User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: E92 320Ci Hakkında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

E92 320Ci Hakkında.

Merhabalar,
    E92 320ci otomatik alma arifesindeyim. (Henüz kendi aracımı satamadım )
    Kısacası çok fazla araştırdım aklıma da yattı ama Almadan öncede sizlere de sormak istedim açıkçası.

Alırken dikkat etmem gereken bir husus var mı ? Bütçem 85 Bin TL . ona göre bir araç bakıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şanzımana dikkat et derim özellikle bence 320ci alırken her noktasına dikkat etmek lazım temizi çok az 320ci e92nin olanlarda çok fazla istiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onurkk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şanzımana dikkat et derim özellikle bence 320ci alırken her noktasına dikkat etmek lazım temizi çok az 320ci e92nin olanlarda çok fazla istiyor
    Saolun Hocam. Mesela şu linktekini beğendim bakımlı olması falan beni cezbetti ancak koltuklar diz destekli değil buda sanırım recore değil demek oluyor.
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Birde bu var yine.
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

bozdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benzinli olanların çok fazla yaktığını söylüyordu daha önce kullanıp satan kişiler.. Dizel olanları neden düşünmüyorsunuz?

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama geçen ay 2008 modelini iç-dış orjinal M paket ortalama 166k km de Beyaz renk, hasar kayıtsız boyasızını 98.000 tl ye aldık arkadaşıma. Aynıı araçtan kendim içinde bakıyorum çok keyifli bir araba.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bozdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzinli olanların çok fazla yaktığını söylüyordu daha önce kullanıp satan kişiler.. Dizel olanları neden düşünmüyorsunuz?

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama geçen ay 2008 modelini iç-dış orjinal M paket ortalama 166k km de Beyaz renk, hasar kayıtsız boyasızını 98.000 tl ye aldık arkadaşıma. Aynıı araçtan kendim içinde bakıyorum çok keyifli bir araba.

Bütçem 85-87 civarı hocam. Bu parayada temiz dizel az . Birde dizellerden,turbolardan korkuyorum açıkcası. Bilinçaltıma öyle yerleşmiş niyeyse. Aracın hem bmw hem dizel olma kombinasyonu beni ürkütüyor. Ayrıca bütçemede uymuyor. Hani almışken minimum sorunla uzun yıllar binmek istioyurm. Çok kilometre yapan biri değilim zaten. Yılda 5-6 bin km anca yapıyorum. O yüzdende dizel düşünmedim açıkcası. Tabi dizelin torku benzliyle bir değil dizel uçak gibi kalıyor onun yanında. Bütçem biraz daha yüksek olsa dizel temiz gelirse düşünrüdüm ancak 85 bine alınacak dizeller saatli bomba olur sanıyorum.
    Konu berkayeraslan tarafından (29-11-2017 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir.

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç hem gitmiyor yakıyor çok fazla, bi süre sonra can sıkacaktır yakıtı olmasa bile gidişi. bence bi kullanın almadan önce ona göre karar verin
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim bana kalsa alma derim, Evet tipi filan gayet hoş araba ama o motoru adam öldürür.

Makyajsız e90 320i sürdüm 2 günde yeter dedim

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani bulunabilse 325 veya 330 da yakıtı 2.plana atarak alınabilir ama.Aslında bu aracın alma karar tamamen sizin sürüş stiliniz,beğeniniz vb. ile alakalı.Kimine 320 gitmiyor kağnı gibi gelir,kimine ise uçak gibi gidiyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle tüplü almayı düşünmüyorum çünkü yanlış montajdan kaynaklanan bir tüp montajı yüzünden eski aracımda cok sıkıntı çektim. Tüp takılmamış bir araç alıp ustalığı gerçekten iyi olan ve iyi bir marka (Prins gibi) tercih etsem. Araç o kadar uçsun kaçsın peşinde değilim açıkcası dediğim gibi. Şuanki Seat Ibiza aracım 8,7 litre benzin yakıyor 85 hp. Babamda 1.6 Astra var 9.2 yakıyor. 2 araçta özellikle astra hiç gitmiyor. İbiza ona göre cok cok seri. Ancak 2 araçta haketmiyor bu benzin değerlerini bence. 85 Hp araçla 8,7 Litre yakacağıma en azından BMW ile 11-12 Litre benzin harcamak bana daha cazip geliyor.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkayeraslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütçem 85-87 civarı hocam. Bu parayada temiz dizel az . Birde dizellerden,turbolardan korkuyorum açıkcası. Bilinçaltıma öyle yerleşmiş niyeyse. Aracın hem bmw hem dizel olma kombinasyonu beni ürkütüyor. Ayrıca bütçemede uymuyor. Hani almışken minimum sorunla uzun yıllar binmek istioyurm. Çok kilometre yapan biri değilim zaten. Yılda 5-6 bin km anca yapıyorum. O yüzdende dizel düşünmedim açıkcası. Tabi dizelin torku benzliyle bir değil dizel uçak gibi kalıyor onun yanında. Bütçem biraz daha yüksek olsa dizel temiz gelirse düşünrüdüm ancak 85 bine alınacak dizeller saatli bomba olur sanıyorum.
    Cok temiz dizeller var kardesim,zamaninda bu dusunceye kapılıp cogu kisi 20i aldi,halbuki 20d bir cok yonden daha avantajlı 20d bakmanı oneririm.325 330 bak diycem onlarinda temizine deli para istiyorlar.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok temiz dizeller var kardesim,zamaninda bu dusunceye kapılıp cogu kisi 20i aldi,halbuki 20d bir cok yonden daha avantajlı 20d bakmanı oneririm.325 330 bak diycem onlarinda temizine deli para istiyorlar.
    Biraz baktım hocam ancak 200 bini devirmiş çoğu araç, Zaten biraz güzel gözkenlerde 95 bin Tl üstünde. Birde buna ek olarak 200 bin km deki aracın hem zincir hem turbo masrafları olmaz mı ? Daha önce dizel araç kullanmadığım için bilmiyorum malesef. 320 d E90 bakarkende dizellerin gizli zincir problemleri yatak sarmaları gibi çok masraflı şeyler okuyunca insan ister istemez korkuyor. Aracı alayım tüm zincirini baştan aşağı yeniletiyim desen oda ayrıca bi para az buzda birşey değil tahminime göre. Çok kararsız kaldım. Bazen acaba 320d düşük km lerde E90 lar denk geliyor onlardan mı alsam diye düşünmüyor eğilim 184 lük olanlardan ama, Eskiden beridirde bir e92 hayranlığım beni muallakta bırakıyor. Araç almak çok sıkıntı gerçekten. Yurt dışında olsaydık keşke 20.bin Euro ya M3 alıp hiç o mu bu mu diye düşünmezdik )

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkayeraslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz baktım hocam ancak 200 bini devirmiş çoğu araç, Zaten biraz güzel gözkenlerde 95 bin Tl üstünde. Birde buna ek olarak 200 bin km deki aracın hem zincir hem turbo masrafları olmaz mı ? Daha önce dizel araç kullanmadığım için bilmiyorum malesef. 320 d E90 bakarkende dizellerin gizli zincir problemleri yatak sarmaları gibi çok masraflı şeyler okuyunca insan ister istemez korkuyor. Aracı alayım tüm zincirini baştan aşağı yeniletiyim desen oda ayrıca bi para az buzda birşey değil tahminime göre. Çok kararsız kaldım. Bazen acaba 320d düşük km lerde E90 lar denk geliyor onlardan mı alsam diye düşünmüyor eğilim 184 lük olanlardan ama, Eskiden beridirde bir e92 hayranlığım beni muallakta bırakıyor. Araç almak çok sıkıntı gerçekten. Yurt dışında olsaydık keşke 20.bin Euro ya M3 alıp hiç o mu bu mu diye düşünmezdik )
    İmzamdada görünüyor bende m3 manyağı bir adamım gönül isterki disardaki fiyatlarla ayni fiyata alalim ama iste ne yaparsin bizimde bulundugumuz duzen bu malesef

184 luk e90 guzel bir tercih bazilari inanilmaz dolu araclar,dusunursen kacirma derim.illaki 92 olsun diyorsan biraz daha fazla arayis icinde olman lazim,cogu kisi olayi uyandi cunki dizelleri aliyor caninada okuyor orda burda.90 o yonden daha avantajli cogu kullanan gunluk ise gidip gelen veya aile bireylerinin kullandigi araclar oluyor.184 iyidir bir dusun
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler