User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 20 ile 28 arası

Konu: sw araç karşılaştırma

vtec41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyat olarak ben 60 bine bitrdm işi ama pejo oldu için biraz düşün diyolar
    ama araçtaki donanıma bakıyorum yok yok kalitede iyi seviyede
    alınca zaten 3 sene rahat binerim zaten tr de sw arabalar illaki zarar ediyo bile bile alıcaz ama mecbur hem aile çoğaldı çocuk oldu hem iş için kulanacağım için bu tarz araba lazım

Osman Bahadır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorunlu, sıkıntılı bir araba değil. Sorun yaşayacağını da sanmam. Sonuçta Peugeot'nun elinden geleni ardına koymadığı arabalar bunlar. Motor zaten Ford-PSA ortak motoru. Kendini 2003'ten beri kanıtlamış verimli, güzel bir motor. Parça sıkıntın olmaz. Tabi o kasada çok da atak olmaz ama vergi/yakıt olarak işini görür. Değer kaybı yaşarsın. Sadece SW olduğu için değil, Peugeot SW olduğu için değer kaybı yaşarsın. VW, Audi, c-max vs de o kadar kayıp olmaz. Baştan beri 508 hoşuna gitmiş anlaşılan. Kaybı da göze almışsan, acil satma durumu da en azından şimdilik görünmüyorsa çok da sorgulamamak lazım o zaman. Hayırlı olsun.
    Your car is your story. So don't let someone else write the book...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Passat sinifinin en genis bagajina sahip ve daha dayanikli verdiginiz listede.
    Benim gozumde buraya tek eklenicek yeni motorlu Megane SW(sports touer)
    Ayrica biraz daha kotarak dsg passat alinabilir.

İbrahim Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    skoda yeti desem. biraz sınıf farklı ama işi görür sanırım.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bir ara 2-3 yıl önce çok fena 407 sw a kafayı takmışdım o zaman daha 508 ler yokdu piyasada.. bir tane 2.0hdi na bakmışdım o araçdaki donanımda bile yok yokdu. elektrikli panoramik cam tavandan tutda deri ısıtmalı elektrikli koltuklar bixenon farlar lastik sensörü far yağmur sensörleri aklına gelebilicek her tür donanım vardı birde sw 407 lerin bazıları navili renkli ekranlı gelmiş fransıza sıcak bakmasamda sw dedinmi gerek dış tasarım gerek motor ekonomisi gerek doluluk donanım olarak parasal açıdan her şekil almanlardan üç adım önde oluyorlar.. adamlar sw larında ince ayrıntılara özen gösteriyorlar koltukların arkasındaki yemek tablası bile detaya ne kadar önem verdiklerini gösteriyordu.

bunu şundan yazdım 407sw o kadar dolu full idiyse 508sw eminim çok çok iyidir..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne biliyim herkes başka bişey söylüyo pejo için kafam karıştı iyice

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bunlar tercih meselesi sw da benim tek bildiğim fransızlar dizel motor ve exclusive donanımı ucuza sunuyorlar artı tasarım faktörü var tabiki adamlar sıfırdanmı tasarlıyor aracı bilmiyorum ama arkadanda baksan yandanda baksan araba göze çok hoş görünüyor.. almanlar genelde sw sedan aracın arkasına bir wagon koymakdan ibaret gördüğü için tasarımlarıda kaba oluyor belki avantlar bunun dışında kalabilir onlar fena değil..
    fransızda ekonomiyi full donanımı sw da makul fiyata alıyorsun.. 60 bin tl civarında aynı özelliklerde variant varsa onlara bak tabiki volvoların v kasaları var misal onlarda güzel audilerin avantları.. sw ların satışı her zaman bu ülkede zor olur ancak passat variant falan olursa onlar elden belki hızlı çıkar bir nebze..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

josefsalvatini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle yeni kia ceed sw tavsiye ederim hem cok daha uygun hemde cok daha dolu fıyata gore
    Yeni cee'd Sportywagon CONCEPT Düz vites 1.6 Dizel 128ps 53.600 TL 53.600 TL
    Yeni cee'd Sportywagon CONCEPT Otomatik Vites 1.6 Dizel 128ps 56.600 TL 56.600 TL
    Yeni cee'd Sportywagon CONCEPT PLUS Otomatik Vites 1.6 Dizel 128ps 60.900 TL 60.900 TL

fıyatlar lıste fıyatı 3000 eksıgını dusunun

http://www.turkeycarblog.com/2012/03...ede-tanitildi/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu kadar mı şans olur pejoyu kafama koymuştum bugun paramıda hazırladım alacaktım aracı satan vatandaşların dolandırıcı olduğunu öğrendim.. aracı ilk sahibinden almışlar parasını vermeden satışı alıp adama yol göstermişler.. bikaç galerici arasında el değiştirmiş sanırım araç mahkemelik veya satışı yapıldığında mahkemelik olucak soruşturmadığım yer kalmadı ama olmadı nasip değilmiş..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)