User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
106 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: C4 Cactus Alınır mı?

TechTurkey Ogedov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baskı balata, şanzımanın tam otomatik şanzıman olmadığının bilincinde olarak kullanırsanız yokuş yukarı çok sık trafiğe girmiyorsanız 70.000-80.000 de gidebilir. Bunları birebir yaparım ben derseniz 30.000 de de bitebilir. Aynı manuel şanzıman gibi kullanıma bağlı. DSG dahil bütün kavraması olan otomatik şanzımanlar için bu geçerli..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hanımların gözdesi Nissan Juke dizel seçeneği otomatik değil ama 1.6'larınında çok yakacağını sanmıyorum.
    +Juke DIG-T 4WD
    Connecting site...
    Connecting site...
    Connecting site...
    Bayan kullanımıyla 100 km de 10-12 kilo yakar bu helalinden
    Yani cactusun min 2 katı

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Shine versiyonunda olması gereken tüm donanımlar var yani çok rahat full bir araç denilebilir hani daha ne olsun
    Fiyat fayda oranı çok çok başarılı gerçekten az yakıyor bi hayli tarz bir araç şanzıman ***** tarzı böyle
    blue hdi lar gelirse bu araca ( 1.6 120hp eat6 ) muazzam olur ama fiyatının çok yükselmeside kesin olur bu sefer.
    Öte yandan C4 yenilendi bunda da bi değişiklik var mı yakın zamanda bakmak lazım..

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam bence başka bir araç bakabilirisiniz o arabanın tipini bir türlü beğenemedim

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cactus bence çok mantikli gozukuyor.
    trafikte felan dikkat çekici tarz bir araba. Tek düşündüren yanı şanzumanı

1.2 sini kullanan oldumu onun için ne dersiniz?

cosekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ogedov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baskı balata, şanzımanın tam otomatik şanzıman olmadığının bilincinde olarak kullanırsanız yokuş yukarı çok sık trafiğe girmiyorsanız 70.000-80.000 de gidebilir. Bunları birebir yaparım ben derseniz 30.000 de de bitebilir. Aynı manuel şanzıman gibi kullanıma bağlı. DSG dahil bütün kavraması olan otomatik şanzımanlar için bu geçerli..
    Peki aşağı yukarı ne kadar parça fiyatı?

Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Shine versiyonunda olması gereken tüm donanımlar var yani çok rahat full bir araç denilebilir hani daha ne olsun
    Fiyat fayda oranı çok çok başarılı gerçekten az yakıyor bi hayli tarz bir araç şanzıman ***** tarzı böyle
    blue hdi lar gelirse bu araca ( 1.6 120hp eat6 ) muazzam olur ama fiyatının çok yükselmeside kesin olur bu sefer.
    Öte yandan C4 yenilendi bunda da bi değişiklik var mı yakın zamanda bakmak lazım..
    Ben de gerçekten çok beğendim. Teşekkürler.

Alıntı snan1910 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cactus bence çok mantikli gozukuyor.
    trafikte felan dikkat çekici tarz bir araba. Tek düşündüren yanı şanzumanı

1.2 sini kullanan oldumu onun için ne dersiniz?
    1.2 sini kullanmadım ama araştırdığım kadarıyla şehir içi yeterliymiş ve 7 lt geziyormuş tüketimi.
    Coskun ARIKAN

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugünün yarınıda olduğunu düşünerek hareket edersek eğer, cactus ün satışının zor olacağını düşünüyorum.Ona alternatif Peugeot 2008 dizel otomatik daha iyi bir tercih bence.Başka bir tercihte clio sport tourer 1.5 dci edc.
    #eksikpazar

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.2 benzinlisi 82 hp ve 2750 d/d da 116Nm tork üretiyor - Otomatiği 5 ileri.

1.4 dizel ise 92 hp ve 1750 d/d da 230Nm tork üretiyor.- Otomatiği 6 ileri.

Tork farkı muaazam 2 motor arasında. Benzinli tercih etmezdim şahsen.

Yakın ağırlıklarda amt 6 ileri colt 95 hp ve 125 Nm tork ile baya baya gidiyordu.

13 hp yabana atılacak bir rakam değil. Keyifli olmaz sanırım, ama bayan için bence makul.

hazar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.2 sini baya kullandım. 4 kişi, dolu bagaj, klima açık uzun yola da gittim. şanzıman hariç gayet başarılı. boyutlarına oranla oldukça hafif, bu da hızlanma ve yakıt anlamında baya tasarruf sağlıyor. dizelini de test etmiştim, o daha mantıklı tabi ki. 1.2 si bazen insanı yoruyor.
    vırt zort

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tipi güzel bence ilginç ve bence çekici.. bir bayan için ideal. Ha otomatik sarti olmasaydi 500 derdim kesinlikle

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabada sunulan renk seçenekleri arasında haki bulunuyor mu? Haki yada askeri kamuflaj yakışır gerçekten.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    yiğenimde 1.6 dizel en dolu paketi var.. ben hiç beğenmedim parasının arabası değil.. bu benim fikrim.. eksilerimi say say bitmez .. en dolu pakette bile deri koltuk yok ve donanım fukarası bir araç.. önde cam açma tuşları anti ergonomik resmen uzanman gerekiyor camı açmak için arkada üç kişi sıkış pışık oturuyor ancak rahat 2 kişi alır.. arka camda cam açma yok kelebek cam oda tırışka hava falan girmiyor..

hani araçda beğendiğim bir yan düşünüyorum hakkaten bulamıyorum vites yok kocaman oyuncak gibi 3 tane tuş var daha şık nazik bir şey konabilirdi çok ucuz duruyor. arabanın tek esprisi hafif olması 1.6 dizel motor o kasayı uçuruyor aynı motorlu normal c4 ve dayımda 508 var hepsinden seri atak kafa atıyor resmen.. heleki 508 ile kıyaslayınca aynı motor ve aynı şanzıman var..

Farlarda xenon yok .. bizimki en dolu paket olmasına rağmen yok en azından normal farlarıda yolu hiç iyi aydınlatmıyor..bilmiyorum zevk renk meselesi yiğenim niye aldı onuda bilmiyorum.. arazi aracı desen değil 4x4 ü yok normal araç desen değil mpv desen değil crossover desen değil.. hormonlu c3 ..

bizdeki araç beyaz tek rengi hoşuma gitti beyaz o kapılardaki siyah plastikmidir nedir uyumu güzel ..

kısaca benim izlenimlerim bunlar aracın tek esprisi hafifletilmiş olması bunun içinde nerdeyse herşeyden feragat edilmiş sürücü hiç düşünülmemiş araca binicek insanlarda..

ergonomi yok,donanım yok,aydınlatma yok arka camlarda cam açma yok, bari 407 ,508 sw lardaki gibi tavanı perdeli yapsalarmış sanırım oda ağılık yapar diye koymamışlar cam tavan renkli ama sıcakda genede kafanda ensende sıcaklığı rahat rahat hissediyorsun.. tabletinin hissiyatı güzel değil ekrana biraz sertçene vurmanız lazımki algılasın sanki ekran resitive gibi geldi bana ama capacativesede iyi bir capacative değil.

her şeyi ekrana bağlamışlar tuş yok o güzel ama menülere alışmak zaman alıyor ve ibr havalandırmayı bile açıyım desen yoldan kopuyorsun ekrana dalıyorsun menülerle uğraşıyorsun..

neyse çok sık kullandığım bir araç olduğu için bu kadar şey yazdım..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yiğenimde 1.6 dizel en dolu paketi var.. ben hiç beğenmedim parasının arabası değil.. bu benim fikrim.. eksilerimi say say bitmez .. en dolu pakette bile deri koltuk yok ve donanım fukarası bir araç.. önde cam açma tuşları anti ergonomik resmen uzanman gerekiyor camı açmak için arkada üç kişi sıkış pışık oturuyor ancak rahat 2 kişi alır.. arka camda cam açma yok kelebek cam oda tırışka hava falan girmiyor..

hani araçda beğendiğim bir yan düşünüyorum hakkaten bulamıyorum vites yok kocaman oyuncak gibi 3 tane tuş var daha şık nazik bir şey konabilirdi çok ucuz duruyor. arabanın tek esprisi hafif olması 1.6 dizel motor o kasayı uçuruyor aynı motorlu normal c4 ve dayımda 508 var hepsinden seri atak kafa atıyor resmen.. heleki 508 ile kıyaslayınca aynı motor ve aynı şanzıman var..

Farlarda xenon yok .. bizimki en dolu paket olmasına rağmen yok en azından normal farlarıda yolu hiç iyi aydınlatmıyor..bilmiyorum zevk renk meselesi yiğenim niye aldı onuda bilmiyorum.. arazi aracı desen değil 4x4 ü yok normal araç desen değil mpv desen değil crossover desen değil.. hormonlu c3 ..

bizdeki araç beyaz tek rengi hoşuma gitti beyaz o kapılardaki siyah plastikmidir nedir uyumu güzel ..

kısaca benim izlenimlerim bunlar aracın tek esprisi hafifletilmiş olması bunun içinde nerdeyse herşeyden feragat edilmiş sürücü hiç düşünülmemiş araca binicek insanlarda..

ergonomi yok,donanım yok,aydınlatma yok arka camlarda cam açma yok, bari 407 ,508 sw lardaki gibi tavanı perdeli yapsalarmış sanırım oda ağılık yapar diye koymamışlar cam tavan renkli ama sıcakda genede kafanda ensende sıcaklığı rahat rahat hissediyorsun.. tabletinin hissiyatı güzel değil ekrana biraz sertçene vurmanız lazımki algılasın sanki ekran resitive gibi geldi bana ama capacativesede iyi bir capacative değil.

her şeyi ekrana bağlamışlar tuş yok o güzel ama menülere alışmak zaman alıyor ve ibr havalandırmayı bile açıyım desen yoldan kopuyorsun ekrana dalıyorsun menülerle uğraşıyorsun..

neyse çok sık kullandığım bir araç olduğu için bu kadar şey yazdım..
    Bu eksik gördüğün tüm özellikleri koyunca Bmw X1 Audi Q3 oluyor Yani 3 adet cactus parası

Az yakıyor,fiyatına göre donanımlı, şehir içi konforlu ve dikkat çekici tasarımı olan bir araba. Fiyat olarak accent era linea parası.

Ne kadar ekmek o kadar köfte...

Cosekar parça fiyatları şöyle anlatayım. Tr üretimi olan arabaları çıkarırsak fiat renault hyundai ford gibi markalardan az pahalı, opel nissan vw gibi markalardan özellikle bakım maliyetleri olarak oldukça uygun...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ogedov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu eksik gördüğün tüm özellikleri koyunca Bmw X1 Audi Q3 oluyor Yani 3 adet cactus parası

Az yakıyor,fiyatına göre donanımlı, şehir içi konforlu ve dikkat çekici tasarımı olan bir araba. Fiyat olarak accent era linea parası.

Ne kadar ekmek o kadar köfte...

Cosekar parça fiyatları şöyle anlatayım. Tr üretimi olan arabaları çıkarırsak fiat renault hyundai ford gibi markalardan az pahalı, opel nissan vw gibi markalardan özellikle bakım maliyetleri olarak oldukça uygun...
    zaten anlatmaya çalışdığım o arabada bir şey yok ki ne parası istiycekler .. gidipde bir bmw audi mercedes ile kıyaslamak ağır hakaret olur ..
    niva ile kıyaslasan daha iyi gerçi o bile nivaya hakaret olur neticede niva bile dağda taşda keçi gibi çok başarılı.. arabada tek aldığın şey bir motor şanzıman bir tablet birde önde iki tane led. ...
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi Renault Scenic bak 1.5 dizel bizimde düşündüğümüz araçlardan biri pazarlıkla 75'e kadar düşmüştü ama ben ısınamadım

bilgi amaçlı link
    Connecting site...
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arka camın açılmaması bana gore iyi birşey , kullandığım tüm hb araçlarda fiziki yapısı yüzünden sanırım arka cam acılınca içerde cok yoğun uğultu ve anafor sesi oluşuyor , arka camı kelebek biçiminde acılan camlarda böyle olmuyor.kelebekleri açıp ön camlarıda bir tık indirdiğinizde içerdeki hava fırtına değil hafif esintiyle karışık güzel oluyor.tabi hareket özgürlüğünü malesef kısıtlıyor bu durum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arka camın açılmaması bana gore iyi birşey , kullandığım tüm hb araçlarda fiziki yapısı yüzünden sanırım arka cam acılınca içerde cok yoğun uğultu ve anafor sesi oluşuyor , arka camı kelebek biçiminde acılan camlarda böyle olmuyor.kelebekleri açıp ön camlarıda bir tık indirdiğinizde içerdeki hava fırtına değil hafif esintiyle karışık güzel oluyor.tabi hareket özgürlüğünü malesef kısıtlıyor bu durum.
    normal araçdaki arka camlar senin için yani şöför için değil zaten arkada oturan insanların oxygen alması nefes alması rahatlaması için yapılan camlar.. arkada oturanın canı çıksın ama ben yeterki o uğultuyu duymuyım diyorsan o başka..
    arkada biri insanlık hali gaz çıkarsa senin dediğin gibi hafif bir esintiyle karışık güzel bir biçimde boğulursunuz

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    @darmoon

Sahibi değilim, Citroen de sevmem ama uzun yolculuk yaptım kiraladım merak ettiğim için, bu araç için yorumlarını çok abartılı buldum kusura bakma.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normal araçdaki arka camlar senin için yani şöför için değil zaten arkada oturan insanların oxygen alması nefes alması rahatlaması için yapılan camlar.. arkada oturanın canı çıksın ama ben yeterki o uğultuyu duymuyım diyorsan o başka..
    arkada biri insanlık hali gaz çıkarsa senin dediğin gibi hafif bir esintiyle karışık güzel bir biçimde boğulursunuz
    Yok yok gazdan bogulup ölsunler demedim ama cidden sinir bozuyor o ses butun yol cam acikca vuhuhuhuhuvu diye ugultu basagritiyo ozellikle hblerde var sedanlarda cikmiyo o basinc sesi fazla havada hasta eder gaz olsada olmasada camlarin az acilmasi taraftariyim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)