User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Sahibinden hata favori alamıyorum yardım edebilirmisiniz-accord sorgulama

serkan6606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sahibinden hata favori alamıyorum yardım edebilirmisiniz-accord sorgulama

Merhabalar bu aralar kafaya accord 2.0 taktık gördüğüm her aracı favoriye alıyorum

Galiba çok favori aldım en son bi güncelleme geldi güncelledim şimdide favori ekleyemiyorum
    Favori tıkladığımda. Servis hatası 56026 hata tanımlı degil yardım isteyin yazıyor

Bilgisi olan varmı ? Telefon iPhone 6 16gb

İkinci başlık açmayım. Bu arada accordlar nasıldır 😁 Sanırım en dolusu execuvite
    43 felan param var az daha üste çıkarım. O fiyata alınabilecek bu dolulukla araç yok galiba
    Sanroof koltuk ısıtma cift yön klima felan

Dean's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkan6606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bu aralar kafaya accord 2.0 taktık gördüğüm her aracı favoriye alıyorum

Galiba çok favori aldım en son bi güncelleme geldi güncelledim şimdide favori ekleyemiyorum
    Favori tıkladığımda. Servis hatası 56026 hata tanımlı degil yardım isteyin yazıyor

Bilgisi olan varmı ? Telefon iPhone 6 16gb

İkinci başlık açmayım. Bu arada accordlar nasıldır �� Sanırım en dolusu execuvite
    43 felan param var az daha üste çıkarım. O fiyata alınabilecek bu dolulukla araç yok galiba
    Sanroof koltuk ısıtma cift yön klima felan
    2.4 Accord kullanıcısıyım. Kronik sorunları direksiyon poweri ve gaz pedalı pozisyon sensörü arızası. 2.0 almaktansa 2.4 almanızı öneririm çünkü 2.0 'lar 2.4 gibi yakıyor ama gitmiyorlar. Alırken kronik arızaların giderilip giderilmediğine ve motor kulağına bakılsa iyi olur. Facebook'ta gruplar var oralara da takılabilirsiniz temiz bazı araçlar ilana düşmeden grupta el değiştiriyor. Aklınıza kafanıza takılan bir şey olursa mesaj atmanız yeterlidir.

Sahibinden konusu için ise hiç bir bilgim yok.

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.4 Accord sahibiyim, mercedesten sonra sürüş zevki olarak pek keyif vermedi ama yinede çok memnunum, hem yakıt hem performans hemde kalite oldukça tatmin ediyor, en son ailemle beypazarına gittik, LPG 2,29 Shellden 19 kuruş yaktı. Oksijen sensörü, direksiyon pompası, direksiyon pompa hortumu, gaz kelebeği sensörü vs kronik arızadır, 6 bin TL ye yakın para harcadık biz.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki donanım paketi var zaten.

- Sport (Boş)
    - Executive (Dolu)

O paralara güzel bir 2.0 veya orta şeker bir 2.4 alabilirsiniz. İmkan varsa tabi ki 2.4 ama 2.0 da güzel araçtır. Kronik problemleri çözülmüş bir araba gayet keyiflidir, basarsan tatmin eder sakinsen keyif verir. LPG kullanımında da yakıtı gayet makul seviyelerdedir. Facebook'ta 'Honda Accord Türkiye Sosyal' diye bir grubumuz var, gruba dahil olursanız bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

serkan6606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cevaplarınız için teşekkür ederim siteye giremiyodum megersem proxy denmiş ) sahibinden olayını çözdüm aynı sorunu yaşayan varsa onlarda uygulasın sahibinden de en fazla 250 adet favori alabiliyormuşuz tesadüfen bi kaç tane sildim düzeldi normal pcden girince limiti aştınız felan yazıyodu

accord olayına gelelim kafamı çok karıştırıyolar sanrof ve klimalı 2006 üstü dolu bi araç arıyorum biriside kafama c-max yada focus sokmaya calısıyo bu kararsızlıkla araç alamıycam 300 se mi babama tamamen devrettim işe şahinle gidip geliyorum para boşa yanmasın araç alıyım diyorum ama bulamyorum :S accord un parçası pahalı bulunmaz ustası yok aşırı yakıyor onu alacana dize c-max al yada focus al diyolar

Dean's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cevaplarınız için teşekkür ederim siteye giremiyodum megersem proxy denmiş ) sahibinden olayını çözdüm aynı sorunu yaşayan varsa onlarda uygulasın sahibinden de en fazla 250 adet favori alabiliyormuşuz tesadüfen bi kaç tane sildim düzeldi normal pcden girince limiti aştınız felan yazıyodu

accord olayına gelelim kafamı çok karıştırıyolar sanrof ve klimalı 2006 üstü dolu bi araç arıyorum biriside kafama c-max yada focus sokmaya calısıyo bu kararsızlıkla araç alamıycam 300 se mi babama tamamen devrettim işe şahinle gidip geliyorum para boşa yanmasın araç alıyım diyorum ama bulamyorum :S accord un parçası pahalı bulunmaz ustası yok aşırı yakıyor onu alacana dize c-max al yada focus al diyolar
    Bir yılı aşkın bir süredir Accord kullanıyorum. Fakat hiç bir parçayı bulamadığım olmadı. Burada seçim size kalmış. Mesela ben sizin gibi bir ikilemde kalsam daha sorunsuz daha dolu olsun tatminkar seviyede olsun diye yine Accord derdim. Ama 2006 üstü demişsiniz 2006 ve sonrası Accordlar 2.0 orta şeker gider.

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkinci başlık açmayım. Bu arada accordlar nasıldır �� n
    Serbest çağrışım.

Kayserilinin eşi vefat etmiş, ilan vermek için reklam ajansını aramış. "Emine öldü Allah rahmet eylesin" ilanı vermek istiyorum demiş. Karşı taraf; amca bu çok kısa oldu 3 kelime daha ekleyebilirsin merak etme aynı ücret eder. Kayserili ücretten emin olduktan sonra ekleme yaptırır.
    "SATILIK TOYOTA VAR"
    Düz adam___

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler