User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
70 sonuçtan 58 ile 70 arası

Konu: VW AMAROK 4x4 hakkında bildikleriniz?

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı smg_fcb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla vw bana arazide güven verici bi isim gelmiyo.
    birçok yol modelinin bile adı arıza kayıtlarında isim yapmışsa geçiyosa arazi modelinin geleceğini düşünemiyorum.

Paris Dakar'da son yıllarda sıralama bırakmıyor VW

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paris dakar başka bi olay.
    mekaniği kokpiti koltuğu diferansiyeli tamamen araziye ayarlanmış bi araçla amaroku ayrı tutmak gerekir.
    bi sürü sensör, cd çalar, elektronik klima vs...

mitsubishi de dakarda isim yaptı ama son kullanıcı pajero modeli de tam bi arazi makinesi.
    fakat vw'nin touaregi dakarda başka yollardaki normal kasası çok başka.

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabiki oradaki araçlarla Caddeki araçlar karşılaştırılmaz. Ama orada elde edilen bir deneyim var ve bunuda kullanıyorlar.

He dersin Arazide bir Navara-Pajero ne bileyim Land Cruıser gibi çok eski araçlarla (eski dediğim arazide senelerdir kendilerini kanıtlamış) araçlarla birebir boy ölçüşemeyebilir.

Tabiki bir çok farklı kulvarda iyice bir test etmek gerekli .. Biz yakında zaman bulursak bir iki deneme yapcaz şirketin test aracı Amarok ile Tabiki videoda çekeceğiz.

Geçenlerdeki test sürüşümüz bayağı etkiledi beni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "mitsubishi out" demek istemişler galiba?
    ne o amblem öyle...

Onuralp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Marka sempatizanlığı yapmayın arkadaşlar.

VW hakkında hatırlatma. "VW tü kaka" "Arazi de pek güven vermiyor" falan filan hikaye. Teknoloji çok gelişti artık bir otomobil üreticisinin bildiğini öteki otomobil üreticisinin bilmediği falan yok.

Hatırlatırım... VW 181 Trekker. Bir LandCruiser kadar başarılı olmasa da zor koşulların aracıdır.
    Ek hatırlatma; VW AG'nin quattro teknolojisini bulduğunu unutmayalım.

Toyota hakkında ufak bir hatırlatma da şöyle;
    En eski Land Cruiser değil ama bir sonrası. Çok benzerler zaten.

Mitsubishi'de uçak ve gemi üretimi daha hızlıydı o zamanlarda. Pek o kulvarda değildi.
    http://www.mitsubishi-motors.com/cor...0/e/index.html

*Yanlışım varsa düzeltin.
    19051919-23041920-30081922-01111922-29101923

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ww amarok un debriyajıyla ilgili kronik bir sorun olduğunu bir kaç kullanandan duydum gördüm.. debriyajı kaldırırken garip bir tepki veriyordu araçlar. tedirgin ediyordu... navaranın nasıl yaktığını bilmeyen yoktur sanırım... ama kendini kanıtlamış bir araç.. amarok dsg ile gelirse çok daha ii satacaktır. şu andada fena satmıyor zaten.. bunların yanısıra ısuzu dmax çok ekonomik yakıtı ile ön plana çıkan bir araç... hepsini bir kenara bırakın arazide acımadan kullnacak bi araç istiyorsanız mutlaka TATA XENON 4x4 e bakın.. çok şaşırtacak sizi her türlü arazi koşulunda... örnek: adana eyvan kebap sahibi.. av merakından girdiği arazilerde başarısızlığı yüzünden navara yı satıp xenon almış biridir..

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence ford ranger da bu sınıfta güzel onuda değerlendirmeye alabilirsinz

Redbull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amarok yeni bir araç kimileri yeni olduğu için belki tedirgin ama bir de rakiplerinden bir + sı rakiplerini test edip onların eksikliklerini giderme şansı oluyor ve daha iyisini yapabilme imkanı.
    Ben şahsen dgs çıktığında almayı düşünüyorum.

gambit49 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    navarayi daha basarili buluyorum amarok'un icini begenmedim ben

Sahin9108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir otomotiv dergisine konu olmuştu amarok ve navara karşılaştırması navaranın bir çok artısı olsa da amarok genel bakışla birinci gelmişti diye hatırlıyorum. bende bir ara amarok düşünüyordum araştırmıştım şehir içerisinde 2. vitesle kalkmak gerekiyor örneğin 1. vitesi çok güçlü arazi şartları için yapılmış. navaranın l200 ün zamanı geçti amarok iyi bir seçenek olabilir ama ne amaçla aldığınız da önemli. eğer şehir içinde yüksek kuvvetli bir arabam olsun arada da araziye çıkarım keyfime bakarım diyorsanız amarok doğru bir seçenek olacaktır ancak yük taşımak sürekli araziye sokmak istiyorsanız amarok biraz sosyetik kaçabilir. bu şartlarda d-max kullanan bir arkadaşım var oldukça memnun, skystar da fiyatı ve gücüyle mantıklı bir seçenek olabilir ancak şehiriçinde de kullanacak ve biraz da şekil yapıp modlayacaksanız amarok en doğrusu olur

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    navara ve l200'ün yüzleri eskidi sanki ! fakat amarok hem iç dizayn hem de kasa olarak güzel gözüküyor, tek eksiği kilitli dif. opsiyonu ve dsg olmayışı sanırım. nissanın arazi performansı tartışılmaz fakat eğer sürekli araziye çıkmayacaksanız vw'nin 4x4 amarokunun da sizi üzeceğini düşünmüyorum...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuya yeni dahil oldum ama ısuzu nun üstüne tanımam arazi konusunda arazinin en zor şartlarında kullanıyorum zavallıyı yağı suyu mazotunu koy acıma dağa taşa çık çıkmam demez

BahattinS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam olarak 1 yıldır amarok kullanıyorum.Genel olarak özelliklede arazi performansından çok memnunum.Arazide önceki aracımın (skyjacker kitli,13 ofset ex.pro comp jant ve kumho lastik,ön arka vinç,tam kilitli difransiyel ve daha birçok off road donanımına sahip 5.7 vortec tahoe) performansını aratmıyor hatta fazlası bile var.İniş desteği,doğru lastik ile çamur ve kardaki performansı gayet başarılı.Şehir içi kullanımına gelirsek;manuel şanzumanı trafikte çok yorucu oluyor,ve beklediğim çift turbo tepkileri yok.Geçen ay booster performance tarafından araca yazılım yapıldı dyno üzerinde 200 hp nin üzerinde güç aldık şuan çift turbo olduğunu fazlasıyla hissettiriyor,yakıtta da ciddi anlamda düşme oldu.Navara ve L200 de kullandım,ne yakıt ne de performans olarak uzaktan yakından amarokla ilgileri yok.Şuan 8 ileri multitronik şanzuman ve 2.0bitdi 185 hp motorla yenisi geliyor,anlaşılan fabrikada yazılım değiştirme gereği duymuş.
    Passat B5 TDI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)