User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
39 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: FN1 vs EP3 tavsıyenız

tonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

FN1 vs EP3 tavsıyenız

Mrb arkadaslar iki arac arasında kalmıs durumdayım max butcem 35 bın , aklımda olan ep3 hızı severım ama fn1 de yenı model oldugu ıcın kazasız bulmam yuksek sevıyde ve daha sport gelıyor gozume ama performance nasıl oldugunu bılmıyorum tavsiyenız nedir ...

arsenikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    görüntü olarak ep3 bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben olsam fn kasa seçerim. ep ler çok eskidi artık birde performans arabası olmadıkça eski araba almanın pek mantığı yok gibi.

FAGE12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    35 bıne ep3 var mı ?
    Birgün Ölürsem Tabutumu 4kişi Taşıyacak Yaa. Öndekiler 1.60 Boylarında, Arkadakiler 1.90boylarında Olsun. Maksat Ön Biraz Basık Dursun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gecen sene 32 ile 40 arası wardı ama suanda sıkı b1 pazarlıkla alınır dıye dusunuyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Suanda minimum fiyatı 38500

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biri typer diğeri normal bir araba. biraz zorlayıp durumları ep3 alın size önerim.

ilkercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı ikileme ben düştüm fk2 aldım

Maksat eğer drag rolling vs en iddaalılardan olmaksa ep3. ancak arada keyfine gazlarım kimseyle yarışmam ailecek uzun yol yaparız filan diyorsan fn1 de iyi olur. ne yaparsan yap hiç bi zaman ep3 kadar gitmeyecek belki. ancak karizması şekli çok çok iyi bir araba. f-h-e filan yapıp biraz kurcalanarak 150 160 hp güzel güzel binilir. aklında bulunsun fd6 kasanın R18 motorlusu ( artık kasa kodu ne bilmiyorum) biraz daha kısa şanzımana sahip. rollde az daha iyi gidebilir. ve mod parçası daha çok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ilkercom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı ikileme ben düştüm fk2 aldım

Maksat eğer drag rolling vs en iddaalılardan olmaksa ep3. ancak arada keyfine gazlarım kimseyle yarışmam ailecek uzun yol yaparız filan diyorsan fn1 de iyi olur. ne yaparsan yap hiç bi zaman ep3 kadar gitmeyecek belki. ancak karizması şekli çok çok iyi bir araba. f-h-e filan yapıp biraz kurcalanarak 150 160 hp güzel güzel binilir. aklında bulunsun fd6 kasanın R18 motorlusu ( artık kasa kodu ne bilmiyorum) biraz daha kısa şanzımana sahip. rollde az daha iyi gidebilir. ve mod parçası daha çok.
    verdıgın bılgı ıcın tsk , fk2 den memnunmusun daha önce hıc bınme sansım olmadı bu kasalara , ve performance olarak hantal kalmaz dıye dusunuyorum sonucta 140bg manual sanzuman lı olanları gıderı vardır sanırım trafıkte...

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fd kasanın 1.8 inin manueli yok diye biliyorum..fk2 iyidir tavsiye ederim 1.6 dan daha hızlı ve daha ay yakıyor ama manuel olmalı bence hayırlı olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rica ederim. fk2 güzel araç memnunum. dediğim gibi ep3 gibi alternatifim varken aldım bunu. hatta ep3 daha ucuzdu

Performans olarak yeterli. ancak umumiyetle yapılan bi hata var. millet oo 1.8 deyip vtec ile veya başka makinalarla kıyaslıyorlar. 1250 kilo araba neticede. 140 hp 6 ileri olarak düşününce olması gerektiği gibi gidiyor. ne eksik ne fazla. trafikte deyince işler değişir. rollingde filan vasatı biraz geçen bu araba trafikte canavar kesiliyor. emin ol hiç hayal etmeyeceğin aklından geçmeyecek arabaları elek ediyorum gazlı amortisör + 225/45/17 lastik + vsa filan derken çok sıkı yol tutuşu var. 200 220 ye kadar güzel hızlanıyor. 220 ile de bayağı makas filan gidiyorsun. direksiyon elektrikli olduğu için çok kıvrak.

ancak dediğim gibi. ep3 ün o yırtıcılığı yok bunda. onunla kıyaslamak biraz haksızlık. kulvar farklı

ekleme 1.8 sedan manuel var. hemde çok var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Performans olarak yeterli. ancak umumiyetle yapılan bi hata var. millet oo 1.8 deyip vtec ile veya başka makinalarla kıyaslıyorlar. 1250 kilo araba neticede. 140 hp 6 ileri olarak düşününce olması gerektiği gibi gidiyor. ne eksik ne fazla. trafikte deyince işler değişir. rollingde filan vasatı biraz geçen bu araba trafikte canavar kesiliyor. emin ol hiç hayal etmeyeceğin aklından geçmeyecek arabaları elek ediyorum gazlı amortisör + 225/45/17 lastik + vsa filan derken çok sıkı yol tutuşu var. 200 220 ye kadar güzel hızlanıyor. 220 ile de bayağı makas filan gidiyorsun. direksiyon elektrikli olduğu için çok kıvrak.

ancak dediğim gibi. ep3 ün o yırtıcılığı yok bunda. onunla kıyaslamak biraz haksızlık. kulvar farklı

Performans olarak daha önce tech vıdeolarda ,vtec le yurumesını gordum 2 araba boyu fark yedı dogal olarak , ama trafıkte dedıgınz gıbı 0 dan 200 e rahat cıkıyorsa yeterlı bnm ıcın en azından kafam rahat olur diye dusunuyorum ,bu fıyatlara ep3 bulsamda cıkacak sorunlarla suprızlerle başımın agrımasını hıc ıstemem acıkcası...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O izlediğin ya benim aracımdır ya ufuk acarın. Ben iki defa vtec ile roll yaptım. Ses sistemi vs olduğu için 2 boydan fazla gark oldu. Şimdi ses sistemi yok. Motora bakım yaptım. Kat iptal edersem 200 de yalın gideriz.

Birde şu var pistte dönsek vtecden iyi zaman yapar. Yol tutuş ve fren farkı ile.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selam =) aldın mi tonic aracını.

sahibinden de ilanını gösterdiğin arac eser diye bir arkadaşın burada üyeliği yok ama kuzeni burada üye benim de onlardan bir alışverişim oldu.

dürüst düzgün biri temiz. arabasına da hep yetkili serviste özenle baktırıyor. fiyatına biraz pazarlık yapıp alınabilir. aracın kule gergisi yay ve spor debriyaj gıbı artılarıda var.

vtec ile stoc a stoc deneyemedim hiç. denk hp lerde denense nolur bılmem ama vtec ile vtec devrinde basılmadan roll yapılırsa vtec e baya bi tutunur bu araclar. ama vtec devrınde basılırsa videolarda gördün durumu=)

Resul911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne olursa olsun ep3 candır. bence
    BA 830 Civic Eg
    RS 297 Megan Coupe F7R
    NH 473 Vw Golf 5 Midline
    AR 544 Vw Golf 7 R-Line

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuk_acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam =) aldın mi tonic aracını.

sahibinden de ilanını gösterdiğin arac eser diye bir arkadaşın burada üyeliği yok ama kuzeni burada üye benim de onlardan bir alışverişim oldu.

dürüst düzgün biri temiz. arabasına da hep yetkili serviste özenle baktırıyor. fiyatına biraz pazarlık yapıp alınabilir. aracın kule gergisi yay ve spor debriyaj gıbı artılarıda var.

vtec ile stoc a stoc deneyemedim hiç. denk hp lerde denense nolur bılmem ama vtec ile vtec devrinde basılmadan roll yapılırsa vtec e baya bi tutunur bu araclar. ama vtec devrınde basılırsa videolarda gördün durumu=)
    a.s yok alamadım daha ufuk aracımı, butun paramı altına yatırmıstım 4ay once bıraz kımıldasa cekıcem araba altıma yaza honda ıle gırmem lazım ,ya ep3 yada fn1 sadece bu araclar var aklıma yatan ,bu ilandakı arabanın kazası boyası ve degısenı warmı b1 bilgın...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onu bilmiyorum ya... ama tüm bakımları için servise gittiğini biliyorum mutlaka ordan cıkar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fn1 ler gayet güzel duruyor ve 140hp gucle tatmin edici bi gidişe sahip olan, hem typer gorunumlu hem giderli sayılacak bir araba.. Ama ep3 ayrı bi Olay dün eksoz sistemini yaptırdım ve bugun tum alsancak da, bostanlı da falan teror estirdim Böyle bi ses, sarış, devirlenme, çekiş yok (: Bu arada bugun alsancakta okulun otoparkında yanıma park eden, markasını hatırlamadıgım ama techturkey den olduguna emin oldugum arkadasa selam ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 yıl boyunca fn1 kullandım opsyon olarak gayet başarılı konforlu tek kapı arabaya göre çok geniş ferah bi araba 200e kadar tatminkar ama öyle uçup kaçmıyo tabiki neticede 140beygir araba aem filitre ve custom egzoz vardı aracımızda 11l den aşağı hiç yakmadı yakıt konusu biraz sıkıntı gitmesine göre çok yakan bir araç ve araçta 4cm eibach yay vardı ve 18*40*235 ölçülerinde lastik olmasına rağmen istediğim gibi yol tutmuyodu 200 üstü makası geçtim viraja bile girilmez )) ama 35liraya alabilceğin en çok dikkat çeken spor arabalardan biridir bence

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)