User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
41 sonuçtan 39 ile 41 arası

Konu: Fiat 500 tecrubesi olaN

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ronnies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya bir hortlamada benden gelsin.
    Bir süredir takipteyim 500leri,hem manuel arabadan istanbul içerisinde bunalmış olmamdan hemde tarz bir araba oluşundan dolayı niyetlenip niyetlenip bazen donanım eksikliğinden bazen de İstanbul içi yakıt beni üzer mi korkusundan vazgeçiyorum.
    Düşündüğüm araç bu;
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

dipnot:1.3 75lik Corsa sahibiyim hızla hiç aram yok.
    Yine de bu kadar insan performansı yerlerde diyorsa denemeden almayın derim.

Hızla işiniz olmayabilir ama araca 3 yetişkin oturup dik bir rampaya gidin. Corsa'nız bu aracın yanında çok torklu bir araç, arayabilirsiniz.

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ronnies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya bir hortlamada benden gelsin.
    Bir süredir takipteyim 500leri,hem manuel arabadan istanbul içerisinde bunalmış olmamdan hemde tarz bir araba oluşundan dolayı niyetlenip niyetlenip bazen donanım eksikliğinden bazen de İstanbul içi yakıt beni üzer mi korkusundan vazgeçiyorum.
    Düşündüğüm araç bu;
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

dipnot:1.3 75lik Corsa sahibiyim hızla hiç aram yok.
    1.3 dizel corsa 1.2 500 un yanında uçak kalır o yüzden hızla aram yok deme 1.4 e yönel yakıtları hemen hemen aynı ben şehiriçi 7litreyi geçmedim

Ronnies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.3 dizel corsa 1.2 500 un yanında uçak kalır o yüzden hızla aram yok deme 1.4 e yönel yakıtları hemen hemen aynı ben şehiriçi 7litreyi geçmedim
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine de bu kadar insan performansı yerlerde diyorsa denemeden almayın derim.

Hızla işiniz olmayabilir ama araca 3 yetişkin oturup dik bir rampaya gidin. Corsa'nız bu aracın yanında çok torklu bir araç, arayabilirsiniz.
    Aslında sadece nişanlım ve ben biniyoruz arabaya o 55kg ben 70 Orta halli bir insan ağırlığı yapıyoruz.Test sürüşü için güya gün vereceklerdi ama 2 haftadır ses seda yok.
    Bende bu arada evlilik hazırlıkları falan derken 2.eli daha hızlı bi araba bakmaya başladım yine de tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)