User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
47 sonuçtan 39 ile 47 arası

Konu: Vtec2 --- vti --- czt mi ?

gökh@n_gr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yol tutmuyor kısmını size yazdım.Bizde hergün üstündeyiz czt'nin tuncer nickli arkadaşımda var ben type-r ile hangi viraja giriyorsam oda giriyor.Yol tutmamaktan kastınız nedir onuda bilmiyorum ama czt çoğu iyi yol tutuyor denilen araçlar kadar iyi bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ilkerist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bende 2001 S40 T4 vardı,ben vti geçemiyordum,filtre-egzos vardı aracımda,anca 200'den sonra gelip geçiyordum,o da ***** çok uzunda Heh şimdi vti'm var performansta iyi,ama toplamda tabii ki S40 T4 daha bir araba,bana kalırsa biraz daha eklersen bütçene S60 2.3 T5 bak derim zaten alırsan dahada araba falan bakmazsın,tabii ki alacağın araca iyice baktırman kaydı ile...
    otomatikle geçemezsin 200 e kadar ama düz vites 140 dan sonra geçer. Bi de filtre ve egzost downpipe yapılmadan bi işe yaramaz. T4lerin egzost sistemi çok kısıtlayıcıdır. özellikle downpipe kısmı.
    IN BOOST WE TRUST

Mutlu Değerli
    Misafir
    Allah 1, VTEC 2.

ilkerist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otomatikle geçemezsin 200 e kadar ama düz vites 140 dan sonra geçer. Bi de filtre ve egzost downpipe yapılmadan bi işe yaramaz. T4lerin egzost sistemi çok kısıtlayıcıdır. özellikle downpipe kısmı.
    Anladım,bakalım bundan sonra ya manuel T4'e ya da S60 2.3 T5'e geçiş yapma niyetim var,zaten pederde dıngırdadı vtece

3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Standart czt sürme fırsatım olmadı ama bende d2 racing coil var süperde yol tutuyor toyo papuclarıyla Ayrıca bundan öncede vti im vardı yol tutmadığı için sattım.
    1.6tdi.
    Ecutech.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yol tutuş konusunda stock czt stock vti dan çok daha iyidir. Orası kesin. Yani VTI cılar boşuna CZT için yol tutmuyor demesin CZT fren olarakta yol tutuş olarakta VTI dan daha iyidir.
    IN BOOST WE TRUST

JosephuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Al Vtec2 keyfine bak. ewli bekar ol farketmez.
    16 YM 477 - 2006 Vtec LS / 05 EA 813 - 2003 Toyota SOL / 34 YA 8623 - 2012 Honda FB 7

goldbergbrk
    Misafir
    izmirde yarış ortamın yoksa her hafta rool yapmıcaksan hiç vti czt bakma al vtec 2 geç.

imkanın varsa al sedan vti ailende binsin sende bin yalnız unutma bu dediğimi vti 2 evlat parası yer nekadar yedirirsen okadar sevilirsin .gerçi 25liralarada temiz vti kalmadıki oda bir muammaa

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dizel araç neden düşünmüyorsunuz? 25-26 ya dizel corsa vs alınıp binilir. Benzine verecek paranız var ise eğer o zaman vti değil de 40 lı rakamlara çıkılıp daha hızlı araçlar alınabilir. Bence arabaya 25 bin TL bütçesi olan birinin kesinlikle dizel araç alıp kafası rahat gezmesi gerekir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)