User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Dizel otomatik bravo hakkında bilgi, yardım lazım.

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Dizel otomatik bravo hakkında bilgi, yardım lazım.

Arkdslar, dizel otomatık bravo arac düşünüyoruz.
    Bu araclar kronik problemleri varmı, özellikle sanzmanları iyimi,problemlimi?
    Cam tavanla alakalı olumsuz durumları varmı?
    Kullanan arkaşlar veya daha önceden kullanmış olan, bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @İbrahim33 görünce yazar kesin

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Suan active plus paket bravom var. Legacy sportwagon aldigim icin satiliga cikardim. Bu paraya binilebilecek en guzel araclardan biri bence. Sanziman klasik yari otomatik.
    Kronik sorunlari. On goguste sag airbag tarafi kabariyor. Dijital klimalarda klapeler bozuldugu icin Bazen sadece sicak bazen iki tarafa farkli hava yollayabiliyormus.
    Motorda da egr valfi patladigi icin egr den sogutma suyu gectigindenmis galiba bunu tam bilmiyorum ama motor hararet yapip cesitli buyukluklerde masraf actigi olmus.
    Punto ile benzer gidiyor piyasasi ama hem bravoya hem puntoya sahip oldum. Dunyalar var arasinda. Plastik kalitesinden yalitimina. Motorundan ses sitemine kadar gercekten fiat in en kaliteli araci.
    2010 model dizel otomatik bravom icin istedigim parayi 2003 civic icin istendiğini gorunce bu paralara daha iyi bir arac alinamayacagini gormus oldum
    Bi yerden az bi para bulsam gercekten satmak istemeyecegim bir arac. Zaten sevenleri tarafindan baska markaya kolay kolay gecilmiyor

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bravoda alınacaksa emotion modeline veya sport style modeline bakmanızı öneririm bütceniz aralığında, güzel fiyata temiz araçlar denk gelebiliyor biraz takip edince. Otomatiği aracı hantallaştırıyor diye biliyorum dsg şeklinde hızlı geçişler yok sanırım. Cam tavan bakımları zamanında yapılırsa sorunsuz sanırım. 1.4 turbo modelinde motorun sağlıklı olması önemli yoksa çok verimsiz ve tatsız oluyor(tecrübeyle sabit). Emotion ses sistemi olsun donanım olsun yeterli seviyede 9 sene önce üretilmiş araç için özellikle.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suan active plus paket bravom var. Legacy sportwagon aldigim icin satiliga cikardim. Bu paraya binilebilecek en guzel araclardan biri bence. Sanziman klasik yari otomatik.
    Kronik sorunlari. On goguste sag airbag tarafi kabariyor. Dijital klimalarda klapeler bozuldugu icin Bazen sadece sicak bazen iki tarafa farkli hava yollayabiliyormus.
    Motorda da egr valfi patladigi icin egr den sogutma suyu gectigindenmis galiba bunu tam bilmiyorum ama motor hararet yapip cesitli buyukluklerde masraf actigi olmus.
    Punto ile benzer gidiyor piyasasi ama hem bravoya hem puntoya sahip oldum. Dunyalar var arasinda. Plastik kalitesinden yalitimina. Motorundan ses sitemine kadar gercekten fiat in en kaliteli araci.
    2010 model dizel otomatik bravom icin istedigim parayi 2003 civic icin istendiğini gorunce bu paralara daha iyi bir arac alinamayacagini gormus oldum
    Bi yerden az bi para bulsam gercekten satmak istemeyecegim bir arac. Zaten sevenleri tarafindan baska markaya kolay kolay gecilmiyor
    Yorum için teşekkürler,
    Bayan arkds için bakıoruz bizde otomatık puntosu vardı o satıldı şmdi bravo düşünüyoruz.
    İlanlarda bazı araclarda yolcu yarafmdaki airbag üstünün kabarmasını gördüm.acaba işlemlimi diye düşünmüştüm. Söylediğiniz iyi oldu.
    Tek tereddüt şanzmnala ilgili problem cıkmaması, bütçemize göre düşündüğümüz km aralığı 75-120 bin km aralıgındaki araclara bakıcaz.2 yıl binmeyi düşünüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravoda alınacaksa emotion modeline veya sport style modeline bakmanızı öneririm bütceniz aralığında, güzel fiyata temiz araçlar denk gelebiliyor biraz takip edince. Otomatiği aracı hantallaştırıyor diye biliyorum dsg şeklinde hızlı geçişler yok sanırım. Cam tavan bakımları zamanında yapılırsa sorunsuz sanırım. 1.4 turbo modelinde motorun sağlıklı olması önemli yoksa çok verimsiz ve tatsız oluyor(tecrübeyle sabit). Emotion ses sistemi olsun donanım olsun yeterli seviyede 9 sene önce üretilmiş araç için özellikle.
    Bütçe 47-53 arası, %99 cam tavanlı arıyoruz ama km si ck düşük ck ck trmiz güzel fiyata sunroofsuz da denk gelirse düşünebiliriz.

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yolcu tarafındaki airbag kabarmasını FİAT iyi niyet garantisi üzerinden ücretsiz değişim yapıyor. Fiat Bravo grubunda bu şekilde değiştiren kişiler var. Fiyat açısından o fiyatlara alınacak en iyi arabadır bence. Fiatın ürettiği en kaliteli araç bana kalırsa.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler