User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
45 sonuçtan 39 ile 45 arası

Konu: Amarok 4x2/4x4, manuel/dsg, 2.0 tdi/2.0 bitdi seçimi yardım

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2. Kopru olayi dert istanbul için. Np300 tavsiye ederim ama istanbulda otursam anca beykozda falan yaşıyorsam alırdım. 1. Köpruyle işim yoksa yani.

Orjinal lastikleri ile 8-8.5lt yakiyor. Uzun yolda 7 civarı 95e sabitleyince. 265/75/16 at lastik var benim arabada 9.5 lt civari ortalamam %50 uzun yol %45 sehir ici %5 hafif arazi olarak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hilux tan uzak durulmalı bence, asağıda verdiğim link yardımcı olacaktır. Tavsiyem 4x4 bitdi dsg Amarok bide kilitli dif süper olur alternatif olarak ranger olabilir..

The new Toyota Hilux 2016 fails moose test - YouTube

Utku85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. Kopru olayi dert istanbul için. Np300 tavsiye ederim ama istanbulda otursam anca beykozda falan yaşıyorsam alırdım. 1. Köpruyle işim yoksa yani.

Orjinal lastikleri ile 8-8.5lt yakiyor. Uzun yolda 7 civarı 95e sabitleyince. 265/75/16 at lastik var benim arabada 9.5 lt civari ortalamam %50 uzun yol %45 sehir ici %5 hafif arazi olarak.
    2. köprü dert derken? Ben her gün 2 den gidip geliyorum Ataşehire.
    Bu arada köprü, otoyol ücretleri gibi şeylerde bu araçlarda daha yüksek diye biliyorum.
    Gerçi köprülerde 2 lira farkediyor, osman gazi hariç.
    Drehmoment ist wichtig

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Utku85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. köprü dert derken? Ben her gün 2 den gidip geliyorum Ataşehire.
    Bu arada köprü, otoyol ücretleri gibi şeylerde bu araçlarda daha yüksek diye biliyorum.
    Gerçi köprülerde 2 lira farkediyor, osman gazi hariç.
    Ranger hariç diğer pick uplar 1. sınıf geçtiği için köprü ücretlerinde herhangi bir değişiklik yok. O fark sadece dingil aralığından dolayı ranger'da var. Dert konusu ise ihtiyaç halinde 1. köprüyü kullanamamaktan kaynaklı. Köprü konusunda siz daha iyi bilirsiniz. Sonuçta almayı düşünüyorsanız hesabınıda yapmışsınızdır.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizde 2017 hilux vardı 4x2 adventure donanım yani dolu olanıydı...sana artı ve eksileri yazayım bütün pikaplarda bu dediklerimi yaşayacaksın.

park sorun..her aracın tek sefer girdiği yere 2 manevrada giriyorsun.
    şehir içi yakıt tüketimi en az 10 litre..ben 11 le geziyordum sadece cam açık dur kalk trafikte..
    şehirler arası yollarda hız limitin düşük..90 la gidilcek yerde 95 le ceza yedik..
    arka koltuklar çok dik..3 kişi oturup bir yere gitmek isterseniz bildiğin eziyet..heleki yol bozuksa çukura gir çık setlerden geçiyorsanız arabadan bıktırıp bir an önce inmek istetiyor..
    114 gibi bir fiyata alıp 97 ye de sattık 2 günde..beklesem belki 100 e satardım ama satarken zarar ettirdiğinide aklından çıkarma..5 sene binicem diyorsan al herhangi bir pikabı 2. aracın da varsa sorun yaşamazsın.

yucelebeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son zamlardan sonra 4x2 bakıcam galiba, bu devlete 4000 lira mtv verecek kadar enayi değilim

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yucelebeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son zamlardan sonra 4x2 bakıcam galiba, bu devlete 4000 lira mtv verecek kadar enayi değilim
    4.000 değil, 4.800 oldu maalesef. Ben de arabayı satıp Talisman alacağım vergi zammını geri almazlarsa.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler