User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
41 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Fiat 500 tecrubesi olaN

Ertug_T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahhhhh En azından abarth tamponu gelebilse
    Eskiden orhan komple abarth body kit getirtmisti puntoya..tekrar belki getirrler ama fiyatla cok yuksek olur malesef
    (2008 GP T-Jet sport-2005 Golf V GTI-2012 Leon TSI-2009 GP T-jet sport)-Abarth 595c competizione- ????

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amerikada bile satıyorlar adamlar ki, amerikalılar bilmez Fiatın ne oldugunu dün degil ondan önce ki gün bayiye gittim, satışların çok iyi oldugundan bahsetti adamlar. Yıllardır şu ülkede başa oynuyorlar.. Peynir ekmek gibi satılacak modeller gelmiyor.. Anca dizel punto anasını satim..
    Tango-1 never dies.

Kouki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Time-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde bunun barbie'si var italyada

buda gucci versiyonu

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gucci tırt mış ya abarth istiyoruzzz bencede 1.4 alınmalı kırmızısı çok hoş duruyor

alphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2. El alicagim icin ilk tercihim 1.4 lounge bakicam bulamazsam mecbur 1.2 lounge olucak. Birde bi fiat bayisine gidip test surusu yapmak sart oldu

Ertug_T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikada bile satıyorlar adamlar ki, amerikalılar bilmez Fiatın ne oldugunu dün degil ondan önce ki gün bayiye gittim, satışların çok iyi oldugundan bahsetti adamlar. Yıllardır şu ülkede başa oynuyorlar.. Peynir ekmek gibi satılacak modeller gelmiyor.. Anca dizel punto anasını satim..
    abi elimizden gelen herşeyi yaptık abarth konusunda tofaş ın hiç alakası yok bu işlerle..onlar anca boş doblo-active linea satsınlar..
    (2008 GP T-Jet sport-2005 Golf V GTI-2012 Leon TSI-2009 GP T-jet sport)-Abarth 595c competizione- ????

psikolojikdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ufak bi hort soz konusu arkadaslar, bir arkadaşıma 500 bakıyoruz 1.2 lounge satan eden varsa ö.m. ile dönüş yaparsa seviniriz

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Loading site please wait... arkadaşımın arabasıdır

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler konuyu hotlartacağım ben de

1.88 boy 95 kilo rahat sığarmıyım?

mitodan sonra micra aldım ama tarz arabadan sonra zevksiz geliyor

35 kağıda kadar en tarz araba yine 500 ler 1.4 sport alacağım ama sığabilirmiyim yada kronik sorun yaşarmıyım tereddütlerim var bayide araç varsa yarın gidip bakacağım ama yine de sizlerin görüşleri lazım

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

35 kağıda kadar en tarz araba yine 500 ler 1.4 sport alacağım ama sığabilirmiyim yada kronik sorun yaşarmıyım tereddütlerim var bayide araç varsa yarın gidip bakacağım ama yine de sizlerin görüşleri lazım
    Sığarsınız, sportlarda cam tavan olmadığı için bir ihtimal tavanla kafa mesafe boşluğu rahat ettirmeyebilir ama yine de çok problem olacağını sanmıyorum.

199boyundaki @Yekta benim aracımı ara ara kullanmıştı , şikayet ettiğini duymadım

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yakınlardaysan gel kardeşim benim arabada denemeni yaparsın. Airport AVM'de araba bugün öğleden sonra 4'e kadar

ilanıda budur
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sığarsınız, sportlarda cam tavan olmadığı için bir ihtimal tavanla kafa mesafe boşluğu rahat ettirmeyebilir ama yine de çok problem olacağını sanmıyorum.

199boyundaki @Yekta benim aracımı ara ara kullanmıştı , şikayet ettiğini duymadım
    eyvallah zaten en fazla 2 kişi biniyoruz koltuğu dibe çekerim gerekirse ama tavan yüksekliği korkutuyor

Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi senin ilanı dün gördüm, bugun zaten arayasım vardı saat 3 gibi arayacağım airpotun onunden gecerken bi bakayım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi güncel çekeyim. Eşime araba alma düşüncemiz var. 500 ve cabrio'su seçeneklerimiz arasında. Yorumları okuduğum kadarıyla 1.2'sinde uzak durmak 1.4'ünü almak gerekiyor. Peki kronik sıkıntısı var mıdır aracın? (Otomatik alacağız) Ayrıca cabrio'sunu kullanan yorum atarsa çok makbule geçer.
    ☻/
    /▌
    / \

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı krscan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi güncel çekeyim. Eşime araba alma düşüncemiz var. 500 ve cabrio'su seçeneklerimiz arasında. Yorumları okuduğum kadarıyla 1.2'sinde uzak durmak 1.4'ünü almak gerekiyor. Peki kronik sıkıntısı var mıdır aracın? (Otomatik alacağız) Ayrıca cabrio'sunu kullanan yorum atarsa çok makbule geçer.
    @XoR'un aracı şuan satılık ona bir danış istersen, satılıklarda da konusu mevcut. 500 güzel tercih bayan için, hayırlı olsun şimdiden.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı krscan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @XoR'un aracı şuan satılık ona bir danış istersen, satılıklarda da konusu mevcut. 500 güzel tercih bayan için, hayırlı olsun şimdiden.
    @K0213 Furkan'da cabriosu vardı.

Benim araba manuel. Ama Enes'de postlarında yazmış, kullanması çok basit 500'ü. Hill holder olduğu için yokuşlarda asla geri kaydırma yapmaz.

1.4 Sport 100 hp ile gerçekten hakkını veriyor. Karoserde hafif olduğu için sınıfına göre gidişi oldukça iddalı. Biz sport tuşu kapalı kullanıyoruz. Sport'a basınca fark ciddi hissediliyor.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomatiklerde şanzıman biraz enteresan klasik fiat
    Arıza yaparsa da city modu yapar harici bi soruna denk gelmedim.
    City modu da yüksek kmlerde yapar

camsemih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2016 model daha 1.000 km de 500 C bordo tenteli aracım var. Eğer ciddiyseniz fiyatta elimden geleni yaparım. İlan sitede mevcut telefondan ulaşabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önceki mesajlarda görüldüğü üzere benim de aynı sorularım vardı ama alınca deneyimlemis oldum.

Şanzımani herkes eleştirse de ben normal otomatikten daha çok sevdim vites değiştirirken hissettirmesi haricinde mesela trafikte ayağını frenden kaldırınca normal otomatikler öne atıyor ya kendini 500de öyle bişe yok o yüzden uzun süre ayağını frende tutman gerekmiyor benim hoşuma gitmişti.

Ben hem 1.4 hem 1.2 sahibi oldum 1.4 açık ara alınması gereken motor. Ama 1.2 de öldüm bittim değil gidiyor yani yokuş çıkmayınca vitesi tokatliosun manuel olarak çıkıyor yanı.

Cabriolarda bazen tente bozulunca ortaya kadar açılıyor demişt birkaç arkadaş. Cam tavanlı olursa ici gayet ferah kafan falan deymiyor

Ronnies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya bir hortlamada benden gelsin.
    Bir süredir takipteyim 500leri,hem manuel arabadan istanbul içerisinde bunalmış olmamdan hemde tarz bir araba oluşundan dolayı niyetlenip niyetlenip bazen donanım eksikliğinden bazen de İstanbul içi yakıt beni üzer mi korkusundan vazgeçiyorum.
    Düşündüğüm araç bu;
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

dipnot:1.3 75lik Corsa sahibiyim hızla hiç aram yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)