User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
77 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Toyota Hilux mu Nissan Navara Mı?

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Merhaba,

Toyota almaya karar verirsen Kar otodan indirim alabiliriz.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Linkte eklediğim araç 4x4. peki adam bandrolü nasıl bu paradan ödeyebiliyor bilen birisi yazabilirmi?

2014 Ford Ranger 3.2 TDCi 92.750 TL Galeriden satılık ikinci el - 273442335
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linkte eklediğim araç 4x4. peki adam bandrolü nasıl bu paradan ödeyebiliyor bilen birisi yazabilirmi?

Bir terslik var ama ne olduğunu çözemedim. Kasko değerine göre düşüm yapılsa yine kurtarmıyor.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten bu şekilde bir yöntem var ise ben direkt 4x4 alırım. 4x2 yi sadece vergi sistemi yüzünden alıyorduk
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abi ruhsatta 4x2 yazıyordur başka açıklaması olmaz sanmıyorum. Çünki bizde 4x2 2008 model var bizim aldığımız sene 2013'dü o zaman bu kadar yatırıyorduk. 4x4 için yıllık 2.5k dı 3 sene önce

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu işi çözsek hepimiz hacimli 4*4e döncez hadi

cKatmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O nasıl oluyor arkadaş yahu bulan çözen varsa mutlaka konu altına yazarsa sevinirim.

Bu arada Amaroku teslim aldık ***** babanın arabası olduğundan dolayı fazla kurcalayamadım ama yüzeysel olarak bakarsak bir kaç şey söyleyebilirim.

Araba ciddi anlamda bir pick-up için çoooooook hızlı.. cidden diyorum size ilk başta aldığımızda şöyle bir rampada dip gaz yapayım dedim cidden diyorum böyle bir hızlanma yok. yani wildtrak da bindim ama pick-up performans olayında Amarok noktayı koymuş.. Süper +

Arabanın kaslı görünümü çok fazla değişmemiş. Ön tamponda ufak dokunuşlar var farlara sonunda el atmışlar, ızgarada v6 yazısı moral bozan cinsten

Arabada 255 55 19 lastik 19" jant bulunuyor jantları çok güzel fakat arazide bu jantlar elverişsiz. demek oluyor ki VW bu arabayı şehir içinde kullananlar için tasarlamış. Lastikler bridgestone. ( Hız limiti 70 km olduğundan dolayı bu araba ile ceza yemek çok kolay..Alacaklara şimdiden sabır diliyorum )

Arabanın içi ise benden yine tam not alamadı arkadaş. İyileştirme var tabi ki de 130bin gibi bir para verip içinde böyle komiklikler görünce garibime gitmedi değil. Arabada bir dikiz aynası var 97 de bizim Maxima aracımız vardı onun ki bile bundan daha iyi. Güneşliklerde bulunan camlar sürgülü ışık falan hiç bir şey yok. Torpidosu minicik, Kol dayaması mevcut fakat ortadaki konsolda çok ufak. Dobule din mevcut fakat içeriğinde navigasyon bulunmuyor fakat akıcılığı dokunmatiği çok iyi. Geri dönüş kamerası olarak bakarsak olaya kamera çok alt tarafta biraz zorlanılabilir.

Koltukları arabanın suni deri ve alcantra tarzı bir malzemeden yapılmış görüntüsü konforu güzel. Koltuklarda yine ısıtma mevcut değil ve elektronik koltuk yine yok..

bu arabadan sonra diyebilirim ki ; Bu sınıfın gidiş olarak Amarok tartışmasız lider , Konfor ve teknoloji olarak Navara tartışmasız rakipsiz lider,
    Toyota arazi kabiliyeti ver sorunsuzluk olarak lider.

bir kaç resim ;

ali_utku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oğuzubillahimineşşeytanirracim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Toyota almaya karar verirsen Kar otodan indirim alabiliriz.
    Abi tesekkur ederim ama Amarok alcam sanırım
    Alıntı senna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmeti ben 3 boy geçiyorum ahmet aliye 2 boy geçiliyor ali veliyi 5 boy geçtiğine göre benim evo 8 im var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün 3.0 tdi V6 Amarok kullandım.İzlenimlerim;

Saçma sapan gidiyor.Yani ben bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim.0 dan kalkışta noluyoruz falan dedim.Gidişi çok keyifli.

Direksiyon bana ağır geldi.Bide hissiz gibi sanki.Hilux un direksiyonu daha güzeldi.

İçi güzel olmuş.Gerçi en dolusunda bile bi trendline havası var ama makyajdan önceki haline göre gayet güzel.

Ses sistemi hoşuma gitti güzel çalıyor.İç mekana ses almıyor bayağı sessiz.

Test aracı ortalaması 11.2 lt idi. 15.000 km de bir bakım aralığı var. 120.000 km de bir triger degistirilmesi gerekiyor.

Makyajlı 2.0 tdi 4x4 dsg highline Metalik renk araç için 114.250 tl fiyat verdiler.Bagaj havuzu ve yan basamak yok.Bence o 4250 tl fazla Baska bayilerden fiyat alacağım.
    ahmeti ben 3 boy geçiyorum ahmet aliye 2 boy geçiliyor ali veliyi 5 boy geçtiğine göre benim evo 8 im var

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "perfect for arabs who like to drive on 2 wheels" yorumu ile güldürdü

feyyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iki araç arasında kalırsanız kesınlıkle navara derım hatta almışken çöl sarısı rengi çok hoş duruyor. bir tane de video var bütün pick upların yol tutuşu ile alakalı linkini atıyorum aşağıya
    Pick-Up Test Amarok Isuzu Hilux Ranger Dodge Nissan Chevrolet Mitsubishi - YouTube

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk arabamdan bu güne kadar hep ben arabamı taşırdım aman şu olmasın aman bu olmasın, aman burasına bişey değmesin, su gelmesin çamur gelmesin... 2006'dan beri bizde olan Hilux'a binmeye başladım. Artık arabam beni taşıyor.

Allah kaza bela vermesin şuanda değiştirecek olsam yeni kasa Hilux alırım. L200 Blizzard'a da bi göz atmakta fayda var...

Testlere çok takılmamak lazım
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayağı olmuş konuya yazmayalı.O kadar karşılaştırma yapıldı 2 araç arasında kalmıştım güya ama ben gittim Duster aldım Hatta sattım bile

6 Ocak itibariyle aracımın siparişini verdim.2017 Duster 1.5 dci Laureate 4x4 Look Paket + Hız Sabitleyici + Deri Direksiyon ve Vites topuzlu bir araç varmış nakliye aşamasında.Özellikle koyu füme renk istiyordum ki bu araçta o renkti.Kaporasını verdim beklemeye başladım.

7 Şubat 2017 tarihinde aracı teslim aldım.

Aracın rengi çok hoşuma gitmişti look paketin gri detaylarıyla bayağı güzel duruyordu.Uzun süredir de sıfır araç sahibi olmamıştım.Bu yüzden ilk 1 hafta bayağı mutlu mesut gezdim.Günde 300 km civarında uzun yol yapıyordum.Yavaş yavaş aracın beni bayağı yorduğunu farkettim.Şöyle ki ben son 3 yıldır aynı yolları kullanarak şantiyelere gidip geliyorum.Daha önceki araçlarımda bu denli yorulmuyordum.Duster bayağı hırpalıyordu beni.

Araç 8500 km ye gelmişti ve 7 ile 7,5 litre arasında yakıt tüketiyordu 100 km de.Eco Mode da pek kullanmıyordum.

Vites oranları aşırı kısaydı. 1. vites yok gibi bişeydi zaten. 6. vites 110 km/h da 3000 d/d civarında oluyordu.Uzun yol için dezavantajdı.

Yolda minicik bir çukurdan geçince araba hemen çukurun olduğu yöne doğru sapıyordu.Asfaltta ufak bi dalgalanma olsun,direksiyon boşa çıkıyordu resmen.
    Hafif arazide çok iyidi ama.4 çeker sistemi hoşuma gitmişti.Uzaklaşma açısı güzeldi.

İşin özü aradığımı bulamadım ve 42 gün sonra 8900 km de sattım

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de bu konuya oldukça kafayı yordum. Duster almak için geziniyordum ancak fiyatlar yüksekti genelde. Pick-up oldum olası sevmişimdir. Vergi konusu sıkıntılı olunca benim için fazla alternatif yoktu, Amarok aldım. 1 ay oldu, fazlasıyla memnunum şimdilik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Navara Platinium 4x4 şuan hem fiyat hemde çzellik olarak rakipsiz

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizde de 4x2 ve 4x4 Duster'lar var. Köy yollarına ideal ama uzunyol için yorucu. Ben yine diyorum testine mestine takılma Hilux
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni navara çok güzel olmuş, çok beğendim.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

PuT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    l200 alma hocam bızım sırkete geldi sıfır olarak aldım dağ bayırda kullandık gsm işi yapıyoruz bu arada beş para etmez.
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler