User Tag List

Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon
204 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: boxsterS vs S2bin

Tugral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    porshe alırım anahtarı masaya koyunca havam olur
    Dört tekerlekle uçar gider kelebek gibi
    Otobanlarda açar renk renktir çiçek gibi
    Güzel havada var mı onunla gezmek gibi
    Ayağı yerden kesen güzellik otomobil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sırf porsche diye boxster alırdım, ortadan motorlu arkadan itişli roadster kullanıyor olurdum, bi devri geçince motorundan mutfak robotu sesi gelmeyen bi arabaya binmiş olurdum. üstüne üstlük barın önüne çekince ya da masaya anahtar koyuncaki charisma-boost da yanında bonusu olurdu, açık ve net

saygın86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugun maslakda arkadasımın yenı aldıgı baksırı denedık.araç 80.000 de 97 model.eskı sahıbı bıraz apacılık yapmıs ıcını abuk subuk airbrush la boyamıs.kullandım ve kullanımı cok zevklı bır arac.otomatık olanıydı bızımkısı ama gercekten ıvmelenmesı harkulade.40.000 avroya aldı ve cokda guzel.alıcak olan varsa tavısıye edılır.sonucta porsche
    GOLF MK-III

Serkan.S
    Misafir
    Alıntı mancolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olay bence surucunun aldigi keyifle alakali, her ikisinide kullandim acikcasi s2000 in verdigi zevkin 10 da 1 ini alamadim porche dan. Evet s2000 heryerde var ama bu yinede s2000 in kullanim zevkini ve performansini dusurmuyor. S2000 in adi porche olsaydi ikisii yan yana koydugumda sorgusuz sualsiz s2000 derdim. Kimde kac tane oldugunu ve markalari gormeden bakarsaniz olaya, ben spor ruhlu araba arayan birisiyim ve s2000 daha bi yaris pistinde hissettiriyor. oteki de aksam barin onune hatunla git arabasi gibi geliyor bana.. M z3 demis bir arkadas bence porche un kiyasi o araba olur. Oda annemin markete gidip gelecegi bir araba yada bi sahil turu atmak hatunla falan ... Kizmayin kisisel dusuncem ve kullanirken bana verdikleri his bu!! Ha bu arada yinede s2000 almam amacima uygun degil
    katılıyorum ama gülmekten katılıyorum hatunla git arabası dedin araba her kulvarda önde s2000 den, markete gidip geleceğin araba dedin mz3 hakkında yorum bile yapmıyorum herkes nası bi araç oldunu biliyo lütfen komik olmayın yorum yaparken

vanos
    Misafir
    Alıntı Serkan.S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıyorum ama gülmekten katılıyorum hatunla git arabası dedin araba her kulvarda önde s2000 den, markete gidip geleceğin araba dedin mz3 hakkında yorum bile yapmıyorum herkes nası bi araç oldunu biliyo lütfen komik olmayın yorum yaparken

kesinlikle sana katılıorm........kuaforede crossfirela gonder bence farklılık olsun..banada 2 ekmek 1 hurriet lazım yanlayarak getir bakkal efendi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amerika'da 2 arkadaşımda boxster var S2000'e bayılmalarına rağmen. Çünkü orada hakkaten peynir ekmek gibi var , fiyatlarıda acaip uygun. Ama TR'yi düşünürsek karar vermek zor. Bence performans olarak s2k, kalite ve tarz olarak porsche...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    almanya'da s2k 40000€ boxter veya cayman 45-50000€ civarı. honda bayi çok az satılıyor dedi bende arada fiyat farkı olmasa boxter alırım. porsche her zaman porştur.
    bu arada porsche boxter için rs60 diye bi seri çıkardı 0-100 5,4sn. max. speed 274km/h

Sixinc.unbuffed
    Misafir
    Alıntı Safak-e30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AH be kardeşim Boxter S keşke 2.6 olsa makina 3.2 makina 252HP eskileri...Benzine de su muamelesi yapıyor...Şehir içi 17 18lt tüketimi var.

Ama tabi 6sn civarındaki 0-100 verisi 260km/s son hızı 1300kg ağırlığı...Asıl güzeli de markası. S2000 belki 91 model bir Porsche 911'i de geçebilir ama masraf ve maliyetleri karşılamaya imkanım oldukça Porsche alırım.
    +++11111111111111111111

edaA3
    Misafir
    s2000'le her viraja öyle rahat rahat giremezsiniz. porsche'yle ise virajlar zevk verir.

para var madem, porsche varken porsche alınır.

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı edaA3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s2000'le her viraja öyle rahat rahat giremezsiniz. porsche'yle ise virajlar zevk verir.

para var madem, porsche varken porsche alınır.
    sikibini tanıyan bir sürücü pekala pek çok viraja umduğunuzdan çok daha iyi girebilir.
    Ağırlık dağılımının %50-50 oranında olması ve gayet dengeli olan gücü(ne over ne understeer yaratacak kadar güçlü ne de bu tip durumlarda toparlayamayacak kadar güçsüz ) ile viraj performansı çok başarılı bir araçtır

edaA3
    Misafir
    hiç de öyle değil, aksine hemen hemen herkes tersini söyler. motor, hızlanma güzel iyi hoş ama yol tutuş öyle değil. mx-5 ve s2000'in karşılaştırmalı yol tutuş videosu vardı bulamadım, kaldırmışlar. sorunlu yaa s2k yol tutmada.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kac kez s2k kullandın eda s2000 ını kullanmayı bılen konusturur.... alırsam bı s2k kısmetse max 5 ayda oyuncak gıbı oynarım onunla yolda

edaA3
    Misafir
    izlediğim videoları diyorum, okuduklarımı, duyduklarımı diyorum. honda'ların genelinde problem zaten bu yol tutuş. tamam kullanmasını bilen bilir ama limitlerine kadar kullanabilir bi insan bi arabayı. fizik konuşur yani sonuçta. limitleri çok daha düşük rakipleri karşısında s2k'nın.

^^ANIL^^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kac kez s2k kullandın eda s2000 ını kullanmayı bılen konusturur.... alırsam bı s2k kısmetse max 5 ayda oyuncak gıbı oynarım onunla yolda
    ben çok kullandım selçuk 2 yıl kullanmıştırım heralde hiçte öle ahım şahım bir yol tutuş yok yani s2000 de istanbulda yol şartlarında standart s2000 yol tutuyo dien de pek görmedim hea pist şartları tabiki farklıdır biliyoruz çoğu pistte iyi gidiyo s2000

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abı bız zaten hıc bızaman stock olarak konusmuyoruzkı. ben s2k alsam konı yay felan koymadan gazlamamkı

^^ANIL^^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abı bız zaten hıc bızaman stock olarak konusmuyoruzkı. ben s2k alsam konı yay felan koymadan gazlamamkı
    abi bende herzaman stock olarak konuşuyorum s2k die bahsediyoruz burda yapılı atıyorum ne bilim selçuk un araba yol tutarmı demiyoruz dimi sadece marka model var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    s2k eglence arabası cozdunmu gerısı kolay

edaA3
    Misafir
    @STP, ben stock konuşuyorum, konu açılışında stock denmiş, o yüzden.

Juggernaut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı edaA3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç de öyle değil, aksine hemen hemen herkes tersini söyler. motor, hızlanma güzel iyi hoş ama yol tutuş öyle değil. mx-5 ve s2000'in karşılaştırmalı yol tutuş videosu vardı bulamadım, kaldırmışlar. sorunlu yaa s2k yol tutmada.
    Hangi dergi veya otomobil programı S2000'in yol tutuşunu eleştrimiş acaba örnek verebilirmisin yada link falan?Top Gear'ın boxster,Z4 3.0i,S2000 videosu vardı ıslak pistte s2000'de hiç güvenlik sistemi olmamasına rağmen en iyisinden sadece 4 salise yavaştı..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)