User Tag List

Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
230 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: 2005 Megan rs mi - 2003 Ep3 Typer Yada Başka

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada şunu da belirtiim Megane için araştırmadan bişeyler takmak gerçekten arabayı geri götürür. Type R gibi kaputun içine monte etmeden ne atarsan at güç vermez.Deneme yanılma ile bulduk. Benim arabamın bence daha yürürü var. Ne anlamda Basınç 1 bar peak 07 lere düşüyor. Basınç açıldıktan sonra güçte gelecektir. Özgün de okuyorsa onaylayacaktır.
    IN BOOST WE TRUST

DOGO
    Misafir
    sana tayyar lazım orhan anca keser

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cdc70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi annen'le karıştırma

fikrimi yazdım seviyesizleşme terbiye dozunda yorum yaz yoksa bende bozarım ağzımı akıllı olmak lazım
    hem ben renault kötü demedim ama 100 kişiden 90 ı honda diyorsa sizde bi kullanıcı fanatikliği ve bencilliği var insanlarda
    sende yok zaten typer yazmışsın sebeblerini de yazda bari herkez duysun

suç bende böle bi gerizekalı nın msg ına yorum yapmışım adam yerine koyup soru sormuşum ....Ne mal olduğu çaresiz kalınca yada kısaca *** olunca verdiği cevapttan belli .Forumun acı gerçeği eski çekirdek aile ortamı olan kadro kayboldu böyle boş 2 gram beyinliler doldu da neyseki yönetim sağlam gerekeni yapıyorlar anında kanatlandırma

banlanmasına rağmen kesin misafir olarka yada başka bi şekilde giriyordur bu zavallı , iyi oku bu msg ımı : Umarım bi gün yüz yüze geliriz de bu cevap ını suratıma söylersn ! senn o suratının şeklini nasıl değişirrm görürsün.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    suç bende böle bi gerizekalı nın msg ına yorum yapmışım adam yerine koyup soru sormuşum ....Ne mal olduğu çaresiz kalınca yada kısaca *** olunca verdiği cevapttan belli .Forumun acı gerçeği eski çekirdek aile ortamı olan kadro kayboldu böyle boş 2 gram beyinliler doldu da neyseki yönetim sağlam gerekeni yapıyorlar anında kanatlandırma

banlanmasına rağmen kesin misafir olarka yada başka bi şekilde giriyordur bu zavallı , iyi oku bu msg ımı : Umarım bi gün yüz yüze geliriz de bu cevap ını suratıma söylersn ! senn o suratının şeklini nasıl değişirrm görürsün.
    merak etme ben reelde gördüm kendisini. S2000 ile denerken geçildi az kalsın kaza yapıyordu. Arabadan bir indi eli ayağı boşalmış abi abi diye dolanıyordu. Tek sıkımlık canı var.
    IN BOOST WE TRUST

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merak etme ben reelde gördüm kendisini. S2000 ile denerken geçildi az kalsın kaza yapıyordu. Arabadan bir indi eli ayağı boşalmış abi abi diye dolanıyordu. Tek sıkımlık canı var.
    tipik klavye delikanlısı yane ... Sizin içinde üzüldüm boşuna zamanınızı harcamışınız gereksiz vakit kaybı olmuş
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

BoraRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alper sana göre mi tek SIKIMLIK yoksa normal bir insana göre tek SIKIMLIK mi

Bu arada Türkce klavye olmadigi icin büyük yazdim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haa bana göre tabii.
    IN BOOST WE TRUST

gkmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyat/Performans değeri göz önünde bulundurulunca sonuç ortada. 2000-2001 model bir arabaya 40.000TL gibi bir para ödemek! kaçıncı el olduğu belli değil km almış başını gitmiş.
    mantıklı düşünen biri bence gidip te o paraya type-r almaz. haa paran çoktur umursamazsın verirsin zevk arabası yaparsın....
    RS modlanmıyor, yürümüyor diyen arkadaşlara da hiç olmazsa youtube da birazcık video fln araştırmalarını öneririm, ktechracing sitesine fln bakının mailleşin adamlarla ne bilim bişeyler yapın işte... yeterki paradan haber ver. İngilterede bu işi çok ciddi yapanlar var.
    TR de henüz bu aşamaya gelinmemiş olması RS'in yüklenemeyeceği anlamına gelmez.

aniL43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir renocu olarak o paralara megane rs mantıklı ayrıca kişisel tavsiyem octavia rs lere de bi bakmanız
    Alıntı asot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim burda böyle bir icat olsa önce şişme bebege can vermeye kalkarlar allah muhafaza hiç gerek yok böyle işlere

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Görünen yine fanatik bir kaç tipin konuyu dağıtması olmuş.Nedense Hondanın geçtiği çoğu konuda yıllardır olan bir olay,şaşırmadım.
    Eski bir Megane Rs kullanıcısı olarak son söyleyeceğimi başta belirterek girelim mevzuya.bahsi geçen bütçe ile alınabilecek en makul araç Rs olacaktır.
    Konfor ve performansı aynı anda sunabilen bir yapıda rekorları alt üst etmiş bir makine,bildiğim kadarıyla şanzumanı Nissan üretim ve araç limitlerde tasarlanmış,kullanıcısını hayatta tutabilmek adına herşey düşünülmüş.Söylendiği gibi bir aracın lafının geçmesi için malesef bazı araçları geçmesi gerekiyor,ki yüklenen her araç diğerini alt segmentten de gelse geçer.Ancak fanatikler bunu anlayamadı 10 yıldır filan.
    Vtek teknolojisi ayrı bir zevktir,çevrede Honda seveni beğeneni,parçası çoktur tercih edilir.Ben stok bindim ve 10-11 lt leri geçemedim bassamda,ilk zamanlarda arkadaşlarında bahsettiği gibi bilen anlayan parçası yok diye,artı gücü geçtik güç kaybı yaşayan arkadaşlarımız oldu.Sürekli arıza ışığıyla servise abone olanlar çoktu.Ben birazda kişisel zevk diyorum,bana göre aracın kıçı çok özel ve güzeldi.Bazıları beğenmemiş olabilir.Üzerinde standart gelen donanımı,konforu,emniyeti,yol tutuşu,Brembo frenleri zaten su götürmez.Ayrıca Inferno rengini bulabilirsen supersport tarz da olur.
    Keyif senin ancak bütçene göre olacağı bu.

ALPhan japan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben Ep3 derim

SLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence T-sport bakın ep3 kalmadı piyasada temiz bizde arıyoruz bulamıyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    becne RS almak daha mantıklı şuan temiz typer zewkini vercek bi typer almak istiyosan 40 milyarı gözünden çıakrman lazım yol tutuşu kötü değil ama meganın daha iyi denildği gibi piyasada stock oğlu stock typer yok gibi hemen hemen hepsi oynanık RS i ufak ufak oynamalarla typerlara atlayabilr duruma geleiblr en azındna bi yazılımla

yoshimura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rsler parasina göre güzel, zaten o paraya adam gibi ep3 yok neyazıkki.
    DTi

cance
    Misafir
    Ben temiz bir Rs derm. Type-r daha iyi yürüyecektir belki ama Rs'nin donanımı çok daha iyi type-r'a göre. Ben hala kendim neden C4 aldım Rs alsaydım keşke diyorum rs gördükçe

osman 1.8t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cupra dan şaşmayın herzaman alman gerisi yalan

KMR2-GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adam karar vermıs zaten ne alacana.herkeın zevkı beklentııs farklı.yok alman gerısı yalan yok japondan ıısı yalan demek anlamsız

osman 1.8t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne alacakmış ben okuyamadım madem alacağına karar vermiş konu kitlensin ben az birşey konuyu okuyunca adama yardımcı olmak istedim alman gerisi yalan diyerekte espiri yaptım espiri yeteneğin yoksa milletin yazdığına saygı duy cevap yazma

KMR2-GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı osman 1.8t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracım 2004 model fabrika çıkışı brembo firenlerini değişmem typer a
    Alıntı osman 1.8t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cupra dan şaşmayın herzaman alman gerisi yalan
    ne şakaymıs yap yap bıtmedı japon seven adamı tetklıor lafların ıste.ben typer sevıorum bende klıma tusunu degısmem cupraya ama o tur sey yazıp kımseyı tetıklemıyorum.ayrıca napacamı sana soracak degılım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)