User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: Renault symbol 1.2 lpg hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SK10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi bende babamla şehiriçinde ortak kullanıcağamız ya 0.9 yada 1.5dci düşünüyorum bakalım hangisini uygun yakalarsak
    Teşekkür ediyorum. 7-7.5 arası yakıyor şuan için. 8-15 derece arası soğukluk mevcut. Yazın daha az yakacaktır Emin’im. Sadece LPG’ye gerek var mı karar veremiyorum. Benzin çok pahalı.
    YamahA Xmax 250 ABS

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence dedigin gibi yillik 15bin km kullanacaksaniz direk takin. O motorun hakki lpg
    Hem de zamani gelince satarken daha rahat satarsiniz. O araci kullanan buyuk cogunluk ekonomik ve ucuz oldigi icin kullaniyor. Kullandigin sure boyunca avantajli olur satarken de 750 1000uzerine eklersin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence dedigin gibi yillik 15bin km kullanacaksaniz direk takin. O motorun hakki lpg
    Hem de zamani gelince satarken daha rahat satarsiniz. O araci kullanan buyuk cogunluk ekonomik ve ucuz oldigi icin kullaniyor. Kullandigin sure boyunca avantajli olur satarken de 750 1000uzerine eklersin.
    Eklemesem bile parasını çıkarır gibi hissediyorum. 50 tl lik yakıt aldım bir kaç defa daha test edeceğim kaç km gidiyor diye.baktım olmuyor. Lpg takacağım.
    YamahA Xmax 250 ABS

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.2 motora benim Renault ustası lpg kesinlikle önermiyor. Sanırım subap ayarı yaptırmak zorunda kalıyormuşsunuz, sürekli bozuluyormuş. İyice araştırın derim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.2 motora benim Renault ustası lpg kesinlikle önermiyor. Sanırım subap ayarı yaptırmak zorunda kalıyormuşsunuz, sürekli bozuluyormuş. İyice araştırın derim.

Onu bende duydum şişiyormuş ama LPG’ye yüzdeyüz uyumlu bir motor ve lpg li çıkıyor çoğu fabrikadan. Mutlaka araştıracağım konunun başında geliyor. Bir çok yerde okudum bu sorunu
    YamahA Xmax 250 ABS

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler