User Tag List

Sonuçlar: STI mı 335i mi ?

Katılımcı sayısı
234. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 2010 STI

79 33.76%
  • 2008 335İ

155 66.24%
Sayfa 11/14 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
258 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Bmw 335i Vs 2010 STI

olivera7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaDCaT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende başka bir alternatif sunayım o zaman c6 z06 al mutlu ol üstünede supercharger filan yaparsın tamam iyi gider hem şekil araç
    evet haklsın aslında ama araç tabiri caizzse 'benden çok yiyor' derler ya onndan pek gerek yok aslında yıllık 10 mılyar vergiside cabası bide 20 yaşında oldugumuda göz onunde bulundurursak iyi olablir

Ludacris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW sürüş agresifliği olan araç üretemez. . diyen sensin yıllardır binerek bu kanıya vardın yani... İlginç bence
    Diğer söylediklerinde haklısın genelde çoğu Alam gibi mükemmelliyetçilik var ama herkez bilirki Bmw Alman araçlar klasmanında Sportifliğe en fazla önem veren firmadır.
    halada öyle ama marka imaj ve kalitesi var ve ona yakışacak şekilde üretim yapıyor.
    Evo için evet saçma oldu subişte yaptı öyle bi hata el altından her neyse peki Piyasada çevrende yokmu çok otomatik Bmw ler pekte şikayetçi değilller demekki durumdan.
    yazdıklarıma gülen güler o benim problemim seni ilgilendirmez "bmwkardesligi" kurucularındanım bilirmisin ?
    Alıntı edo typer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ludacrıs ne ıcıosun sen? alman mısın,bmw fabrıkası senın mı? ama senın spec bıraz farklı.. ben stı alırım keyfımın kahyası mısın?)
    ....05412424032

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada yanlış olmasın e31 serisi 1989 yılının son çyreğinde piyasaya sürüldü, hatta ve hatta çokta 89 yılı üretimini göremessiniz geneli 90 modeldir.
    haklısın eylül 89 çıkış ben fabrikaya dalmışım
    2Tondan 55 kilo eksik ağır biraz ama
    ludacrıs ne ıcıosun sen? alman mısın,bmw fabrıkası senın mı? ama senın spec bıraz farklı.. ben stı alırım keyfımın kahyası mısın?)
    ....05412424032

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bmw kardeşliği benden çoookk sonra net alemine girmiştir onlar beni bilir ben onları bilmem

biz turbo bmw ye binioruz dostum agresiflik ne biliriz. sadece bu forum atıp tutma forumu değildir, bilgi forumudur. bmw tabiki mercedese göre daha agresiftir denilebilir. Ancak subaruya göre daha agresif değildir. Bu arada e92m3 güvenlik sistemleri devre dışı bırakılınca çok ii yanlıo (ancak agresiflik bu değildir). agresiflik gaza en hızlı zamanda tepki (ki bilmen lazım bmw de e36 ve sonrası gaza yavaşça tepki verir, herkeste bmw gidio ama hissettirmio der), gazdan çekince çabuk kompresyon, şugün için minumum güvenlik sistemi dir (burada abs, airbag vs algılanmasın) bana göre.

e30 dersen geçmişe gidersin; güvenlik, denge kontrol sistemleri yok. gaz teli var, elektronik gaz kelebeği yok vs vs.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kısacası herkes bilir ben nekadar bmw fanatiğiyim. Ancak burada e92 335i bile STI dan daha agresif dersek heralde baya baya bi yalan söleriz.

Benim kayınpederim 1998 den beri gc8 le başlayan bir subaru fanatiğ, her 2 yılda bir subaru değiştirir, şuandada 2005 STI var altında. Yazılımlı, egzozlu, caili. Zaman zaman binmek nasip oldu, açıkcası agresiflik o. Ben o agresifliği e36 321 liği geç 286lıkta bile bulamadım. Haa dersenki bmw de agresif nedir. 2800cc yapılmış bir e30 325i agresiftir. Ancak yinede bir STI değildir.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vl094 plakalı araç bendeydi bilirim. aslanmax'ı fahriyi bilirsin her neyse
    atıp tutmuyorum hem ben bmw subarudan daha agresif dediğimi hatırlamıyorum.
    ama daha mükemmel daha kaliteli daha elit vs vs
    şahsen uzun uzun 2 markayıda kullandım bmw den subaru geçeni daha görmedim ama nedense subaru evo kullanan arkdaşlar sohbetlede bahsederler
    Kızma ama e30 kendin diyorsun biraz önce bana ithamda bulunmuştum e30 dediğimde
    ....05412424032

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dostum bak aslanmax serdarıda severim, td m3 orçunuda...ben egetuning Tarkan, Mustafanın ortağı. Yani şimdi dükkanında m5 motorundan tut, m3 motoruna, e34 535e, m3 kasasına var olan kişileriz... Ama ben tekra ediorum; biz şuan 335i ile 2010 STI karşılaştırıoruz. 335i dediğimiz araç konforlu olsun die, sürücüsüne tepki vermekten uzaklaştırılmış araçlar. Agresiflik ise adı üzerinde kontrole karşı demek. Yani sen 172hp lik e30 u yolda tutmaya çalışırken 306 hp lik e92 yada 90 için çaba sarf bile etmiosun. Yani bence 335i, STI kadar eğlenceli bir oyuncak olmaz diorum. Yoksa araba değil demiorum, gitmez demiorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haklısın söylediklerine ters bişey ben söylemedim saten sti sürüş olarak çok daha sert bmwden ama genel olarak değerlendirme taraftarıyım bi sti seni sadece h.sonu tatmin eder. ama bi 335i 12 ay boyunca elinden geleni yapar..
    bu arada yakın zamanda görüşürüz umarım. hem araçları deneriz
    ....05412424032

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daha spor ruhlu ve ileriye donuk dusunuldugunde 2,5 bloklu sti tercih ederim

benzersiz boxer sesi
    marjinal tasarım ve kaslı yapısı
    heryerde gormuyor olmam
    ozel bir otomobil olması
    ve ileriye donuk yuklenildiğinde m3 m5 de dahil bmw nin en ust segment otomobillerinin ustunden atlayabilecek olması

kısacası fiyat/performance olarak bakacak olusak sti parasını daha cok hakeden saf spor ruhlu ozel bir otomobil diyebilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen daha öncede yazdığım gibi 335i herzaman kullanmalık.

deneyelim valla, çok denicek kimse kalmadı, izmir uyuyanları oynuo bu ara.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen daha öncede yazdığım gibi 335i herzaman kullanmalık.

deneyelim valla, çok denicek kimse kalmadı, izmir uyuyanları oynuo bu ara.
    İzmirde önde gelenler sizsiniz elimizden tutmadınız
    hep bişeyler yapmaya çalışıldı ama gerçekten laf vardır ya nerde çokluk....
    İnsan gibi davranabilen insanlar İzmir ayağa kalkıcak umarım...

Bu arada üstteki arkdaşım
    marjinal tasarım ve kaslı yapısı demişin ama Heleki 05 model e kadar kasanın nasıl bi direnci olduğunu araştır işin gerçeği sadece Görüntü aerodinamik değil rally style
    ....05412424032

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Estağfurullah el vermek, el almak bizlere göre değil. El elden üstündür herzaman öğrenilebilecek şeyler vardır deriz biz. Ancak tek markay takılmamakta lazım; yıllar sonra biz Golf vr6 da denedik, Bravo HGT de dendik (bayacada güzel oldu) şimdi astra gsi ve türevi olanlarıda denioruz. Yani her marka ayrı bir dünya, ama BMW yi bildiğimizin 10 da 1 i kadarda başka markaları bilsek hiç fena olmuyor. Tabiki bmw herzaman için ayrı bizler için.

edo typer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ludacrıs ne ıcıosun sen? alman mısın,bmw fabrıkası senın mı? cok ınsan gordum marka savunan bızde savunduk ama senın spec bıraz farklı...mekanın onunde 10 karıdan 9u bınermıs sıfatlarda sıkıntı var galıba arabayı alet etmek gerekıo heralde adam sormus ne tawsıye edersınız dıe yaz bısey gec. subaru bmwden daha buyuk bı marka dıen mı olmus? ben stı alırım keyfımın kahyası mısın? bmw daha performanslıymıs gecen kardes bu ayakları bmw 335 ıcın uretılmıs kac tane aftermarket pıston,kol,egzantrık,ecu,turbo kıtı sayabılıorsun? yada stı ıcın kac tane farklı opsıyon var alırken? her 2 aracında amacı bellı. 2010 stıların ıcı fln bence cok hos haa hos olmasa nolur benım ıcın yıne bısey degısmez zewk ısı. mekandan kız almak ıcınde arabaya ıhtıyacım yok cok sukur

edo typer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tago ya sen ne anlarsın bmwden bmw verseler bomba dıe karakola goturursun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bmw de bitek 1-2-3-4-5 i biliom oda zaten palmiyede bitio

yavuz364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle ne için kullanıldığına göre 2 farklı sınıfta araba, subarunun pist kabiliyeti (teknik yapı itibarıyla) ile BMW yi kıyaslamak yanlış olur, özellikle yeni kasanınkini..
    ama bmwnin keyifi de bi başka olur
    Quattro...Torukcars ARGE & Kulvar.info.tr

DogukanB
    Misafir
    ludacris sen subaru forumunada üye değilmiydin ben mi yanlış hatırlıyorum subaru forevırdın. nıye düşman belledin

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eger listede bir Alman varsa Japona hic bulasmazdim..Her yonuyle kesinlikle 335i.

Sercan K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle 3.35i....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)