User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 120.000₺ bütçe ile en mantıklı f30?

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

120.000₺ bütçe ile en mantıklı f30?

Bayadır sallantıda olan maddi durumu topladık çok şükür. Bayadır hevesim var f30 almak istiyorum. M sportlarda gözüm ama onları sanırım 120k ile almak zor. Dizel istemiyorum zaten param da yetmiyo. Şöyle bi durum var aldım yine sıkıştım rahatlıkla satabilmeliyim. Aslında baya bilgi sahibiyim F30 da çokca kullandım ama hiç sahibi olmadım.

Motor kırma mevzusunu araştırdım ama her kafadan bi ses çıkıyo. En çok korkutan bu.

Çok parası olan biri değilim zor bela 120k bütçeyle hangi f30?

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Aşağı yukarı aynı bütçem vardı. Gerçi ben zaten E90 arıyordum ama araba aradığım süreçte F30 lara da baktım. Bütçe üst limit 120k olunca zaten M Sport F30 bulamıyorsun. Onun dışında benim bulduğum araçlar ya 100k km üzerindeydi ya da çok hor kullanılmışlardı.

Stock kullandığın ve bakımlarına dikkat ettiğin sürece F30 da motor kıracağını düşünmüyorum. Ben de bu konuyu araştırdım ve ustalara sordum, gittim konuştum.

Netice olarak aynı bütçeye 2012 E90 320d M Sport aldım. Temiz F30 bulsam onu da alabilirdim ama denk gelmedi.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence e90 dizel yada 1 serisi dizel al...alacağın araba 2. el km yüksek 3 serileri nasıl kullanıldığıda ortada..orjinal e90 denk getir derim..

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    bence 320ied alın 316 bakmayın 316lar çok boş oluyor ve bmw 2014 ten önceler alınmaz 2014 6.ayından sonralarda bluetoothla müzik dinleniyo ve idrive daha hızlı çalışıyo nbt için ise touch pad geldi

en alınabilir dolu kombinasyon fiyatı iyi gibi (yaz ortasında kahverengisi olanını 130 a almıştık 50bin kmdeydi)
    hafızalı koltuk (plus paket alındığı için) gelir
    modernline (line) lgüzelliği terletmeyen yarı deri yarı kumaş ama biraz kirleniyo dikkat etmek lazım
    hi-fi hoparlör müzik sistemi standartın bi tık üstü iyi ses verir (plus paket alındığı için) gelir
    katlanır ayna
    gelişmiş gösterge paneli (bu araçtan araca farkeder 2014 sonrası plus paket altında gelir daha önceden tr paketine eklenip çıkarılmışlığı da var)

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    şunda ise plus paket yok linesız düz comfort
    opsiyon ön park sensörü
    katlanır ayna
    gelişmis gösterge var
    ama sunroof ve deri yok herhalde tr paketi alınmamış

buda alınabilir sunroof bixenon gelişmis gösterge var ama katlanır ayna yok
    comfort+tr paketi+techno alınınca sunroof ve bixenon geliyodu galiba
    ama ben olsam modernline plus olanı alırdım
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SK10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence 320ied alın 316 bakmayın 316lar çok boş oluyor ve bmw 2014 ten önceler alınmaz 2014 6.ayından sonralarda bluetoothla müzik dinleniyo ve idrive daha hızlı çalışıyo nbt için ise touch pad geldi

en alınabilir dolu kombinasyon fiyatı iyi gibi (yaz ortasında kahverengisi olanını 130 a almıştık 50bin kmdeydi)
    hafızalı koltuk (plus paket alındığı için) gelir
    modernline (line) lgüzelliği terletmeyen yarı deri yarı kumaş ama biraz kirleniyo dikkat etmek lazım
    hi-fi hoparlör müzik sistemi standartın bi tık üstü iyi ses verir (plus paket alındığı için) gelir
    katlanır ayna
    gelişmiş gösterge paneli (bu araçtan araca farkeder 2014 sonrası plus paket altında gelir daha önceden tr paketine eklenip çıkarılmışlığı da var)

şunda ise plus paket yok linesız düz comfort
    opsiyon ön park sensörü
    katlanır ayna
    gelişmis gösterge var
    ama sunroof ve deri yok herhalde tr paketi alınmamış

buda alınabilir sunroof bixenon gelişmis gösterge var ama katlanır ayna yok
    comfort+tr paketi+techno alınınca sunroof ve bixenon geliyodu galiba
    ama ben olsam modernline plus olanı alırdım
    Biraz daha açar mısın mesela 3.16 lar boş oluyor derken nasıl oluyor ? birde 2014 ten oncekilerin alınmaması gerektiğini söyleme sebebiniz bluetooth ile müzeik dinlenmediği içinmidir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz daha açar mısın mesela 3.16 lar boş oluyor derken nasıl oluyor ? birde 2014 ten oncekilerin alınmaması gerektiğini söyleme sebebiniz bluetooth ile müzeik dinlenmediği içinmidir ?
    316 ların çoğunda katlanır ayna gelişmiş gösterge olmadığı için ,hafızalı koltuk zaten hak getire bazılarında ise dijital klima bile yok hifi zaten %90nında yok 320ilerde ise line olan 2014 sonrası çoğu araçta saydığım özellikler var plus paket adı altında oda 2014ten sonra geldi 6.aydan sonra idrive menüsü yenilendi 2013 316 320 kısaca n13 motor kodlu araçlarda bi tahrik arızası sıkıntısı genelde 316lar sıklıkla baş gösreriyor ufak bir sorun ama ne niye uğraşasın abi o yani

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SK10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    316 ların çoğunda katlanır ayna gelişmiş gösterge olmadığı için ,hafızalı koltuk zaten hak getire bazılarında ise dijital klima bile yok hifi zaten %90nında yok 320ilerde ise line olan 2014 sonrası çoğu araçta saydığım özellikler var plus paket adı altında oda 2014ten sonra geldi 6.aydan sonra idrive menüsü yenilendi 2013 316 320 kısaca n13 motor kodlu araçlarda bi tahrik arızası sıkıntısı genelde 316lar sıklıkla baş gösreriyor ufak bir sorun ama ne niye uğraşasın abi o yani
    yanlış anlama, hakikaten bilmediğimden sordum Bende 2012 f30 kullanıcısıyım, 3.16 benimki deri,xenon,BT,gelişmiş gösterge vs. hepsi var ama bi katlanır ayna yok.
    Aldığım zaman çok araştırmıştım ama 2012 2013 olup line olanlarda bu eksik dediğin ozellıklerın cogu vardı yada ben yanlıs hatırlıyor da olabilirim. Tam emin olamadım.

Konuyu @Berkan ' a devrediyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlış anlama, hakikaten bilmediğimden sordum Bende 2012 f30 kullanıcısıyım, 3.16 benimki deri,xenon,BT,gelişmiş gösterge vs. hepsi var ama bi katlanır ayna yok.
    Aldığım zaman çok araştırmıştım ama 2012 2013 olup line olanlarda bu eksik dediğin ozellıklerın cogu vardı yada ben yanlıs hatırlıyor da olabilirim. Tam emin olamadım.

yok abi estağfurullah özel sipariş araçlar olmuşdur seninkide onlardan biridir belkide aracın m paket mi recaro koltuk üstüne deri mi yoksa normal comfort mu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre911 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden sinmedi ona göre yardımcı olalım

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 premium arabada BT olmaması çok saçma değilmi?
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence arac gayet duzgun, bakimlari da yetkilide yapilmis ise alinabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sportline da iyi sayılır biraz bakımsız geldi gözüme sadece sağ ön jant göbeği yok ısıtması ve hafızası da var bluetoth mediada eklenmiş yazdığına göre 120-3 arası almaya çalışın bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hasarı onarmaya üşenen , jant göbeği taktırmayan ; kısaca araba ne halde , dışarıdan nasıl görünüyor önemsemeyen adamdan yürüyen ve bakım olarak da çok umutlu olmayın ben olsam almazdım .

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence tüm parayı arabaya bağlamak bu zamanda çok büyük hata.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasarı onarmaya üşenen , jant göbeği taktırmayan ; kısaca araba ne halde , dışarıdan nasıl görünüyor önemsemeyen adamdan yürüyen ve bakım olarak da çok umutlu olmayın ben olsam almazdım .
    Tam da bu sebeple sindiremedim ben de içime

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Ahah pasi göğsümde yumusatiyorum ozaman. Dogru hatırlıyorsun
    2012 tamami ve 13un bir bolumunde bixenon g.g.p ve bt beraber paketti sonra ayirdilar. Isitma ve deri ayri hafiza ayri katlanan ayna ayri opsiyondu hic birinin paketi yoktu simdiki gibi. Bizdekide mesela line var deri var ggp bt alayi var isitma ve katlanir yok
    1881 - 193

Tayfun-E30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kırmızı araba güzel gözüküyor hasarı onartmak istememiştir, benimde jant logo düşmüştü böyle şeylere takılmayın ama bel altı boyalı, bu paraya alınacak en mantıklı f30 3.20ied sportline dır.. deri koltuk (bence kesinlikle olmalı) ve m dreksiyon olursa daha güzel olur..

f30 işletim maliyeti yüksek bir araç, alırken kendini zorla 3 kuruş fazla ver ama borusan bakımlı düşük kmli bir araç al..

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Piyasada 335 i/d neden az var ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler