User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
166 sonuçtan 153 ile 166 arası

Konu: 206 GTi vs. 206 RC

CRUEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ÜSTÜNERC in aracı istanbuldada ölçülse 194hp çıkar çünkü "bize heryer trabzon"

cix boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CRUEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÜSTÜNERC in aracı istanbuldada ölçülse 194hp çıkar çünkü "bize heryer trabzon"
    61 DF 161 TOLEDO
    61 EL 206 206 GTl ( SOLD )
    61 VL 090 LEON T.SPORT (SOLD)
    61 EL 585 206 HDİ (SOLD)
    61 VL 700 106 GTİ (SOLD)

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Supersprint yada değil sonuçta aracında filtre eksoz ve kat iptali var. Yalan konuşuyorsun gibi bir imada bile bulunmadım. Aynı aracı farklı farklı dynolarda 20 hp farkla ölçebilirsin. Ondan sordum nerde ölçüldü diye. İstanbul'da 10 tane dyno varsa hepsi farklı ölçer. Ama Türkiye'de bize referans olan belli başlı dynolar vardır insanlar onlar ile kıyaslar birbirini. Atıyorum Cem'in eski kasnaklı RC belki sizin oraya gelse 205 hp çıkıcaktı. Ayrıca beni ne ilgilendirir senin aracının yürürü yada Trabzon'da herkesin bilmesi. Ben işin teorisini ve mantığını bilerek konuşuyorum. Yoksa herkesin aracı kendine.
    arac trabzonda peugeot servisinde ölçüldü 194 hp cıktı chıpleyınce dynoya gırce zaten tekrardan dyno kağıtlarını atarım bakarsınız

KingoAtmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kop42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayan filitre satmıstım sıze hatırladınızmı muhtemelen ondan 15 20 hp aldınız sölemıstım size cok guc alıcaksınız dıe sızın arabanızı hangı sehırde hangı sokakda sanayıye soralım ?

arabanız ıngılıtereden donunce sızdemı kıngo olcaksınız

Şimdi gördüm espriyi kaçırmışım
    208 gti by Peugeot Sport; İstanbul Park: 2:36.177 - 07.05.2023
    Saxo évo-2 0-402 : 13.821 sn.
    Powered By : Piston Garage
    Nazmi TOÇAK

GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER !!

firat
    Misafir
    GTi ve RC'nin aynı pistte yarıştığı bir veriye ulaşamadım ancak GTİ motorunu kullanan 206 CC karşılaştırması var aşağıdaki linkte. 2560 m'lik pistte RC tam 5,5 sn önde bitiriyor.

Peugeot 206 CC vs Peugeot 206 RC - FastestLaps.com

firat
    Misafir
    Bazı arkadaşlar RC yerine aradaki farka GTİ doldurulur yine RC gibi gider demiş. belki düz yolda olabilir ancak bunun sonucunda yakıt tüketimi RC'den fazla olur. ayrıca RC'nin fazladan donanımından bir çok şey olmaz. Örneğin frenler RC ye 15" jant takamazsınız frenlerden dolayı sığmaz (ben denedim), koltuklar, ESP (2004gti'da da var), elektrikli katlanan aynalar.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı firat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaşlar RC yerine aradaki farka GTİ doldurulur yine RC gibi gider demiş. belki düz yolda olabilir ancak bunun sonucunda yakıt tüketimi RC'den fazla olur. ayrıca RC'nin fazladan donanımından bir çok şey olmaz. Örneğin frenler RC ye 15" jant takamazsınız frenlerden dolayı sığmaz (ben denedim), koltuklar, ESP (2004gti'da da var), elektrikli katlanan aynalar.
    RC'ye 15 jant takılabiliyor. 14 takılamıyor. GTI'a ise 14 takılabiliniyor.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

firat
    Misafir
    Belki arka janta 15" olabilir ön diskler daha büyük çünkü. banada aracımın bir önceki sahibi söylemişti, pek inanmamıştım lastik değiştirken söyledim elemana denedi doğru olmuyor dedi 15" jant. belki bir ihtimal denediği 14" janttır diyeceğim ama lastikçi bu, bilir heralde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Belki arka janta 15" olabilir ön diskler daha büyük çünkü. banada aracımın bir önceki sahibi söylemişti, pek inanmamıştım lastik değiştirken söyledim elemana denedi doğru olmuyor dedi 15" jant. belki bir ihtimal denediği 14" janttır diyeceğim ama lastikçi bu, bilir heralde.
    Arka janta 14'te olur. 6 ay boyunca 4 tekerdede 15 teneke jant ile dolaştım. Ayrıca araba daha iyi yürüsün diye 15 jant takan çok kişi var. Sen bilir diyorsun ama ben taktım. Hatta söktüğüm 15 jantlar bagajımda. 206 RC'nin fren diski 283x28 fren diski var. 283 mm fren diskini hatta 206 fren kitini komple 106GTI ve SaxoVTS kullanıcıları 15 jant ile kullanıyor. Siz yanlış birşey denediniz herhalde.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI

megAkrep07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı derece43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yüksek süratlerde uçmasın diye...
    ciddi misin?? dohc vtec vardı bizde onda hiç böyle sorun olmadı veya kimseden duymamıştım böyle birşey

Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka janta 14'te olur. 6 ay boyunca 4 tekerdede 15 teneke jant ile dolaştım. Ayrıca araba daha iyi yürüsün diye 15 jant takan çok kişi var. Sen bilir diyorsun ama ben taktım. Hatta söktüğüm 15 jantlar bagajımda. 206 RC'nin fren diski 283x28 fren diski var. 283 mm fren diskini hatta 206 fren kitini komple 106GTI ve SaxoVTS kullanıcıları 15 jant ile kullanıyor. Siz yanlış birşey denediniz herhalde.
    la ne gezdiriyon bagajinda getir at onlari bu taraflara. roll var roll
    MagicPerformance
    MegaSquirt Engine Management Systems Technician

Ne kingler gördük güle güle öldük...

firat
    Misafir
    Doğrudur belkide. lastikçi yanlış bakmış olabilir. bu arada bagaj 4 jantı birden nasıl aldı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğrudur belkide. lastikçi yanlış bakmış olabilir. bu arada bagaj 4 jantı birden nasıl aldı
    Arka koltuk altlarını dikine kaldırdım. alttaki boşluğa pandizotu koydum. Sırlıklarıda pandizotun üstüne yatırdım. Sırtlıkların üstüne 4 tane jant lastik koydum. Birde kocaman bir kutu var ekstra frenler felan filan. Ben tek kapı 206 ile ev taşımış adamım.

Alıntı Murat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    la ne gezdiriyon bagajinda getir at onlari bu taraflara. roll var roll
    Sorcam ben sana bagajda neden geziyorlar diye merak etme.
    Schumi.Projects

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)