User Tag List

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
130 sonuçtan 115 ile 130 arası

Konu: alfa mito chip sonrası vale yapılması

Durango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı te@m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay kardeşim cok saol. senin rocco dan sonra aklım başıma geldi aynen kardeşim tekrar buluşalımda bi deniyelim bu sefer farklı olmalı
    Cam car aranıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu gece buluşuyoruz. Gelmek deneme yapmak isteyen arkadaşları bekleriz.

te@m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar merhaba. gece rocco rolling yaptık. duhanla ulaştıgımız nokta şu düşük devirlerde mito önde, yüksek devirlerde ise rocco götürüyor olayı. ama tabi farklı olan cok şeyimiz var. bi kere en başta biri ALFA biri VW, diger durum yazılımlarımız rocco revo chip / mito custom pschiptuning. bu arada rocco 215 hp. mito N modda 205 hp. rolling esnasında mito sürekli D modda idi.benim için en büyük problem ESP malesef. yüksek devirlerde patinajdan ESP cok engellio!!! varılan sonuç :
    ------ yüksek devirlerde ROCCO
    ------ düşük devirlerde mito

yani 5 ve 6. viteslerde mito alıyor. daha düşük vitesler başlandıgında sanırsam 4000 çevirene kadar beraberiz sonrasında rocco götürüyor. arkadaşlar sonuç budur.

DUHAN KARDEŞİM YANLIŞIM VARSA DÜZELTMELERİ YAP...

VİDEOLAR GELİYOR... DD

Ertug_T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bekliyoruz videoları =) mitonun üstlerde düşmüş oluşu şaşırttı beni valla =) üstündeki turbo üst devirlerdede çok stabil basınç tutabiliyor çünkü..rocco DSG mi bu arada ?
    (2008 GP T-Jet sport-2005 Golf V GTI-2012 Leon TSI-2009 GP T-jet sport)-Abarth 595c competizione- ????

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı romeo_er2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bekliyoruz videoları =) mitonun üstlerde düşmüş oluşu şaşırttı beni valla =) üstündeki turbo üst devirlerdede çok stabil basınç tutabiliyor çünkü..rocco DSG mi bu arada ?
    vala kardeşim öylede işte şimdi aracların cogu şeyi farklı, belki dediğin gibi stabilize turbo üst devirde ama rocconun durumunuda bilemeyizki. mesela yazılım cok önemli üst ve alt devir yazılımla alakalı bence. mesela roccoda alt devirde kalıo. zaten videoda bazı yerde belli oluo bikac kere erken vites deşistirdim alt deviri daha fazla bastıgı için. 2 adet video var baya uzun süreli duraklatmalı cektim arka arkaya daha dogrusu eşlerimiz cekti cam car olmayınca co-pilotlarımız eşlerimizdi bu arada rocco dsg değil ikimizde manuel.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı te@m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vala kardeşim öylede işte şimdi aracların cogu şeyi farklı, belki dediğin gibi stabilize turbo üst devirde ama rocconun durumunuda bilemeyizki. mesela yazılım cok önemli üst ve alt devir yazılımla alakalı bence. mesela roccoda alt devirde kalıo. zaten videoda bazı yerde belli oluo bikac kere erken vites deşistirdim alt deviri daha fazla bastıgı için. 2 adet video var baya uzun süreli duraklatmalı cektim arka arkaya daha dogrusu eşlerimiz cekti cam car olmayınca co-pilotlarımız eşlerimizdi
    maşallah valla yazılımlı roccoda sıkı şekerdir videoları bekliyoruz =)
    (2008 GP T-Jet sport-2005 Golf V GTI-2012 Leon TSI-2009 GP T-jet sport)-Abarth 595c competizione- ????

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anca kardeşim videolardan biri 220mb rocco olmazmı ya, duhan kardeşim modifiyede iyidir. mesela hava filtresini custom yaptı ön havalandırmaya yani soguk hava cekiyor direk. he bide extra intercoolerı var.tabi bunlar hp olarak önde olmasına sebep olabilir. aracına çok iyi bakar maşallahı var nazar degmesin kazasız belasız inş... ya aslında duhan yazmış gelmek isteyenler gelsin diye, fatihe hbr verdim ama eminle müsait değillerdi yada bikaç arac daha olsaydı çeşitli güzel olurdu... bu arada duhandada var çekimler oda yükler bi ara bide ondan görmek lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel geceydi Timuçin, herşey için sağol Allah cümlemize kaza bela vermesin, arabana kocaman bir maaşallah

Doğrudur kardeşim, düşük devirde Mito alıyor başını gidiyor, üst devirlerde Rocco. Bu arada videoların bir çoğu heder olmuş düzgün olanlardan 4 video eklicem. 2 sinde ben geçiyorum diğer 2si sen. Kavga çıkmasın sonra En kısa zamanda sendeki videolarıda bekliyorum. Geçtiğim-geçildiğim farketmez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim arabada bitince bi revolu roccoyla denemek isterim bulursak =)

Ekurtoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    videoları merak ediyorum, fatih aradığında dersteydim, bir dahaki sefer katılırım inşallah.

bu arada rokko ne kadar gırtlak dolu olursa olsun, yazılımlı downpipelı mitonun geride kalması düşündürdü beni, sonuçta bu aracın fabrika çıkışı 170, turbosu 155liklerden farklı, erken devir ivmelenme ciddi bir şekilde hissediliyor orası ayrı. Hem kilodan, hem beygirden kazanıyor.

stock 211hp veren 2.0 tfsilarla denesen sonuç ne olur acaba, dsg, stronic varsa tabi olay iyice değişir. bu arada N modda beygirin değiştiğini düşünmüyorum ben yine de elimizde net bir sonuç yok, bence değişmeli =) torkda ciddi bir artış olacak illaki D moda atınca, bu arada Team, abi esp olayını ayağınla ayarlayacaksın chipe alıştıkça, olabildiğince az esp'ye düşeceğin şekilde etkin kullanacaksın. Benim gözüm almıyor espyi devre dışı bırakmayı, varsa da öyle bir yazılımsal olasılık.

geçip geçilme meselesinin kafaya takılmaması hoş, rokkoyla da qv ile de denemek isterim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kurtoğlu o şekil düşünülsün tabi ama sonuçta her aracin downpipe a tepkisi farklı, revolu roccolarda biliosun pek rakip tanımaz yani bence düşük devirde revo karşısında aldığım performans bile benim için çok yeterli sonuçta barbarostaki ölçümü biliosun 190 verdi artı 15 dedik 205 olur dedik. Ne belli dogruda vermediği oda dusunduruo, e zaten öle bile rocco zaten 215 yani mitodan fazla zaten bence sonuca çok şaşırmamalı.

Geçip geçmeme zaten duhanla aramızda hiç can sıkmaz çok sevdiğim kardesim biz böle durumlarda sonuclara bakıp genelde birbirimize çözüm yaratmaya çalışırız.

Aslında bı ara hep beraber toplanabilirsek çok guzel paylaşımlar yapabiliriz.

Duhanim gece superdi seninde ellerine saglık kazasiz belasiz ins...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.youtube.com/watch?v=ePLwq...&feature=feedu

Arkadaslar ilk uzun olan video buyrun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.youtube.com/watch?v=MpJWr...el_video_title

Arkadaslar buyrun bu diğer ikinci kısa olan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar konuyu karşılaştırmalar bölümüne açtım...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu videodaki rocco stock sanırım ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı efe_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu videodaki rocco stock sanırım ?
    rocco stock degil stock olanı 160 hp 240 nm . burda 215hp rocco.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)