User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
81 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Yazılım seçimi ??? REVO mu ? custom ECUFAST mi ??? ?

yusufaltintepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel başlık takipteyim bende

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muharrem hakli bencede, standalone la yeni map hazirlansin Ecufast'te. Mevcuttan daha saglam olacagina eminim
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki neden arabana parça takmayı düşünmüyorsun.
    Türkler öyle bir millettir ki,hayatta bir tane bile kalsa devlet kurup intikamını alır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı typer46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki neden arabana parça takmayı düşünmüyorsun.
    başka cupralardan farklı olması için ne takacak ki abi.çok çok stage3 yapacak yine diğerleri ile aynı olacak.ümitin amacı bu setup ile daha çok güç alabilmek
    ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    revonun neyi safe

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim anlamadıgım yok revo yanıcak filan muhabbeti stock a dönersin gidersin ecu ya yaptırırsın yazılımını ölçtürürsün , 2 rolling yaparsın anlarsın bu kadar basit ha olduda memnun kalmadın gidersin baycu ya geri revo yaptırırsın hakkın saklı kalıyor diye biliyorum ... yada memnun kalırsan ki öyle oluyor genelde baycu ya gidip paranı geri istemek gibi bir durumunda olabilir belki alan bazı arkadaslar oldu ...
    edit :
    bide özgün hard revo soft gibi bir muhabbet gördüm gecen sayfalarda ecufast tamamen sizin isteginize göre ayarlıyorki aracı +%10 hp almakta ellerinde +%20-30 hp almakta ... (sayılar atmasyondur )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MKT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başka cupralardan farklı olması için ne takacak ki abi.çok çok stage3 yapacak yine diğerleri ile aynı olacak.ümitin amacı bu setup ile daha çok güç alabilmek
    mustafacım turboyu büyütmeden vardır herzaman son bi attım ama artık oda arkdaşa kalmış.
    Türkler öyle bir millettir ki,hayatta bir tane bile kalsa devlet kurup intikamını alır.

osman 1.8t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    revo yazılımı değiştirdiğinizde beğenmesseniz geri dönüşümünde revoya tekrar aynı parayı veriyorsunuz bilginiz olsun yazık olmasın yazılıma paranıza güveniyorsanız yazılımı değişin benim kendi fikrim ise 10 hp için revo varsa değişmem ama yoksa seçenekler kullanılabilir bende şuan revo var

CanberkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı osman 1.8t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    revo yazılımı değiştirdiğinizde beğenmesseniz geri dönüşümünde revoya tekrar aynı parayı veriyorsunuz bilginiz olsun yazık olmasın yazılıma paranıza güveniyorsanız yazılımı değişin benim kendi fikrim ise 10 hp için revo varsa değişmem ama yoksa seçenekler kullanılabilir bende şuan revo var
    ne kadar saçma birsey bu yazılımı bir kere alırsınız bir yere kaydetsin bilgisayarında tutsun aynı araba için aynı yazılıma tekrar para vermeye ne gerek var ?

peki diyelim araba servise gitti update ettiler beyni yazılım silindi yine mi para odeniyor revoda?
    Alıntı MTZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabalar bitti iklimleremi salca oluyosun olum artık

Göki,ZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    700 euro vericem ve 1 kerelige mahsus gereksiz bi haraket olur
    Alıntı B.Aktepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para harcayan geçer, dua ile anca maneviyatınız güçlenir, aracınız güçlenmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyide adam nerden bilsin yazılımı okutmadıgınızı bu sebepten tekrardan para alıyor olabilir.sonucta o sevıyede bı aracın verecegı guc bellı daha ıyı olsada 10 hp ıcın gırılmez ha ben gırdımmı gırdım 10 hp ıcın baska yazılıma para verdım ama cupra gıbı bı aracta 2 plus yetmıyorsa turbo buyuttukten son ra ıstenıyorsa ecufast yaptırmak daha mantıklı

RCkid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    700euro cok iyiymis gercektrn ama beyin parasi nerdeyse
    USPerformance by UtkuSelamoğlu
    https://www.facebook.com/Thresholdoftimingadvance

100-200 km/h 5.761sec

BMK TypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 2.0tfsi araçtan bahsedılıyo kactane var ecufast LEON CUPRA 2bılemedın 3 bıtanede audi s3 bılıyorum ygz deneyen, durum nedır hepsı revodan yavaş, revo yurtdışı dahıl 2.0tfsida çok ustun ve çok araçı var ınsan oğluna yetmemezlık oluyo bende oldugu gıbı mesela araçım stg3 gt3076r 1.55bar max basıyo avans durumuna gore ve tork lımıtoru var stg3 fazla kurcalayamıyosun, korumaya alıyo yazılım(450 460hp 450 480nm tork gıbı lımıt yapmıs, ama stg4 yapmıs onda sınır yok
    elımızde ne varsa k04 yada gt30r 2.0tfsi deneyelım, 2.5-3senedır barboros araçları vardı denerdık, stok motor oem bujı bobın emme manıfoldtsuz egzantıksız, 385-390hp guc gayet ıyı k04 le 100-200 8.5sn bı araba bence umıt bundan hızlısı suan yok trde varsa denerız oyle bı arabayla yakıt ısıne gırersek k04le 400ustu oluyo paket yazılım denıyoda nasıl bı paket pogram? adam slect yapmıs 5 yazılım atabılıyosun kısık orta yakıtlı yakıtsız avans harıtanı basıncını afrnı kafana gore yapıp 5yazılım elının altında oluyo bundan ıyısını ben yapıcaklarını sanmıyorum avansı basıncı afrsı yolda ayarlanıyo arkadaşlar, özgun kankam başka markalarda gayette ıyı tr de en ıyılerınden ozgun ama 2.0tfsi ıcın erken araba yok yapılan, yapılsada ogucler max guc k04 alınabılcek egzantrık ve emme manıfolduyla o guclerın ustune cıkılabılır, bende stg3 aracımın tork lımıtorunu kaldırmalarını ıstıyodum ama stok motor gt3076r 1.8bar bassak ne kadar omru uzun olur adam 1.5bar ustu ve 470nm tork ustunu koruma yapmış mantıklı iş ama bazen ınsan oğlu kaşınıyo
    gelelım gt30r rs4 enjektorlu 2.0tfsi ya 520hp kapasıtelı zaten onun ustunde guc alınmaz alırım dersen makıneyı kırarsın, rs4 enjektor yerıne daha yuksek cc enjektor cıkarsa daha ıyısı olur ama revoda olur suan k04 manıfoltsuz egzantıksız stok halde 390hp guc uretıyo gt30r stok motor stg3 ler 450 460hp(tork lımıtorlu) stg4 de enjektorden dolayı 520hp 600nm torklarda bunun ıyısı deneyerek olur k04 var stok motor 30r da stg4 de
    bu deneme mevzusu 2.0tfsi yazdım bu karşılaştırmanın sonucu ortaya çıkmış olur, c.tesıne varsa yapılmiş 2.0tfsi araç deneyelım stg1 2 3 4

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide adam nerden bilsin yazılımı okutmadıgınızı bu sebepten tekrardan para alıyor olabilir.sonucta o sevıyede bı aracın verecegı guc bellı daha ıyı olsada 10 hp ıcın gırılmez ha ben gırdımmı gırdım 10 hp ıcın baska yazılıma para verdım ama cupra gıbı bı aracta 2 plus yetmıyorsa turbo buyuttukten son ra ıstenıyorsa ecufast yaptırmak daha mantıklı
    gerçekten servis update etti ve yazılım gitti musteri magdur olucak o zaman da ... 700 euro ii para... yazılımdan sonra servise goturmemek lazım arabalrı çok tehlikeli her an 700 euro kaçabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CanberkD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten servis update etti ve yazılım gitti musteri magdur olucak o zaman da ... 700 euro ii para... yazılımdan sonra servise goturmemek lazım arabalrı çok tehlikeli her an 700 euro kaçabilir
    yazılım sıfırlanmıyo canberk kutup başı sokulurse ayarını en dusuk basınc en dusuk avansa cekıyo o ayarda zatern fabrıkanın attıgı oem ayar program gıttıgı yok yenıden ayar atılıyo sahıbının ıstedıgı sekıl he yanında revo select varsa revo bayısıne gıtmeyede gerek yok ıstersen vale mod bıle var 2000devır gecmıyo, ıstersen 1 kademede oem yazılım var 2de vale mod 3-4-5 de senın custum yaptıgın yazılım avansın afr basıncının senın ıstedıgın sekılde ayarladıgın programlar var sec begen al şeklı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BMK TypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazılım sıfırlanmıyo canberk kutup başı sokulurse ayarını en dusuk basınc en dusuk avansa cekıyo program gıttıgı yok yenıden ayar atılıyo sahıbının ıstedıgı sekıl he yanında revo selct varsa revo bayısıne gıtmeyede gerek yok
    servisler bazen update ediyorlar komple yazılım siliniyor diye biliyorum ben

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onu dusunmuslerdır heralde her gıttıgı anda da para verıcek halı yok ya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu dusunmuslerdır heralde her gıttıgı anda da para verıcek halı yok ya
    oyle bısey yok gıtmıyo yazılım parada odenmıyo, kım soyluyosa sallamış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BMK TypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2.0tfsi araçtan bahsedılıyo kactane var ecufast LEON CUPRA 2bılemedın 3 bıtanede audi s3 bılıyorum ygz deneyen, durum nedır hepsı revodan yavaş, revo yurtdışı dahıl 2.0tfsida çok ustun ve çok araçı var ınsan oğluna yetmemezlık oluyo bende oldugu gıbı mesela araçım stg3 gt3076r 1.55bar max basıyo avans durumuna gore ve tork lımıtoru var stg3 fazla kurcalayamıyosun, korumaya alıyo yazılım(450 460hp 450 480nm tork gıbı lımıt yapmıs, ama stg4 yapmıs onda sınır yok
    elımızde ne varsa k04 yada gt30r 2.0tfsi deneyelım, 2.5-3senedır barboros araçları vardı denerdık, stok motor oem bujı bobın emme manıfoldtsuz egzantıksız, 385-390hp guc gayet ıyı k04 le 100-200 8.5sn bı araba bence umıt bundan hızlısı suan yok trde varsa denerız oyle bı arabayla yakıt ısıne gırersek k04le 400ustu oluyo paket yazılım denıyoda nasıl bı paket pogram? adam slect yapmıs 5 yazılım atabılıyosun kısık orta yakıtlı yakıtsız avans harıtanı basıncını afrnı kafana gore yapıp 5yazılım elının altında oluyo bundan ıyısını ben yapıcaklarını sanmıyorum avansı basıncı afrsı yolda ayarlanıyo arkadaşlar, özgun kankam başka markalarda gayette ıyı tr de en ıyılerınden ozgun ama 2.0tfsi ıcın erken araba yok yapılan, yapılsada ogucler max guc k04 alınabılcek egzantrık ve emme manıfolduyla o guclerın ustune cıkılabılır, bende stg3 aracımın tork lımıtorunu kaldırmalarını ıstıyodum ama stok motor gt3076r 1.8bar bassak ne kadar omru uzun olur adam 1.5bar ustu ve 470nm tork ustunu koruma yapmış mantıklı iş ama bazen ınsan oğlu kaşınıyo
    gelelım gt30r rs4 enjektorlu 2.0tfsi ya 520hp kapasıtelı zaten onun ustunde guc alınmaz alırım dersen makıneyı kırarsın, rs4 enjektor yerıne daha yuksek cc enjektor cıkarsa daha ıyısı olur ama revoda olur suan k04 manıfoltsuz egzantıksız stok halde 390hp guc uretıyo gt30r stok motor stg3 ler 450 460hp(tork lımıtorlu) stg4 de enjektorden dolayı 520hp 600nm torklarda bunun ıyısı deneyerek olur k04 var stok motor 30r da stg4 de
    bu deneme mevzusu 2.0tfsi yazdım bu karşılaştırmanın sonucu ortaya çıkmış olur, c.tesıne varsa yapılmiş 2.0tfsi araç deneyelım stg1 2 3 4
    Resit abi cok tesekkurler bilgiler icin eline saglik

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)