User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Volvo S40 1.6 Classic ? Mantýklý mýdýr ? :soru:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Volvo S40 1.6 Classic ? Mantýklý mýdýr ? :soru:

Hala E34 Arayışındayken şöyle bir S40 buldum . almak için değil genede bir fikir edineyim dedim. Cevap verenlere teşekkür ederim Örnek ilan ;
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    up up up ???

UĞUR_GSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hem ilk sahibi temiz araba motor yapmis neden diye soruyorum kendi kendime.benim gibi kilsa olur ama ben arabayi aldim keyfi herseyini sifirladim killiktan tabi aldığım kiside bana yakin kildi 2001 t4 hic tüp görmedi öyle soyleyim sana ve 230 binde ustamla kavga ederek motor açtırdım o bu parca aşınmamış değiştirme dedi ben değiştir orjinal parca nasil olsa dedim ama ben t4 aldim.buda kil değilse km cok cok yuksek degilse ya hararet yapti yada baska sorun. bu araba bu kasa 1.6 olmaz hem zevk vermez hem gereksiz olur kasa guzeldir donanim iyidir ama iste1.6 kasaya agir kalir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UĞUR_GSI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem ilk sahibi temiz araba motor yapmis neden diye soruyorum kendi kendime.benim gibi kilsa olur ama ben arabayi aldim keyfi herseyini sifirladim killiktan tabi aldığım kiside bana yakin kildi 2001 t4 hic tüp görmedi öyle soyleyim sana ve 230 binde ustamla kavga ederek motor açtırdım o bu parca aşınmamış değiştirme dedi ben değiştir orjinal parca nasil olsa dedim ama ben t4 aldim.buda kil değilse km cok cok yuksek degilse ya hararet yapti yada baska sorun. bu araba bu kasa 1.6 olmaz hem zevk vermez hem gereksiz olur kasa guzeldir donanim iyidir ama iste1.6 kasaya agir kalir.
    Teşekkürler . Fazla performans aramam ama rampada boğulmasın uzun yolda sollamaları iyi olsun yeter Volvo yu alsam bile E34 gene alırım E34 hep aklımın köşesinde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UĞUR_GSI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galeriden bu arada bir sıkıntı olur mu ?

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka taraf ciddi dar, çocukla kullanmayı düşünüyorsanız sıkıntı olabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arka taraf ciddi dar, çocukla kullanmayı düşünüyorsanız sıkıntı olabilir.
    Öğrenciyim hocam şuan Tipo kullanıyorum E34 almayı düşünüyorum Volvoya denk geldim eskiden kasası hoşuma giderdi fikir almak istedim yani

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buggy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrenciyim hocam şuan Tipo kullanıyorum E34 almayı düşünüyorum Volvoya denk geldim eskiden kasası hoşuma giderdi fikir almak istedim yani
    nispeten temiz 34 ler var,bulabilirsin zor değil
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E34'le kıyasla kesinlike tercih ederdim. Arka koltukta zamanında az acı çekmedim, o yüzden yazmıştım. Bu araç olmasa da, bunun gibi bir S40 oldukça başarılı bir tercih olacaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E34'le kıyasla kesinlike tercih ederdim. Arka koltukta zamanında az acı çekmedim, o yüzden yazmıştım. Bu araç olmasa da, bunun gibi bir S40 oldukça başarılı bir tercih olacaktır.
    Bugun gittim aracin yanina araca sıfır motor yapılmış Volvonun servisinde 8.400 TL bir faturasi var araç güzeldi ancak bir E34 etmez gözümde gidişi falan nasil acaba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edit : arkadaşlar araçta cd çalar yok kaset girişi mevcut sadece , netten baktığımda 2003 kasalarda cd çalar mevcut gözüküyor anlamadım bir türlü :/

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler