazihan sen aem kullanmasını biliyormusun ?

He bide öle Aem map i falan gönderme onlarla uraşcak boş vaktim olmadı şimdiye kadar..Orjinal beyni tak gönder (:
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı senna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almanya ve italyadaki hava koşulloarını basınçlarını bilyomusunda direk map yazıcaksın motor için?

ne alaka..İtalyadaki adam sana basınç nem soruyomu map yazarken ?

Ama mutlaka gözetilmeli..Biz araçları deniz seviyesinde kullanıyoruz çoğunluka özellikle boost uygulanmış araçlarda avans ve AFR Rakıma göre çok farklılık gösterir..
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

senna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmet Gazihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne alaka..İtalyadaki adam sana basınç nem soruyomu map yazarken ?

Ama mutlaka gözetilmeli..Biz araçları deniz seviyesinde kullanıyoruz çoğunluka özellikle boost uygulanmış araçlarda avans ve AFR Rakıma göre çok farklılık gösterir..

cevabımı aldım ben,

sana iyi çalışmalar
    körler sağırlar

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Mehmet Gazihan kullandığn wideband ı kaç a aldın (varsa)
    "Wagen"thusiast

deathofacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben ciddi olarak bişey sormak istiyorum. mehmet kardeş sen para karşılığı map mi yazıyorsun?? buradaki muhabbetin şeklinden aklıma başka şeyler gelmeye başladı da...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tholl-ga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Gazihan kullandığn wideband ı kaç a aldın (varsa)
    Usa dan getirttim 380 dolara..AEM

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deathofacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ciddi olarak bişey sormak istiyorum. mehmet kardeş sen para karşılığı map mi yazıyorsun?? buradaki muhabbetin şeklinden aklıma başka şeyler gelmeye başladı da...
    Kesinlikle benim yaptığım maplerden şirketim para kazanıyor..Aklına başka bişi gelmesin..Muhabbeti buraya iğnelemeler getirdi..Ön yargı kötüdür..Beni tanımak isteyen google a Mehmet Gazihan yazsın..

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    hangi ems leri kullanabiliosun

hydra aem motec ??
    "Wagen"thusiast

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle benim yaptığım maplerden şirketim para kazanıyor..Aklına başka bişi gelmesin..Muhabbeti buraya iğnelemeler getirdi..Ön yargı kötüdür..Beni tanımak isteyen google a Mehmet Gazihan yazsın..

heheheheh. yaw google dan araştırma yapmaya gerek yok bilader zaten bu soyadı bana bişeyler çağrıştırıyor ama çıkaramadım. yani sanki bana biraz terim kalabalığı+bilgi karmaşası yaratıp sanki müşteri toplama ama çlı gelmişsin gibi geldi de. hadi direk o amaçla geldin diyelim ona da eyvallah ama sanki biraz da böyle yüksekten konuşup maliyetli işler atmosferi yaratmaya çalışıyomuşsun gibi geldi. hani EŞEği önce kaybettirip sonra buldurma gibisinden. tabi bunlar benim aklıma gelenler işin açıkcasını sen anlatırsan daha iyi olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu: Selamlar..Ben Mehmet Gazihan (Okunma Sayısı 61 defa)

Chiptuning
    Çöm

Selamlar..Ben Mehmet Gazihan
    « : Mart 26, 2007, 02:04:49 ** »

--------------------------------------------------------------------------------
    Arkadaşlar merhaba..

Adım Mehmet Gazihan..26 yaşında bir Elektromekaniker im..

Tampondan tampona bir otomobilin tüm elektronik ve mekanik aksamından iyi anlarım..

Bu konuda birbirimizle çok şey paylaşacağımızı düşünüyorum..

Aynı zamanda iyi bir Chiptuning ciyim..Dizel otomobillerde sıkı çalışmalarım var..

Kendi 1.7 Dti 118Hp corsam gibi (:

İstanbul Dudullu civarlarındayım..

Herşey gönlünüzce olsun

google dan aratın demekle iyi yapmışsın . aslında kendini tanıtma bölümüne direk google linkini versen daha iyi olurmuş.
    sadede gelelim kaça map yapıyosun???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    heheheheh. yaw google dan araştırma yapmaya gerek yok bilader zaten bu soyadı bana bişeyler çağrıştırıyor ama çıkaramadım. yani sanki bana biraz terim kalabalığı+bilgi karmaşası yaratıp sanki müşteri toplama ama çlı gelmişsin gibi geldi de. hadi direk o amaçla geldin diyelim ona da eyvallah ama sanki biraz da böyle yüksekten konuşup maliyetli işler atmosferi yaratmaya çalışıyomuşsun gibi geldi. hani EŞEği önce kaybettirip sonra buldurma gibisinden. tabi bunlar benim aklıma gelenler işin açıkcasını sen anlatırsan daha iyi olur.
    Aratmışsın güzel..sonuç sayısıda dikkatini çekmiştir sanırım..share ettiğin bölüm onlardan biri..

Böyle düşünmen beni üzdü..Bu siteden bana müşteri çıkmaz..İyilerdir kafa çocuklardır ortam olur iki geyik çeviririz belki bi ikide kankam var muhabbetine geldim buraya..Benim yaptığım işe ihtiyaç duyan müşteri beni gerek ilgili markanın en hit fun forumundan gerek DH gibi devasa forumlardan bulur..Terim kalabalığı derken sanayici gibi de konuşamam anlatmak lazım insanlar içerik isterler..Her şey çıkar amaçlı orası gerçek ama bunu ukalaca yapmayı yakıştıramam kendime..Ben konuyu başından yanlış anlamışım bunu itiraf ettim..Hata kabul etmek de büyüklüktür derler..Önemli deil..Ama yinede yüklenildi ki hala yükleniliyor..No problem bilgim ölçüsünde altından kalkarım kalkamadığım yerdede çirkeflik yapmam..Bilmiyorum derim..Benim AEM iydi diğer farklı beyinleriydi özellikle japonlarla çok işim olmaz.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onno ustamı..

Beni onnoya bi sorsanıza ne dicek..(:

Ben veriim kurs koşma hiç bi yere..(:

İşin sırrı olinde..Bu programlar biraz para tutuyo başka bi sırrı yok..Kimse annesinin karnında örenmiyo..
    özel mesaj attım kardeş...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mesajını aldım

yine uçtu bişiler..

Tamam ses çıkartmıcam..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

google dan aratın demekle iyi yapmışsın . aslında kendini tanıtma bölümüne direk google linkini versen daha iyi olurmuş.
    sadede gelelim kaça map yapıyosun???
    cevap alamadım???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi bi site kuralı vardır rakam vermek reklam yapmak yasak fln..ban yemiyim böle bi nedenden..ama en ucuz firmanın yarısı kadar nerdeyse..

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dizelciyiz desen burda kimse hor görmezdi seni,
    ama sen kustom mapper diye girdin ortama;
    wideband araba parasi falan oldu, yakışmadı..
    Experience is what you get when you don't get what you want.

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1-2 bişi dicem benim atmosferik Hexadecimal imi nasıl yapıcaksın turbo şeklinde merak etttim

neden çok bilmiş gibi davranıyorsun ? biliyor olabilirsin ama daha mütevazi olabilirsi wideband araba paraısı felan deyip insaları korkutmanın manası yok burda herşey gerçekcilikte

bende yapabildiğim beyinleri söleyebilirim sana orjinal beyinle benim speclerimde bi map yazamasssın ondan bahsediyorum ki civiclerin obd2 sini flash layamıyorsun
    ondan dolayı bence en büyük benim diyiceğine insanlar nedir neler yapmmış de tamam nekanikersindir prograammersindir mühendisssindir ama bak insalara incele ondan sonra insanların yazılarını aşalıyıcağına bi tart kim ne yapıo die bak arkadaşım ben aem, motec, hydra, hondata, Ecuflash ve birçok flash programı, gems,tdd, autronic ve daha birçok program ile beyin ayarlayabiliyorum peki bunları bildiğimi biliyormusun ? hayoır bana diosunki mapini gönder sen42r la uzaktan 40 psi basabilicekmisin ? uzaktan ? yoksa ilk bastığımda kırmamıımı sağlıcaksın ?? yada okadar basınca rağmen d.tünü kaldırmamasınımı sağlıcaksın burda insanların dediği ve burda olan birçok arabanın uzaktan olamayacağı çünkü insanlar normal arabalara çip yaptırmayı bıraktı eskisi gibi değil Türkiye allaha şükür çip filitree yapıp 40 beygir aldımlar 7-8 sene geride kaldı diyelim ondan dolayı senin dizellerine yorum yapmıorus ama yolla mapini yapim ben sana dersen o olay deişir dalga konusu olursun burda bziim demek istediğimi insanları aydınlatmak istiyorsan şirketinin adını kullanmadan evet ama burda herkese erkeklik taslıcaksan olmazz böyle kavga ederis hep beraber

saygılar
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dizel de çok iyiyim ama bu benzinli yapmadığım anlamına gelmiyor..

OZgun şimdi oldumu bu kadar yazmışsın..Bu ithamların hangisini yaptım ben burda..Erkeklikmi..Yapma agaaa bana kek muamelesi yapılırsa karşında erkek görürsün..Adam gibi konuşunca karşında adam görürsün..Japonla işim olmaz diyorum sen bütün japon beyin markalarını yazmışsın..Girmemde o piyasaya çok gereksiz insan var sözüm meclisden dışarı..Emeğine saygım sonsuz..Yazdıldı çizildi yaptıkların şöle böle diye..Bizim çizgimiz belli abartıya yer yok..Bide Barboros ile bi alakam yok konuşuluyomuş sağda solda..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hacım senin yaptığına kolpa denir. 1000 tane siteye üye olmussun. amacın aynı "map coder" . geyik yaparım tanıdıklarla demissin ama onca siteye üyesin ayrıca çalışıyosun ev de bi de çocuk allah bağışlasın, ne zaman geyik yapacaksın senin deyiminle. direk site sahipleriyle konuşup kardeşim ben dizelciyim, çokda güzel dizellere chip yazarım deseydin , müsade var mı deseydin eyvallah. ama senin işin pazarlama ksımında olduğun postlarından direk anlaşılıyor. ggooggle dan beni arattır dediğin de de zaten olay aşikar bir hal alıyor. harbi olmaktan hiç bişey kaybetmezsin. al şimdi ben sana harbi harbi sana söylüyorum. benim mapimi adanadan kalkıp gelip bedava yazıyor. şimdi sen yaz bi de üstüne para ver. ha şunu da ekleyeyim sitede biraz katılım gösterip ondan sonra pazarlamaya soyunsaydın zannedersem bu kadar sorun olmazdı. totonyan la çekilmiş bi kare neyi ifade ediyor onu da anlamadım. el mi verdi sana. benim de hayat ağacındaki nicky le resmim var , izmir de çekilmiştim bi kare. şimdi ben de amerikan dizilerinde mi oynuyorum. çok saçma oldu bu iş...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)