User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
41 sonuçtan 39 ile 41 arası

Konu: Çok Karasızım YARDIM.....!

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M power Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha önce birçok aracım oldu yeri geldi yüksek model yeri geldi düşük model kısaca eski aracada bindim yeni aracada ama sizin şu conta hikayesini okuduktan sonra volvodan biraz uzak durmaya karar verdim işin açıkcası
    Yok kimseye illa sunu al demem lakin merak ettim. Komple tum contalar subap lastikleri ve keceleri orjinal olarak degisip, trigeri degisseniz, iscilil+rektefiye masraflarina ek olarak birde sifir radyator alsaniz normal bir Avrupa aracta kaca cikar? İscilik ve tum parcalar dahil 1700 civari vermisim hesapladim tek tek...

Hararetin nedeni ise benim otobanda millete agzinin payini vermeye kalkarken onceki sahibinin cimriligi ile tamir edil.eyr calisilmis radyatorun bir yerden patlamasi... aslinda biri uyarmisti ama ben klima suyu o demistim.. meger su seviye sensorum bozukmus... yani 120 tllik yedek deponun bana actigi masraf...

Tabi bu fiyata normal biti cikartamayabilir... mesrla volvo diye isteyince 280 tl olan trigeli 123e 2.5 diye isterseniz 50-60a alabilirsiniz radyatorude bir dostum sagolsun baya uyguna vermisti... bunlarin farkini goze alarK 2000 dedim...

Velhasil bu paralar gayet normal ve bir cok marka icin gecerli...ama istanbul disi olsam ben cekinirim bazi markalara yada bazi modellere... s40 alirm ama c70 almam memleketim denizlide otursam belkide
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle vectra a gt çok güzel bir araç.Kibar güzel bir kasası var.Gidişide oldukça iyi.Konforlu ve donanımlıda.Temiz bulunursa güzel olur.
    Bizdeyken böyle değildi tabi, orjinal jantını fümeye boyatmıştık çokta yakışmıştı. Eski fotoğraflarını bulamadım.

Yeni sahibi böyle yapmış.

h.guroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizdeyken böyle değildi tabi, orjinal jantını fümeye boyatmıştık çokta yakışmıştı. Eski fotoğraflarını bulamadım.

Yeni sahibi böyle yapmış.

http://img716.imageshack.us/img716/760/gtsfi.jpg
    valla özellikle sfi de aklımı karıştırmıyor değiil işin aslı sadece biraz model düşüklüğünden yana korkum var eğer az km li diri bir sfi bulursam alabilirim ana ***** sitedeki araçların birçoğu uzatmaları oynuyor
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    japonlar 2 tur atıp soğutmak için kenara çekilirken bmw ler tapagaz dönüyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)