User Tag List

Sonuçlar: Bütün koşullar dikkate alındığında seçiminiz ne olurdu ?

Katılımcı sayısı
202. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Mini Cooper S

114 56.44%
  • VW Scirocco

88 43.56%
Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
128 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Mini Cooper S vs VW Scirocco

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    roccodan sonra yada rocco gibi alinacak arac cok az gercekten, rcz desen 2 kisilik kullanimi kisitli bir arac, e92 vs ttler cok para, e90 320d filan olabilir ama oda aile isi kaciyor biraz ve kmler yuksek.

merve
    Misafir
    kullanımı tekniği bilmemnesi bilmemde, scirocco çok daha havalı ve sahip olmak istediğim araçlardan biri, cooper özellikle kırmızı, mavi felan olursa çok iğrenç oluyo =D o şeritleriyle felan sünnet çocuğu arabası gibi geliyo bana ne alakaysa tiksiniyorun =)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen arkadaşım aldı rocco 160 hp lik gayet bomba bir araba alınası bir araç yani

wekoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Arenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu biraz acar misin neden rocco nun onu acik ? Verebilecegin daha iyi bir cevap olmali bence

rocco daha oturaklı ve daha konforlu bir araç önü açık derken hız olarak algılıyorsun saglamlık yönünden bakın bide ben mineyede bindim at arabası gibi her yerinden ses geliyor direksiyon kutusuda cabası yakıt olarak 106 nın yakıtıyla sakın kıyaslama üzer seni benim gözümde bitti dedim heryer mini oldu çıktı rocco nun önü açık ve konforlu ha benim gözümde mini bitti ve halendaha bitik bu benim şahsi fikrim..... bu kadar gerilmene gerek yok sen minine bin
    gariban 106 gti....

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wekoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rocco daha oturaklı ve daha konforlu bir araç önü açık derken hız olarak algılıyorsun saglamlık yönünden bakın bide ben mineyede bindim at arabası gibi her yerinden ses geliyor direksiyon kutusuda cabası yakıt olarak 106 nın yakıtıyla sakın kıyaslama üzer seni benim gözümde bitti dedim heryer mini oldu çıktı rocco nun önü açık ve konforlu ha benim gözümde mini bitti ve halendaha bitik bu benim şahsi fikrim..... bu kadar gerilmene gerek yok sen minine bin
    Bak bakalim ben gerilmismiyim birsey yaziyosan aciklmasini yap mini heryerde var rocco hic yok zaten R56 cooper roccodan cok daha az yakiyo ayrica ikiside turbo 2 aracinda onu acik ama cooper in daha cok acik kimse rocco ya camur atmadi kimsede burayi germedi kaldiki sana sorucak dgilim ister cooper ima binerim ister maseratiye konuyu sacma yerlere cekiyosun ama cekme sen 106 nla mutluysan mesele yok

Utku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    R56 JCW olmicaksa R53...Çok daha zevkli...Roccoda başarılı ama yakıtı üzer vede mini daha safkan hatta baya bi safkan...
    Vorsprung Durch Technik

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben kesinlikle miniyi tercih ederim ...
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uTkU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    R56 JCW olmicaksa R53...Çok daha zevkli...Roccoda başarılı ama yakıtı üzer vede mini daha safkan hatta baya bi safkan...
    Bunu cok anlatmaya calisiyorum gokart araci gibidir direksiyonu cok serttir ve inanilmaz iyi tepki gosterir rocco da cok iyi bir arac olabilir ama performans olarak 1.4 160 lik yuklu bir rocco yuklu bir S i gecemez ha rocco kizip abisi rocco R i cagarirsa saka yapar

wekoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bak bakalim ben gerilmismiyim birsey yaziyosan aciklmasini yap mini heryerde var rocco hic yok zaten R56 cooper roccodan cok daha az yakiyo ayrica ikiside turbo 2 aracinda onu acik ama cooper in daha cok acik kimse rocco ya camur atmadi kimsede burayi germedi kaldiki sana sorucak dgilim ister cooper ima binerim ister maseratiye konuyu sacma yerlere cekiyosun ama cekme sen 106 nla mutluysan mesele yok

yazdıgım yazıyı anladıysan ne mutlu... sana
    gariban 106 gti....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazdıgım yazıyı anladıysan ne mutlu... sana
    Hayatinda ne kadar rocco kullandin ne kadar cooper S? Mini saglam degil diyosun bu segmentte boyutlarina gore en saglam araclardandir motoru r56 biraz sorunlu oda bir iki kronik hastaligi vardir oda cozumu kolay r53 en sorunsuz kasadir roccolari yukleyince catircatir kiriyolar sanzman kaldrmiyo bizim sanzmanimiz getrag direksiyon diyosun bmw porsche hepsinin direksiyon hissiyati serttir direksiyon kutusunu bozanlarida iyi biliyorum tam sag tam sol insan gibi kullanmayan arkadaslar kutusa bosluk olusturabiliyo oem jantlar zaten cok agir hafif bir jant takildginda onuda cozmus oluyosun

rapstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Scirocco çok beğendiğim bir araba servis bolluğu konforu motoru özellikle koltukları fln ama beğenmediğim yönleri yokmu var. Aynı direksiyonu teybi iç mekandaki çoğu butonu vw nin çoğu arabasında görebilirsinz bu yüzden kendini özel hissettirecek dikkat çekici spor bir araç arıyorsam iki araç arasında siyah yada füme olan beyaz tavanlı sunrooflu bir cooper s tercihim olurdu.

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayatinda ne kadar rocco kullandin ne kadar cooper S? Mini saglam degil diyosun bu segmentte boyutlarina gore en saglam araclardandir motoru r56 biraz sorunlu oda bir iki kronik hastaligi vardir oda cozumu kolay r53 en sorunsuz kasadir roccolari yukleyince catircatir kiriyolar sanzman kaldrmiyo bizim sanzmanimiz getrag direksiyon diyosun bmw porsche hepsinin direksiyon hissiyati serttir direksiyon kutusunu bozanlarida iyi biliyorum tam sag tam sol insan gibi kullanmayan arkadaslar kutusa bosluk olusturabiliyo oem jantlar zaten cok agir hafif bir jant takildginda onuda cozmus oluyosun

arkadaşlar geçen sene, Bir tane bayan arkadasımız mini cooper s ile takla atmıştı ve hayatını kaybetmişti.. Allah nur içinde yatırsın.
    Benim söylemek istediğim başka bir konu var. Öncelikle (r53'ü bilmediğim için konusmayacagım) R56 sağlam bir araba.. Üstte bahsettiğimiz rahmetli arkadasımız, takla attı arabanın resimlerini bulsam paylaşırım.. Araba takla attı da arabanın içinde sıkışıp gitmedi, kemer takılı olmadıgı için camdan uctu gitti.
    Tekrar söylüyorum konu bu değil ancak arabanın resimlerini görsen sanki yandan ufak bir darbe almış araba gibi tavanında cm kayma ezme yoktu aracın.. Kabindede nokta göçük yoktu.

Allah rahmet eylesin..
    Geleyim konuya, Allah aşkına hayatında r56 yada rocco ya binmeden yorum yapmayın. İkisinide bi fiil kullandım, hatta zamanında VW'da satış da çalıştım. iki aracına maks' performansına kadar test ettim. Rocco bazı arkadaslara göre sert ön hatlarıyla falan öne çıkıyor ama aslında golf ile aynı kabin oldugunu anlatamıyorsun.
    Mini yol tutuş olarakta performans olarakta güvenlik olarakta Rocco'yu kimse kusura bakmasın osurtur. ben r56 fanatiğiyim doğru ama ciddi anlamda bu fanatiklik duygusuyla yzmıyorum buraya..

1) Güvenlik diyenler gitsin crash-test'e baksınlar.
    2) Mini'nin önü nasıl kapalı hakkaten bunu acıklanması gerek
    3) konfor diyorsanız Mini'ler run-flat lastikle fabrikadan çıkar ve % 60 %70'inde spor suspansiyonla cıkar. Gidip spor suspansiyonu coilover'la değisip runflatleri çöpe atarsanız bakın bakalım hangisi rahat. Ben sanki mercedese biniyormusum gibi rahatım aracımda..
    4 ) her yer mini oldu diyorsunuz siz nerde yaşıyorsunuz ? her yer Rocco oldu hemde beyaz
    5 ) r53'de güzel kullanımlı ancak bana r56 daha çekici geliyor. Gidip roccoyu sonrada miniyi kullanınca roccodan sogursunuz. Direksiyon hissiyatı yok VW'de..

neyse bilmeyene anlatamam, denemeden anlayamazsınızda zaten. O nedenle yok mini bitik önü kapalı gibi yorumlar talihsiz

Rocco'da güzel Mini'de.. Herkesin zevk ve rengi farklıdır. Rocco'cu aracını sever mini'cide minisini sever. Bu tatlı bir rekabettir. İkiside güzel araç. İkiside rekor sattılar.

Ama Mininin önü kapalı falan ayıp oluyor Sağlamlık dersenizde Mini adının tam zıttı bir karakter çiziyor. Biraz araştırın derim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adam rocco almaya karar verdi hala neyin telasindasiniz yaw.
    IN BOOST WE TRUST

SLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rocco bencede doğru karar.

mesutt1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen sene, Bir tane bayan arkadasımız mini cooper s ile takla atmıştı ve hayatını kaybetmişti.. Allah nur içinde yatırsın.
    Benim söylemek istediğim başka bir konu var. Öncelikle (r53'ü bilmediğim için konusmayacagım) R56 sağlam bir araba.. Üstte bahsettiğimiz rahmetli arkadasımız, takla attı arabanın resimlerini bulsam paylaşırım.. Araba takla attı da arabanın içinde sıkışıp gitmedi, kemer takılı olmadıgı için camdan uctu gitti.
    Tekrar söylüyorum konu bu değil ancak arabanın resimlerini görsen sanki yandan ufak bir darbe almış araba gibi tavanında cm kayma ezme yoktu aracın.. Kabindede nokta göçük yoktu.

Allah rahmet eylesin..
    Geleyim konuya, Allah aşkına hayatında r56 yada rocco ya binmeden yorum yapmayın. İkisinide bi fiil kullandım, hatta zamanında VW'da satış da çalıştım. iki aracına maks' performansına kadar test ettim. Rocco bazı arkadaslara göre sert ön hatlarıyla falan öne çıkıyor ama aslında golf ile aynı kabin oldugunu anlatamıyorsun.
    Mini yol tutuş olarakta performans olarakta güvenlik olarakta Rocco'yu kimse kusura bakmasın osurtur. ben r56 fanatiğiyim doğru ama ciddi anlamda bu fanatiklik duygusuyla yzmıyorum buraya..

1) Güvenlik diyenler gitsin crash-test'e baksınlar.
    2) Mini'nin önü nasıl kapalı hakkaten bunu acıklanması gerek
    3) konfor diyorsanız Mini'ler run-flat lastikle fabrikadan çıkar ve % 60 %70'inde spor suspansiyonla cıkar. Gidip spor suspansiyonu coilover'la değisip runflatleri çöpe atarsanız bakın bakalım hangisi rahat. Ben sanki mercedese biniyormusum gibi rahatım aracımda..
    4 ) her yer mini oldu diyorsunuz siz nerde yaşıyorsunuz ? her yer Rocco oldu hemde beyaz
    5 ) r53'de güzel kullanımlı ancak bana r56 daha çekici geliyor. Gidip roccoyu sonrada miniyi kullanınca roccodan sogursunuz. Direksiyon hissiyatı yok VW'de..

neyse bilmeyene anlatamam, denemeden anlayamazsınızda zaten. O nedenle yok mini bitik önü kapalı gibi yorumlar talihsiz

Rocco'da güzel Mini'de.. Herkesin zevk ve rengi farklıdır. Rocco'cu aracını sever mini'cide minisini sever. Bu tatlı bir rekabettir. İkiside güzel araç. İkiside rekor sattılar.

Ama Mininin önü kapalı falan ayıp oluyor Sağlamlık dersenizde Mini adının tam zıttı bir karakter çiziyor. Biraz araştırın derim
    ..
    dağılalım beyler kekuti işi bitirdi..
    Alıntı zıpzıp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesutt1bir!!!!!bir!!!1111bir!

AHMET1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onubunu bilmemde 1 haftalik 2009 JCW sahibiyim acayip keyifli namussuz
    I sold the BMW because I wanted something sporty and fun to drive like the STI, yet be more comfortable and practical. The John Cooper Works Mini was the best of both words

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AHMET1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onubunu bilmemde 1 haftalik 2009 JCW sahibiyim acayip keyifli namussuz
    WORKS candır
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olsa da binsek

QuiksilveR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    207RC LeMans, üzerine de epey para kalır 20k kadar. 5k ile araca masraf yapılsa 15k cepte diye düşünüyorum.

Ford Fiesta RED 1.0 Ecoboost 140HP

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)