User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
63 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Full+Full Yeni Golf mü ? Bomboş Passat mı ?

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı bünyede olan 2 markanın aracını ele aldığımızda, daha alt seviyede olan markanın aracının çok daha iyi konforlu olma olasılığı sizce nedir ?

Passat A6'dan daha konforlu olabilir mi ?
    skoda seat yada audi mantığıyla üretilen bir marka değil.. skoda vw nin bir türlü kuvvetlenemediği slav pazarında skodanın zaten asırlık pazarı vardı hazır pazarı olan markayı satın aldı diye biliyorum.. kısaca vw i skoda olarak o pazarda satmaya başladı .. kabaca basitçene skodanın vw ile olan hikayesi bu diyebiliyorum ben..

vw elinin kuvvetli olduğu pazarlarada skodayı sokmamaya özen gösteriyormuş kendi satışlarını baltalamasın diye ama seat yada audide böyle bir kısıtlama yokmuş.. duyduğum bildiğim bu ama doğru ama yanlış..

dikkat edin türkiyede vw group altındaki bütün markaları doğuş group getirtiyor ama skoda yı yüce oto.
    aralarındada mahkeme vardı bildiğim kadarı ile yüce auto direk çek cumhuriyetine gidip skoda dan distiribütörlük yetkisi almış ama vw group üyesi olduğu için skoda vw den alması gerekirdi diye bir mahkeme vardı bilmiyorum öyle bir şeydi galiba..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bomboş passat nekadar boş olabilir ? bence d sınıfı varken golfe bakmam bile...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer golfün genişliği yetiyorsa kesinlikle dolu golf

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Burak Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bomboş passat nekadar boş olabilir ? bence d sınıfı varken golfe bakmam bile...
    gerçekden elle tutulur bir donanım yok.. renkli ekran ki artık ona 2017 yılında donanım demem .. ön arka park sensörü tpms (lastik basınç sensörü) birde yorgunluk tespit sistemi var bunlarda sonradan istesen takabiliceğin şeyler arabaya..

elle tutulur bir donanım yok donanım listesi zengin görünsün diye radyo cd teyp çalar, ön bardaklık, ön koldayama, ön arka okuma lambası, bagaj ışıklandırması gibi donanım bile sayılmıycak şeyleri donanım listesine koymuşlar.. klima bile manuel.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Aynı evde 2 aynı marka-model bence gereksiz. Herzaman savunduğum bir konu vardır. Üst modelin boşuna alacağıma 1 tık altı modelin dolu alınması taraftarıyım.

Şu an hazırda zaten dolu bir Golf var. A3 ve F20 bakın derim. Bu konuda paylaşım yapan arkadaşlara katılıyorum.

Saro-Ş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Passat Alıp Elime Nakit Geçtikçe Aracı Doldururum Cam Tavan Aldıktan Sonra Zaten Geriye Led Far Led Stop Katlanır Ayna Gibi Detaylar Kalıyor Onlarıda Sonradan Dışarıda Ekletmek Kolay Artık Tabi Bayiden Alırken Fiyat Olarak Daha Hesaplıya Gelen Donanımlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Saro-Ş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Passat Alıp Elime Nakit Geçtikçe Aracı Doldururum Cam Tavan Aldıktan Sonra Zaten Geriye Led Far Led Stop Katlanır Ayna Gibi Detaylar Kalıyor Onlarıda Sonradan Dışarıda Ekletmek Kolay Artık Tabi Bayiden Alırken Fiyat Olarak Daha Hesaplıya Gelen Donanımlar
    bir stop la jant la iş bitmiyorki öyle olsa al bir 5.16 yap M5 ..

ahşap iç dekor nasıl yapılıcak bütün ön göğüs kapı içleri sökülüp yerine ahşap ön göğüs mü takılıcak. keza elektrikli katlanır kendinden kararan ısıtmalı yan aynalar,ısıtmalı resistanslı cam suyu sistemi,active display , profile selection olayları ısıtmalı koltuklar , elektrikli hafızalı masaj özellikli alacantra koltuklar, adaptif şasi dcc sistemi elektronik difransiyel sistemi xds.. liste uzar gider..

donanım dediğiniz zaten budur.. led stop ile jant ile donanım olmaz..o görsellik olur.. donanım dediğiniz şeyler sürücünün şahsın keyfine konforuna zevkine ve güvenliğine yönelik şeylerdir diğerleri aksesuar süs dür..

bu yazdığım şeyleride sonradan yapamassınız yapsanızda bir highline parasını geçer ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir stop la jant la iş bitmiyorki öyle olsa al bir 5.16 yap M5 ..

ahşap iç dekor nasıl yapılıcak bütün ön göğüs kapı içleri sökülüp yerine ahşap ön göğüs mü takılıcak. keza elektrikli katlanır kendinden kararan ısıtmalı yan aynalar,ısıtmalı resistanslı cam suyu sistemi,active display , profile selection olayları ısıtmalı koltuklar , elektrikli hafızalı masaj özellikli alacantra koltuklar, adaptif şasi dcc sistemi elektronik difransiyel sistemi xds.. liste uzar gider..

donanım dediğiniz zaten budur.. led stop ile jant ile donanım olmaz..o görsellik olur.. donanım dediğiniz şeyler sürücünün şahsın keyfine konforuna zevkine ve güvenliğine yönelik şeylerdir diğerleri aksesuar süs dür..

bu yazdığım şeyleride sonradan yapamassınız yapsanızda bir highline parasını geçer ..

Adaptif Şase Dışı Hepsi Yapılır Gibi Aslında Ama Ciddi Maliyet Olur Sıfır Alırkenden Çok Farklı Maliyetlere Çıkar Ben Araçta Büyük Kasa Sevdiğim İçin Passatı Tercih Ederdim limiti aşmaz ise 520i Exc. Plus Çok Güzel Araç Bakılabir Ama Sizin Örnekleme 520 i alıp m5 yapmak gibi bir örnekleme olduğu için ne desem boş olur şimdi
    Konu Saro-Ş tarafından (20-03-2017 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende dolu Golf derim, sunroof ve beyaz harıcı bır renkle cok güzel duruyor,
    Bende kardesıme al dıye soyluyorum bu donanımda bısey ama cooper dıye tutturdu bıkere

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    golf yerine a180 dizel alırdım
    passat trend alınmaz ya linea gibi )

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her hangisini alacaksanız, elzem donanımlı en baz modeli alın. Sunroof gibi ya da bi-xenon/led (sonradan eklemek daha maliyetli oluyor opsiyondan) far gibi donanımlarla alın. Arta kalan bütçenizle diğer donanımları ekletirsiniz. Hem orjinal hem daha dolu bir araca binmiş olursunuz böylece. Hatta almadan önce bu işi yapan yerlere gider danışırsanız, hangi donanımı sıfır alın hangisini sonradan yapın daha hesaplı diye yardımcı da olurlar. Ankarada bu tarz iş yapan yerler biliyorum hatta yönlendirebilirim isterseniz.

skoda distribütörlüğü doğuş ortaklı bu arada, yüce'nin afişlerinin akt kısmına bakarsanız yakından doğuş grubu ortaklığıdır yazısı olur

CenKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her arabanın dolusu hem kullanırken hemde satarken keyiflidir
    Alıntı Sh4rk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi biz sakliyamadik evde bahcede araba varsa yoksa gazliyoruz hiaminaa

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evde comfort passatta golfte var,bagaj ve arka koltuk onemli degilse Golf alinir binilir Surus hisleri bile cok ayni birbirleriyle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonraden on arka led far stop ekleseniz passata oem seklinde 15 bin lirayi buluyor. Sonradan eklemek pek oyle kolay degil. İmkansiz degil ama kolayda degil O topa comfort olsa girilirde trendline da girilmez.

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sunroof dışında (şerit takip vs de dahil, ön cam değişmesi gerekiyor) herşey yapılır sonradan oem olarak. Ben cam değiştirilip radarlı olandan takılmasına dahi şahit oldum. Yapılmaz zor diye bişey yok, herşey yapılır zaten yapılıyor da. Ama bazı donanımı fabrikadan almak daha makul oluyor, o yüzden dedim sunroof ve far alınır gerisi dışarda da yapılır. Her iki araç içinde geçerli. Doğuştan almaktan da ucuza gelir araç hatta.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Abdullah Vural

Apo reyisimiz var

Boş passat aldı ama bir kaç zor yapılabilecek opsiyon ve cam tavan ekletti trendline araç

Uzun zaman oldu uğramayalı gırtlak spec yapacaktı

Golf 7 si de midline plus ama aklınıza gelmeyecek oem donanım vardı araçda

Para çokomel eğrisi çok önemli
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben olsam passatı sonradan eklenmesi mümkün olmayan opsiyonlar ile alır gerisini apo abiye bırakırdım. Bomboş arabaları highline yapıyor valla ellerine sağlık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yiğit-Y

Aynen dediğin gibi yaptı aldığı günde paramparça sökmüştü diye hatırlıyorum , aracı özel sipariş istemişti üreten görevliler bu arabanın sahibi manyakmı falan diyo düşünürler diyordu Apo abi adamında ustanında dibidir
    Konu Saro-Ş tarafından (20-03-2017 Saat 22:29 ) değiştirilmiştir.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Saro-Ş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit-Y

Aynen dediğin gibi yaptı aldığı günde paramparça sökmüştü diye hatırlıyorum , aracı özel sipariş istemişti üreten görevliler bu arabanın sahibi manyakmı falan diyo düşünürler diyordu Apo abi adamında ustanında dibidir
    Ben doğuşun yerinde olsam alıp opsiyon müdürü yaparım

Adam resmen baltalıyor

Ustanın kralıdır ankaralı arkadaşda

İrtibata geçsin aldığı paketten alsın derim

Ama ben yine f10 f20 f30 oy atıcam en baştan beri
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler