User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
36 sonuçtan 20 ile 36 arası

Konu: A200 Amg & Bmw 116d Araç seçimi hk.

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    116d için ben su ana kadar 10 bin kmden yukarı bakıma gideni görmedim. Max 8500-9500 arası gel diyor.

ayrıca içide beş para etmez o paralara üzülüyor insan Sağı solduda gacır gucur öter can sıkar. Dolusunu almadıktan sonra birde adam gibi gitmiyorsa BMW alma !

Mercedes tercih ederim. Audi de güzel ama Mercedes en azından verdiğin paranın karşılığını sana prestij anlamında verir.

Her ne kadar Audi de gayet kaliteli olsada Mercedes daha baharatlı.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Audiyi merak edip konfigüre kısmına girdim. O kadar saçma bir sistem var ki full paket araçta bile ledleri falan opsiyonla veriyor. Son fiyat kısmına geldiğimde acaip şaşırdım, fiyatı 200bine yaklaşan araçta cruise control opsiyonel gözüküyordu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugun 1.18 i aldim bende 2015 joy paket + sunroof ondan once a3 kullandim audi konfor olarak iyi bmw daha atik 1 serisi trafikte fazla yok arkasi biraz dar ama surus pozisyonu vs a3 den onde ,dizele gerek yok bence ama trafikte 1 uzcek gibi duruyo hangisi olursa olsun hayirlisi olsun kazasiz belasiz .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun 1.18 i aldim bende 2015 joy paket + sunroof ondan once a3 kullandim audi konfor olarak iyi bmw daha atik 1 serisi trafikte fazla yok arkasi biraz dar ama surus pozisyonu vs a3 den onde ,dizele gerek yok bence ama trafikte 1 uzcek gibi duruyo hangisi olursa olsun hayirlisi olsun kazasiz belasiz .
    Trafikte yakıtı yüzünden mi üzücek dediniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı golgeoyunu03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafikte yakıtı yüzünden mi üzücek dediniz
    evet
    10krktr

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün Doğuşa gittim, A3e 202 bin lira etiket koymuşlar. Arkalar dediğim gibi ampul
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Doğuşa gittim, A3e 202 bin lira etiket koymuşlar. Arkalar dediğim gibi ampul
    Yavuz abicim, Güçlü Türkiye için ben evet diyorum ya sen ne diyorsun ? Hüloooğghsdjk
    -Fırat

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    prestijj yıldızda şaka bi yana bende tercihimi amg200 den yana kullanırdım ne yalan diyim
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yavuz abicim, Güçlü Türkiye için ben evet diyorum ya sen ne diyorsun ? Hüloooğghsdjk
    Bizim A3ler de değerlensin diyorum

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim A3ler de değerlensin diyorum
    Yaz 95 abi , 75 le geleyim izinden Sıfırı 200 se az bile dedim sanki..
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaz 95 abi , 75 le geleyim izinden Sıfırı 200 se az bile dedim sanki..
    Vallahi benim araba 70 civarı ederken 78e 8V A3 vardı alamadım, şimdi 100bin altı 8V yok. Bizim arabalar aynı yerinde sayıyor.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Premium markaların fiyatlandırması biraz daha değişik takip etmek lazım genellikle liste fiyatları nihai olan değildir indirim oranları özellikle dönemsel olarak çok değişir
    Ben geçen sene kasım ayında 1.6 tdi design line+ cam tavan aldığımda 116d 15 Bin TL daha pahalıydı a180d çok daha pahalıydı onun bilmem kaç ay öncesindede 1 serisini harika fiyatlara vermişlerdi hemde %0 faiz desteğiyle falan..
    Yanılmıyorsam şimdilerde de bi kampanyaları mevcut A3 için takip etmek lazım işin aslı..
    Bu A3 in arka stopları gerçekten çok saçma led farlarla beraber bi opsiyon yapıp std gelen arka stopların içine etmişler sırf arkalar ledli olsun diyede led far almak gereksiz pahalı millet gider mersine bunlar gitmiş tersine
    Paketlerle gelen ( design line sport line ) donanımlarda eksiklik var donanım konusunda çok cimriler opsiyon merakları fazla
    A serisi bi hayli cömert özellikle güvenlik ekipmanları bu sınıf için çok iyi
    1 serisi de ondan biraz bundan biraz işte A3 ile a serisi arasında çok cömert sayılmazlar ama eksik de sayılmaz
    Ama genel olarak yalıtım sürüş konforu iç mekan kalitesi genişliği hissiyatı vb gibi konularda A3 2 rakibindende çok ilerde
    Görüntü olarak albeni konusunda da A amg gerçekten dikkat çekici daha yakışıklı ama düşük konfor seviyesi çok kalitesiz iç mekan nispeten zayıf yalıtım vb konulardaki dezavantajı albeniyi uçurup alıyor..
    1 serisi yine ortada albeni fena değil gayet yakışıklı ama sıktı gibi sanki ? iç mekan dar net dar kalite seviyesi premium için fena değil ama tat da vermiyor

Özet olarak avantajları dezavantajları kefeye koyup karar vermek keyfi bide en önemlisi kampanya yakalanırsa fiyat farkları çok cezbedici ve net oluyor yani hangisi daha ucuza geliyorsa o tarafa kayılabilir..

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zubizu uygulamasında Audi A3 için kampanya var. 36 ay sıfır faiz kredi gibi bir şey yazıyordu.

Gar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verilen cevapları arkadaşa bir bir ilettim.. Herkese tekrardan teşekkür ediyorum.Arkadaşın kendisi dsgden çektiği için biraz vag grubuna girmek istemiyor.Ben halen mercedes konusunda ısrarlıyım kararda o yönde olacak gibi Bmw 118'in yakıtı nasıldır bu arada 116 ile arasında uçurum varmıdır ?
    1 ay arayla bir arkadaşımla 118i ve 116d aldık. Ben 118i ankarada stok kullanıyorum ve yakıt ortalama 7.8-8 lt arası değişiyor. Arkadaşım yazılım yaptırdı ve İstanbulda kullanıyor ortalaması 6 lt civarında. Tek tavsiyem eğer 1 alıcak olursanız standart ses sistemi almayın aldırmayın. Berbat ötesi (ikiside 2015 lci)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doğuş vs borusan iki ucu ... değnek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay arayla bir arkadaşımla 118i ve 116d aldık. Ben 118i ankarada stok kullanıyorum ve yakıt ortalama 7.8-8 lt arası değişiyor. Arkadaşım yazılım yaptırdı ve İstanbulda kullanıyor ortalaması 6 lt civarında. Tek tavsiyem eğer 1 alıcak olursanız standart ses sistemi almayın aldırmayın. Berbat ötesi (ikiside 2015 lci)
    1.5 motor mu sizin araç yoksa 1.6 mi ? bendeki 1.6 7 litre yakıyor trafikte 8 1.5 ler 1 litre daha az dedilerde o yüzden sordum.

Gar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet 1.5 3 silindirli motor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler