User Tag List

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
119 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: İnsignia 1.6t fikir alışverişi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açtığınız konudan sonra insignia'yı düşünmenize sebep nedir anlamadım.1.5-1.6 hacimlerindeki D segmenti araçlar sizin için en idealidir
    Golf MKVII 1.6 Tdi

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insignia çok yakar, çok ağır
    şehir içi 11 litreden aşağı zor düşer
    şehir = istanbul başka ankara başka antalya başkadır

acayip konforlu,rahat - gösterişli ve iyi yol tutan bir alet

ama dünyada herşey yakıt tüketimi demek değil
    o zaman kimse subaru-evo-lambo-ferro almasın, 1.3 tdi dizele binsin ?

bazı insanlar yakıt tüketimi için kendini yerden yere atar
    onun için başka gerçek yoktur
    çok yakan araba 5 para etmez diye düşünür

ama bazıları takmaz kafaya bu bir tercih meselesi.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şöyleki, 2 araç alacağız demiştim. Ben D segmenti harici birşey alacağım belli oldu. Ancak ortağımda İnsigniayı beğenio. Bu nedenle bu araçla ilgili reel değerlere ulaşmayı hedefliorum.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.6T çok yakıyor başka açıklaması yok diyebiliriz bence
    Golf MKVII 1.6 Tdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir tanede İnsignia kullanıcısı yokmu be yaaa
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insignia sıkıntıları bitmiyor arkası rahat değil yakıtına gelince kendini evo sanıyor çiplensede o koca götü yüzünden öyle 200 hp lik araba gibi de gidemiyor küllüm ziyan sana kardeş tavsiyesi boxer dizel huzur evladiyelik ...
    link örnek sadece

Subaru Legacy 2.0 D Comfort 2009 Model 52.500 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 71041560
    "HAYALLE YAŞAYANINDA YAŞAMAYANINDA ... "
    NAMIK KEMAL

1lker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu en iyi oz'un cevaplicagini dusunuyorum gecenlerde opel forumunu karistirmisti hahahha ek olarak sevdigim bi kardesimde 1,6 180 hp stock var cok defa kullandim gayet keyifli bir arac ama cidden cok yakiyor basmaya gelmiyor somuruyor fakat suda var kilosuna motor hacmine ve beygirine gore yakitida normal
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
    http://www.torkgaraj.com/
    Beğenirseniz çok sevinirim teşekkürler.
    Çekimlerim : http://www.facebook.com/pages/Photog...09808212402660

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ellerine sağlık abim, e gülü seven dikeninede katlansın ama benim 1.6 115 hp astra bile şehr içi yüksek devir çevirtip dur kalk sert yaparsan sürekli 14 yakıyo litre100 km ye insignia ağır olup turbo olunca yapcak bişey yok

cagri-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tarkan onlar biraz fanatik birazda bilgisiz kesimin hurafeleri. Bizim müşteride var , adam araca marş basar basmaz sabah altınyola giriyor işe yetişçem diye kestire kestire gidiyor.Akşam aynı şekilde alsancaktan çıkıp 6 da altınyoldan karşıyakaya dönüyor.Gün içindede hep kısa mesafe kullanıyor aracı alsancak konak çınarlı vs. benım bildiğim. Sonra efendim 50 kuruş yakıyor 60 kuruş yakıyor. Eee hangi araba olursa olsun yakar. Birde şu var araç turbo. Eğer ekonomi yapıcaksan turboda mantık belli ki sen bunu çok çok iyi biliyorsun. Sürekli turbo basınç basarsa arabada yakar. Bence alınabilir yakıtı kullanmayı bileni üzmez. Benzer şeyleri jettalar içinde diyor bir kesim ben sadece gülüyorum. Benzin olmuş 4.50 zaten sonra 50 kuruş yakıyor. Ee kardeşim o arabada şehirçinde sıkışık trafikte 10 11 litre yaksın yani ki sen onu bile yaktırmassın eminim. Çevremde çok fazla kullanan var ama sanayi ağzı illeti her gören insignia çok gözel ama çok yakıyor benım amcaoglunun ust komsusunun eltisined varda dunya yakıomus ya mantıgında. Herkes bişeylere yorum yapar bu ülkede

Uzun lafın kısası , teknik verileri ortada. Bu verilerden sapmalar olabilir ama ciddi bir sapma olmaz o araç öyle çok fazlada yakmaz... Nitekim geçen sene çalıştıgım şirketteki bayan almıştı o hiç öyle yakıt problemi falan birşey demiyordu.

Lpg dersende benim bildiğim magnezyumdan subap var insignia larda bu sebeple problem çıkarıyor ancak özel sistemler vardı vialle,prins vs. gibi markalarda ayrıca landirenzonun dönüşüm kitinde ekstra bir parça takılıyordu çetin görünce yazar. Bu şekilde piyasada dolaşan bir sürü insignia var.

ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç kullanım olarak cok guzel ılk aldıgımızda ( sıfır alındı ) 11 litre civarında idi yakıtı şehır ıcı şu an 50 bın km'yı aştı arac yakıt şehır ıcınde efendı kullanırsan 8.5 ıle 9 lıtre arası yakıyor ama benım ayagımın ayarı yok ben basarım dersen yakıt ortalamanı kısa sure ıcınde 13lerde gorebılırsın ayrıca o kiloda 1600 luk bı hacımle cok ıyı gıdıyor kullanımı keyıflı bı arac son hız 261 km/h gordum bıraz daha gıderı vardı ama yol musaıt olmadıgı ıcın gıdemedım merak ettıgınız aklınıza takılan bışey varsa elımden gelen yardımı yaparım
    ETE KEMİĞE BÜRÜNDÜM YUNUS DİYE GÖRÜNDÜM

YUNUS EMRE

ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aynen şehır yogunlugu cok etkı edıyor bızım buralar istanbul kadar yogun olmadıgından yakıtta sıze gore dusuk oluyor dur kalk az sonucta. ayrıca yol tutuş cidden cok ıyı vırajlarda o kadar zorlamama ragmen hıc tavız vermıyor.
    ETE KEMİĞE BÜRÜNDÜM YUNUS DİYE GÖRÜNDÜM

YUNUS EMRE

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    insignia 1.6t lerde sübablar magnezyum aliminyum karışımı lpg nin ısı oranı benzinden çok daha fazla olduğu için sübablar bir zaman sonra km si tamamen kullanıma bağlı erime yapıyor.. Erken fark ederseniz bir sübab değişimi ile yırtıyorsunuz erken fark edemessiniz motor yaptırmaya kadar gidiyor iş. sübabları çelik süpaplarla değiştirme olayı varmış ama oda çözüm olmuyormuş motor genel olarak lpg ye uyumlu değilmiş..

benim bildiğim almanya opelde türkiyede insignialara lpg takılmaması konusunda yazı yolladı türkyiede opelin anlaşmalı olduğu lpg firması landirenzo..

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecen insigna forumu karsitirdiniz simdi kullanicisi kalmadi sitede tip olarak hosuma gdiyor

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Türkiyedeki benzin fiyatlandırması, trafik koşulları ve ekonomik şartlar nedei ile ekonomik olarak bizim memleete pek uygun bir araç değil. Fazla tüketim nedeni bu. Basmazsan TSI kadar az yakan bir motor değil kısacası.

Onun dışında İnsignia+vergi avantajı+uygun fiyat diyorsanız illaki o zaman İnsignia 1.4T 140hp tavsiye ederim. Çok daha ekonomik bir araç tüketim açısından. Gidişide gayet güzel turbo 140hp ile (Astra ile aynı motor). Start stop filanda var.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

BlackEmperor
    Misafir
    Alıntı ergin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç kullanım olarak cok guzel ılk aldıgımızda ( sıfır alındı ) 11 litre civarında idi yakıtı şehır ıcı şu an 50 bın km'yı aştı arac yakıt şehır ıcınde efendı kullanırsan 8.5 ıle 9 lıtre arası yakıyor ama benım ayagımın ayarı yok ben basarım dersen yakıt ortalamanı kısa sure ıcınde 13lerde gorebılırsın ayrıca o kiloda 1600 luk bı hacımle cok ıyı gıdıyor kullanımı keyıflı bı arac son hız 261 km/h gordum bıraz daha gıderı vardı ama yol musaıt olmadıgı ıcın gıdemedım merak ettıgınız aklınıza takılan bışey varsa elımden gelen yardımı yaparım
    al işte kullanıcı yorumu benim araba hafif sayılır o yuzden ne kadar gazlasamda 9,5 lt geçmedi son 4000 km deki ortamam. dediğim gibi normal trafikte ne sakın ne yogun 10 lt max.

MUY37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    30.000km kullanıp aracın sorunları ve çok yakması nedeniyle satan bir kullanıcı olarak , donanımlarına kanıp aldanmayın , çok yakmasını geçtim işçilik sorunlarıda var , daha 5.000 km olmadan direksyondaki deri sökülmeye başladı ve kullanıcı hatası deyip değişimi için para istendi , pedalların üstünden izolasyon malzemesi dökülmeye başladı servisin cevabı normaldir bu olabilir oldu. Araba daha 15.000km olmadan debriyaj kaçımraya başladı ben sen son arabayı satarken turboyu doldurup yüksek viteste gaza orutunca debriyaj bırakmaya başlıyordu pedal aşağı düşüyordu fajat ben servise götürdüğümde debriyajınızda bir sorun ama istiyorsan bedeli karşılığında değiştirbilirz olmuştu ve 25.000km den sonra debriyaj pedalı inanılmaz ağrılaştı resmen sonunda kadar basmak için kendinizi zorlamanız gerekiyordu. Aracı 15.000 bakımına götürdüğümde arka balataların fabrikasyon sorunlu olduğu söylendi ve bunun yüzünden diskleri çizmişti , balataları garantiden değiştirdiler fakat diskler için para talep ettiler tabi Almanya ya mail atarım tehditi sonrasında ertesi gün 4-5 kere arayıp gelin değiştirelim diskinizi dediler. Kısacası araba servisler tarafından mimlenmiş bir araç çıkan sorunlarda kaçıcak delik arıyorlar ve bolca problem çıkarıyor. Kesinlikle uzak durun... Ben sattım Golf bluemotion aldım yaptığım yakıt tasarufu ile araba kendi kredi borcunu ödüyor. Bu arada ortalama tüketimimde 12-13lt civarındaydı ki ben sürekli otoban gidip geliyor trafiğe girmiyorum.
    - The Ultimate Sleeper -

8.572@276kmh Türkiye 402m Drag Rekoru LS10X - MAXFLOW

saintarsonist
    Misafir
    insignia turbo teyzemin eşinde var adana da.. tek söyleyebileceğim anormal benzin harcıyor.. 70 litre deposu 300 tl yi geçiyor 1 depo benzin ve şehir içi çok az yol gidebiliyor.. asla tavsiye etmem.. araba çok güzel ama yakıtı anormal.. teyzemin eşi mercedes e serisi alacak şimdi dizel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Insignia defteri kapanmistir sagolyn yorumlar icin

MUY37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birşey daha eklemek istiyorum araba 3 kez motor gücü düşürüldü uyarısı verdi , ilkinde servise götürdüm bir hata kodu yok birşey yapamayız dediler gönderdiler , 2 ve 3 te kameraya çektim fotoğrafları gösterdim fakat gene hata kodu yoktu ve bir sorun yok gidebilirsiniz dediler. Bu kodu verince turbo resmen devre dışı kalıyor ve 1600kg 60-70bg lik bir araç kalıyor geriye 100km bile geçemiyorsunuz , aracı stop edip tekrar çalıştırsanızda düzelmiyor fakat ertesi gün çalıştırınca birşey yok ama biraz sıkıştırınca arabayı gene aynı sorun sonunda da aracı sattım satarkende söyledim serviste hata kodu çıkmayınca aldılar aracı ben herşeyiyle söyleyerek sattım fakat aracın fiyatı ve aksesuarları insanların gözünü kör ediyor herhalde...
    - The Ultimate Sleeper -

8.572@276kmh Türkiye 402m Drag Rekoru LS10X - MAXFLOW

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)