User Tag List

14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Ekonomik otomatik dizel.

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ekonomik otomatik dizel.

S.A. arkadaşlar malumunuz son zamanlarda akaryakıt fiyatları baya bir artış gösterdi elimdeki aracı sattıktan sonra ailece kullanabileceğimiz her yönüyle ekonomik ( parça fiyatları ve özelliklede yakıt konusunda cimri, bizi zırt pırt sanayiye dusurmuycek, rutin bakımlarını yapıp kafamız rahat binebilecegimiz ) max 45 bine kadar araç düşünüyoruz, simdiden ufak ufak araştırma yapmak istiyorum. aracı esimde kullanicagi için aradığım araçta boya değişen çokta dert etmiycem açıkçası, çünkü ufak tefek surtmeler olucagini düşünüyorum yürür konusunda iyi olması bizim için yeterli öneriler 35-40 civarı olması daha çok işimize gelir. Birde bu meblalardaki araca kasko gerekli midir? Şuana kadar hiç bir aracimda kasko yaptirmadim. Bu kriterlere göre ne önerirsiniz?
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.A. arkadaşlar malumunuz son zamanlarda akaryakıt fiyatları baya bir artış gösterdi elimdeki aracı sattıktan sonra ailece kullanabileceğimiz her yönüyle ekonomik ( parça fiyatları ve özelliklede yakıt konusunda cimri, bizi zırt pırt sanayiye dusurmuycek, rutin bakımlarını yapıp kafamız rahat binebilecegimiz ) max 45 bine kadar araç düşünüyoruz, simdiden ufak ufak araştırma yapmak istiyorum. aracı esimde kullanicagi için aradığım araçta boya değişen çokta dert etmiycem açıkçası, çünkü ufak tefek surtmeler olucagini düşünüyorum yürür konusunda iyi olması bizim için yeterli öneriler 35-40 civarı olması daha çok işimize gelir. Birde bu meblalardaki araca kasko gerekli midir? Şuana kadar hiç bir aracimda kasko yaptirmadim. Bu kriterlere göre ne önerirsiniz?
    ben 15000lik aracımı da kasko yaptırmıstım acıkcası. sımdıye kadar hıcbır sey olmadı ancak kafam rahat yola cıkıyorum. canıma bırsey gelmesın yeter dıyorum acıkcası
    hemen satma gıbı bır durum olmayacaksa bravo bakın clio parasına c segment 120hp bravo daha sempatık gelıyor bana

clio larda yokus kalkıs yok dıye duymustum ama tam bılgım yok ona bı bakmakta fayda var eşiniz için onemli olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane 3 öneririm..
    Umut Kukul - F30 320iED

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dizel otomatik 2009 2010 i30 bakabilirsin en ekonomiği değil fakat çok rahat konforlu eşinin kullanıcağınıda yazdığın için tavsiye ederim hyundai olduğundan yedek parça vs herturlu yapılır

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fluence 1.5 dci edc
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bravo lar düşüncemde var. Bir kaç marka araç daha var fakat fiyatlara bakıyorum git Gide yükseliyor. Ne hikmetse elimdeki aracin fiyatıda nette yükseliyor gibi görünse de ben fiyatimi dusuruyorum hala satamadim.acikcasi mağdur olmamak içinde kendime bir alt sınır belirledim.o fiyattan aşağıda vermek istemiyorum, elimdeki araçta gayet temiz Nasip bakalım ne olucak?
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bravo lar düşüncemde var. Bir kaç marka araç daha var fakat fiyatlara bakıyorum git Gide yükseliyor. Ne hikmetse elimdeki aracin fiyatıda nette yükseliyor gibi görünse de ben fiyatimi dusuruyorum hala satamadim.acikcasi mağdur olmamak içinde kendime bir alt sınır belirledim.o fiyattan aşağıda vermek istemiyorum, elimdeki araçta gayet temiz Nasip bakalım ne olucak?
    ben bravoyu sattım, sız corsayı satamadınız mı daha bi de bravonun pıyasası yok derler

şakası bı yana aracınızı anlatmıstınız gercekten ozenlı bır arac, ancak pıyasada guzel degıl ucuz aranıyor ondan zorlasıyor sızın ısınız

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cıtroen C4 ler baya baya ekonomik
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

modify34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    punto dizel otomatik olabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bravoyu sattım, sız corsayı satamadınız mı daha bi de bravonun pıyasası yok derler

şakası bı yana aracınızı anlatmıstınız gercekten ozenlı bır arac, ancak pıyasada guzel degıl ucuz aranıyor ondan zorlasıyor sızın ısınız
    Aynen dediğinize katılıyorum. Aracımı satabilseydim sizin aracıda düşünüyordum nasip. Şimdide alırsam full paket alayım diyorum bizim burası ufak bir yer sanayisi falan yok sonradan donanım eklemek bu yüzden oldukça guclesiyor benim için. Bravo otomatik leride baya bir artırdılar. Olmazsa başka alternatiflere de bakicam artık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cıtroen C4 ler baya baya ekonomik
    Bahsettiğiniz C4 yeni kasa mi eski kasa mi?

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bahsettiğiniz C4 yeni kasa mi eski kasa mi?
    Eski kasalar 2005-2008 arası olanlar
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski kasalar 2005-2008 arası olanlar
    Evet onlarada bakıyorum daha çok makyajlı full paket olsun istiyorum ama fiyatları ateş pahasi olmuş. 35-40 aralığı olsa hiç dusunmezdim.Ama sizin dediğiniz makyajsız olanlar çok daha uygun fiyata bulunabiliyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler