User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
82 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Öğrenciye max. 14 bine araç

serci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    clio rsi düşünürmüsün
    klima abs hid.direksiyon elek.ayna ve cam ??bir arkadasımda var evlilik sebebi ile uygun fiyata vericek @buggy

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    palio van al dizel vergisi yıllık 500 küsür sigortası sadece biraz tuzlu ama parçası zibil öğrenci adamsın az yakması çok önemli 23-25 kuruş arası yakışı var ilerde bi yazılım cooler düz boru diye giderde gider
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alpha12gtr ye de gider turbo civic ile. 100-300 getir
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan miniyle M6 geçtik bu kadar hit olmadık asahuahuashuahus

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buggy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler hocam . Jettaların Maşallahı var 613 binde diğeri de 300 binde golflere çok istiyorlar golf mk 2 alırsam
    kaç model üzeri almalıyım ?
    illa dizel mi olmalı yoksa benzinde üzer mi ?
    minimum kaç model olmalı ?
    turbolu mu turbosuz mu almalıyım ? Td var Gtd var Cl motor kodlarının pek önemi varmı ?
    şimdiden teşekkürler
    Mk2 Golf alacaksan 91 92 model bakmalısın. Önemli olan şasesi ve çürükleri. Kasası temizse motor seni üzmez. Ben 3 sene 1.6 TURBOSUZ dizeline bindim.Çok yavaş turbolu tavsiye ederim. Motor kızartma yağı ile ÇALIŞIR.( BEDAVA YAKIT) Dene sür yakıttan tasaruf 30.000kmde 1 enjektörleri temizletirsin 200tl.
    Benzinlilerinde de tüplüleri az yakıyor. 1.3 benzinli motor ve 1.6 düz dizellerle anca kamyon sollarsın baştan bunu bil
    Hem dizel hem benzinli motor parçaları ucuz ve istanbul Ankarada baya var. Fakat yaşından dolayı incik boncuk parçları yok ve olan pahallı. Tavan çıtaları 400 gibi. Hidrolik direksiyonları çok az var.
    En önemli eksisi normal olarak yaşlı araba 2. eli çok yavaş. (TABİKİ BUDA KISMET İŞİ)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    clio rsi düşünürmüsün
    klima abs hid.direksiyon elek.ayna ve cam ??bir arkadasımda var evlilik sebebi ile uygun fiyata vericek @buggy
    yok hocam rsi düşünmüyorum sağolun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZaZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mk2 Golf alacaksan 91 92 model bakmalısın. Önemli olan şasesi ve çürükleri. Kasası temizse motor seni üzmez. Ben 3 sene 1.6 TURBOSUZ dizeline bindim.Çok yavaş turbolu tavsiye ederim. Motor kızartma yağı ile ÇALIŞIR.( BEDAVA YAKIT) Dene sür yakıttan tasaruf 30.000kmde 1 enjektörleri temizletirsin 200tl.
    Benzinlilerinde de tüplüleri az yakıyor. 1.3 benzinli motor ve 1.6 düz dizellerle anca kamyon sollarsın baştan bunu bil
    Hem dizel hem benzinli motor parçaları ucuz ve istanbul Ankarada baya var. Fakat yaşından dolayı incik boncuk parçları yok ve olan pahallı. Tavan çıtaları 400 gibi. Hidrolik direksiyonları çok az var.
    En önemli eksisi normal olarak yaşlı araba 2. eli çok yavaş. (TABİKİ BUDA KISMET İŞİ)
    bigiler için sağolun hocam size hiç masraf açtı mı ? temizini bulursam düşünüyorum çok zevkli araçlara benziyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seyfettin777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah Golf derli toplu duruyor, kırmızı olan sanırım bir ara bir kekonun eline düşmüş ama kurtarılamayacak gibi de değil, biraz bakıma ihtiyacı var, karpuzların atılması lazım vs.

İyice bakıldıktan sonra, eğer içine siniyorsa alınır, kırmızı 1.8'in sol ön çamurluğunun birleşim yerleri, sağ önde olmayan sis lambası gözüme çarptı, almadan iyi inceletmek gerek onu özelikle.
    teşekkürler hocam en çok sevmediğimde keko arabasının elime düşmesi aman aman kırmızı banada pek diri gözükmedi nedense

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar felicia larını fiyatları uygun sizce nasıldır benzinde ne yakar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok zevkli cidden ama hızlı değiller. Kullanımı değişik bir keyfi var. Hep full gazsın araba hep aksiyon içinde ama gitmiyor onun cidden ayrı bir keyfi oluyor . Ve dizel golfler cidden az yakarlar. Bana motor olarak masraf çıkarmadı. ( elektrikçimin tesisat yenilemesinden sonra mazot pompası çalışmayıp yatak sarmıştı. arabanın suçu yok ) Ama yaşı gereği her zaman yapacak bir yeri vardır hiç bir zaman bitmez. Ya koltuk gıcırdar ya direksiyon düz durmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok zevkli cidden ama hızlı değiller. Kullanımı değişik bir keyfi var. Hep full gazsın araba hep aksiyon içinde ama gitmiyor onun cidden ayrı bir keyfi oluyor . Ve dizel golfler cidden az yakarlar. Bana motor olarak masraf çıkarmadı. ( elektrikçimin tesisat yenilemesinden sonra mazot pompası çalışmayıp yatak sarmıştı. arabanın suçu yok ) Ama yaşı gereği her zaman yapacak bir yeri vardır hiç bir zaman bitmez. Ya koltuk gıcırdar ya direksiyon düz durmaz
    turbo dizellerde mi çok hantal ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wekoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bmw cidden cok iyimiş bu temizlikteyse eger fiyt cok iyi
    Sanmıyorum bmw güzel ancak masrafa yakın bir araç bir yerine birşey olsa aylık maaş gider bir parçasına

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buggy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo dizellerde mi çok hantal ?
    Turbo dizeller nispeten daha hızlı. Biraz mıncıklarsan baya hızlılar. Orjinal sağlıklı turbo dizeller 70 hp düz dizeller 55 olması lazım. ama araba max 1 ton

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turbo dizeller nispeten daha hızlı. Biraz mıncıklarsan baya hızlılar. Orjinal sağlıklı turbo dizeller 70 hp düz dizeller 55 olması lazım. ama araba max 1 ton
    aslında doğrusu aklımda hep bir vosvos vardı ama bulamadım daha doğrusu güvenemiyorum pişman olmak istemem öğrenciyim iyi kötü gelir var ama altından kalkabilirmiyim bilmiyorum . genede var aklımda 1303 s 1.6 Voscos

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslanneron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    palio van al dizel vergisi yıllık 500 küsür sigortası sadece biraz tuzlu ama parçası zibil öğrenci adamsın az yakması çok önemli 23-25 kuruş arası yakışı var ilerde bi yazılım cooler düz boru diye giderde gider
    banada gazı böyle verdin şu anda 5 dönüm incir tarlam var sayende 1.3 corsa olabilir
    Konu aroglu tarafından (22-05-2017 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.
    nickime kadar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    banada gazı böyle verdin şu anda 5 dönüm incir tarlam var sayende 1.3 corsa olabilir
    ahahahahah ne adamsın la sen az yakan herşey kabulumuzdür
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alpha12gtr ye de gider turbo civic ile. 100-300 getir
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan miniyle M6 geçtik bu kadar hit olmadık asahuahuashuahus

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler