User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: 208 gti by ps vs. corsa e opc performance pack

trezorka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

208 gti by ps vs. corsa e opc performance pack

b segmentınde hot hatch olarak dusunulebilecek araç olarak sızlerinde fıkırlerınıze danısmak ıstedım.
    208 gti by ps; artık herkesin bıldıgı 1.6 thp makina alumınyum blok çeşitli kronik arızalarının bulundugu bir makina ama tabiki onceki versiyonlarına gore daha guncellenmiş bir motor, torsen kilitli difransiyel ile birlikte yurt dısında cogunlukla clio rs ile karşılastırılan bir araç.
    corsa e opc performance pack te ise yıne 1.6 turbo bir makina var fakat demir blok oldugunu biliyorum, draxler kilitli difransiyel ile yol tutusunda iyileştirilmiş oldugunu dusunuyorum. ayrıca recaro cs lerde koltuk olarak 208gti a göre gayet cezbedici.
    ikisinde de brembo nun 4 pistonlu fren kiti mevcut fakat disk boyutlarını tam olarak bilmiyorum.
    1.6 thp nin mantıklı bir şekilde yuklenıldıgı zaman gayet guzel gucler alınan bir araç oldugunu forumdan da takip ediyoruz. fakat opc nin motorunun ne derece güvenilir oldugunu ve mod olarak ta neler yapılabılecegını bilmiyorum. daha once kullananlar arkadaşlar aydınlatırsa cok sevinirim gercekten.
    siz olsanız hangısını tercih ederdiniz ?

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    208 Gti By Ps

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    208 Gti olunca pek tarafsız olamayacağım

Kullandığımda çok beğenmiştim. Ayrıca Thp iyi bilinen ve Türkiyede güzel yapılı örnekleri olan bir motor.
    Konu 2jz tarafından (12-10-2017 Saat 21:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    208 thp motoru dolayısıyla mod için yüklemeye çok daha açık, parçası falan zibille var zaten. Ancak ben tamamen duygusal davranarak linkteki aracı alırdım, benim gözümde çok daha kaliteli duruyor. 208in çift rengini sadece fotolarda değil, bayide de gördüm ve hiç beğenmedim. Ön taraf mat, arka taraf parlak kırmızı hiç yakışmamış bence. Mahalle arasında kaplatılmış gibi duruyor
    Linkteki Opelin rengi, içi dışı ve karizması oldukça yerinde Açılır cam tavanlı da olması bence avantaj.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor olarak corsanin onu bayaaa acik beyler 800 hp olabiliyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler