User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
59 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: A200 AMG, CC 1.4 tsı, 316i Sportline, C180,

Alicanakm
    Misafir
    a200 bana göre tam bir fiyasko önden çeker olması büyük eksiklik mercedes için. Ayrıca 93.000lira dediler a200 amg+cam tavana ki bence çok büyük bir saçmalık.Canlı görüp aracı detaylı inceledikten sonra beni de hayal kırıklığına uğrattı.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    C,bagaj dar,eski yuz ve 2008 de 63 amg vardi.
    A4 guzel ancak hanim istemedi,cc yi o kullaniyor.

FAGE12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997tt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    c,bagaj dar,eski yuz ve 2008 de 63 amg vardi.
    A4 guzel ancak hanim istemedi,cc yi o kullaniyor.
    anladım abı teşekkurler
    Birgün Ölürsem Tabutumu 4kişi Taşıyacak Yaa. Öndekiler 1.60 Boylarında, Arkadakiler 1.90boylarında Olsun. Maksat Ön Biraz Basık Dursun

meh66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    316 yi tes ettim ve o buyuk kasada performans ve kullanim cok cok iyi e90 kasalarla yakindan uzaktan alakasi bile yok

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    gene birileri bana kızıcak ama kıyaslanan araçlar çok kel alaka segmentler..

c serisini elerdim şahsen artık iyicene ele ayağa düşdü megane gibi bir şey oldu yollarda yakında taksisinide görürsem şaşırmıycam.. çevremdeki bazı c classe sahibi arkadaşlarımda sırf bu yüzden sattılar iyicene apaçinin eline düşdü..

yeni a classe ler malzeme ve parça kalitesinden sınıfda kalmış gözüküyor
    ingiliz telgraph gazetesinin testini okumuşdum adamlar 1.4 yeni a classeyi test etmişler adamlar malzeme kalitesi segmentindeki araçlarla kıyaslandığında geride kalıyor falan yazmışlardı daha epey olumsuz şeyler yazmışlardı koltukların kalitesizliğinden belli bir süre sonra sırt ağrısı falan yapdığından bahsetmişlerdi..
    ingilizcesi olan sitelerine girip okuyabilir. yazının sonunu çok güzel bitirmişlerdi "there is a difference between premium and non-premium" diye eğer paranızı değerlendirmek istiyorsanız ford yada hondaya yönelin mercedesde vakit kaybetmeyin tarzı bir şey ile yazıyı bitirmişlerdi yani mercedes a serisini premium olmayan honda ford ile eş değer tutmuşlardı..

3 kasada 3.20d olmadıkça alınmaz onuda eliyorum..

Geriye bana göre alınabilicek olan tek araç c.c kalıyor hoş direk ben olsam c.c alırım derdimde biraz detaylara ayrıntıya girerek açıklayarak yazmayı tercih ettim

alternatifde araya bir volvo bir audi serpiştirilse o zaman ikilemde kalınabilinir.. ama bu kriterlerde c.c yi tek geçerim.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Alicanakm
    Misafir
    3 kasada 320 d yi biraz doldurunca 150-160 TL civarı bi fiyata geliyo araba ki o parayı hak etmiyo bence. temiz az km li 2. el 520 d parası resmen. 316 i le arasındaki 40-50 milyara değicek bi fark yok bana göre. O yüzden ortalık hep 316 i dolu. yeni 320 d ler pek tutulmadı.

FATİH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eşşek kadar mercedes de bozduysa kaliteyi, üstü kalsın abi.
    . . . audi . . .
    Vorsprung durch Technik

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu saatten sonra c180 alınmaz. yeni kasası geliyor.

Bence kulllanım alanınıza daha doğrusu hangisi daha işlevsel olacaksa ya CC yada A200 düşünün.

Ben olsam A200 alırdım.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende araç alma aşamasındayım ve passat CC ile 3.16i arasında kalmış durumdayım. ikisinide inceledim kullandım. sanki 3.16i cc den bir tık önde gibi duruyor çogu noktada ama bir tık 15-20k tl fark var maalesef o da ayrı bir konu...
    Gökhan ÇAPRAZ

34 BYC 099 civic sport plus

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayarıca 5 kişi seyahat etmek isterseniz uzun yolculuk için, arka koltukta oturacaklar cc nin basık tavanından şikayet ediceklerdir. tam tersine 3.16i ise gerçekten geniş bir arka koltuk diz mesafesi ferahlık var.

iki araçta chip uygulaması ile 200 küsürlü güçler elde ediliyor cc de 7 bmw de 8 ileri oto vites kullanım performansı olarak gayet tatmin edici...

artı olarak 316 ile 320 tr giriş fiyatlarına bakılırsa 316 daha pahalı 320 den. vergi sebebiyle fiyat farkları uçuyor...
    Gökhan ÇAPRAZ

34 BYC 099 civic sport plus

Alicanakm
    Misafir
    40.000 Euro baz fiyat 316 i 1,450 Euro mineral beyaz + 2,650 Euro sportline+ 1,350 Euro 18 inc jant + 2,000 Euro bixenon park mesafe vs.+2,900 Euro spor deri koltuk Araç oldu 51.000 Euro
    yani boş donanımda hiç bişeye benzemiyo bunları ekleyincede fiyat 25 milyar artıyo. Boş 320 D fiyatıyla aynı. 320 d yi aynı şekilde doldurunca ara. 70 bin Euro sınırına dayanıyo. fiyatlar cidden çok uçuk 3 serisi için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    passat c.c ye bence yaklaşım çok yanlış..

passat c.c şu yazdığınız araçlarla kıyaslanmaz olaya biraz sınıfsal bakmak lazım..

c.c ye yani coupe sedan yada coupe saloon sınıfı araçlara bakalım neler var cls a7 panamera ve c.c.. c.c yi bu sınıfda değerlendirmek lazım..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

kurumoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkez bi c180 düşmanı olmus bakıyorumda nedenini acıklayabilirmi ?

güç var estetik var modifiye var konfor var prestij haffada güvenlik var sorması ayıp bi arabada daha ne aranır kı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kurumoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkez bi c180 düşmanı olmus bakıyorumda nedenini acıklayabilirmi ?

güç var estetik var modifiye var konfor var prestij haffada güvenlik var sorması ayıp bi arabada daha ne aranır kı ?
    adanada olabilirde istanbulda o arabanın bir prestiji kalmadı sorunda orda zaten.. doğan şahin gibi her yer c180 doldu üstüne bir sürü apaçi versiyonlarıda geziniyor caddelerde..

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2008 basında cıktı,yuzu eskıdı malesef ve pertten donen yada yuksek km lı araclar,herkesın elıne dustu...
    Yoksa kalıtelı otomobıl C kasa...

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Makyaj yemeden önceki yüzünü sevmiyordum , iç tasarımı falan çok yetersizdi ancak şimdiki güncel kasa kesinlikle 10 numara bir araç olmuş...
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gcapraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayarıca 5 kişi seyahat etmek isterseniz uzun yolculuk için, arka koltukta oturacaklar cc nin basık tavanından şikayet ediceklerdir. tam tersine 3.16i ise gerçekten geniş bir arka koltuk diz mesafesi ferahlık var.

iki araçta chip uygulaması ile 200 küsürlü güçler elde ediliyor cc de 7 bmw de 8 ileri oto vites kullanım performansı olarak gayet tatmin edici...

artı olarak 316 ile 320 tr giriş fiyatlarına bakılırsa 316 daha pahalı 320 den. vergi sebebiyle fiyat farkları uçuyor...
    uzun yola cıkınca 5 kisinin cantasını da o zaman 1 serisine sıgdırmaya calısırsınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bmw derim.motorlar artık turbo.performans yetmezse önü açık motorun
    308 T9 1.6 e-Hdi Denon+Skypack+Navigasyon+ACC+Etc..

kurumoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adanada olabilirde istanbulda o arabanın bir prestiji kalmadı sorunda orda zaten.. doğan şahin gibi her yer c180 doldu üstüne bir sürü apaçi versiyonlarıda geziniyor caddelerde..
    Ya tamamda fabrika bir tek sana uretmedi sonucta kiyasladigi araclarda zaten piyasada. Bayagi var bilmiyorum ama 100bin param olsa gozunun yasina bakmam c180amg alir 6-7 yil arabalardan uzaklasirdim. Gercekten mukemmel bir araba kullanilmasini tavsiye ederim ama amg paketin!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)