User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
39 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Mercedes CLA - BMW 320İed

erdalss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işiniz segment büyüklük genişlik vs değilse, adamlar görüldüğü üzere araba yapmışlar, şuan o fiyata üstüne 15 20 bin verip kimse bana 3 serisi aldıramaz. piyasa 3 dolu bunu kafadan 1 sene bakışlar üzerinde bineceksin hadi bunu geçtim kendim için kesinlikle cla yı tercih ederim canlıda çok tehlikeli araç.
    masalla masalla

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    CLA'da Ekim'e kadar sıra varmış şuanda, 2 gün önce stand açmıştı Mercedes burda, satış elemanı ile görüştüm

Ben 3'ü tercih ederim, sınıf olayına gelirsek 2 GT sınıf lideri CLA arkasında, en sonda ise A3 sedan olur..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

ENG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz daha bekleyip 4 serisini gormek lazım
    ENGİN HOCA

emrekuzdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 serisinin videosunda; böbrek radyatör aralığındaki mesafeden midir nedir, orası çok boş ve tamponda şişirme duruyor
    98'ies - 05'vtec2 - 93'Accord - 08'Accord - 05'Jazz - 98'Twingo - 05'vtec2 - FD6 - 07'Accord - E39 - G5Prelude - 99'Crv - 08'Auris
    Alıntı RR-V8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı biz mi getirelim yoksa siz gelip bağlar mısınız?

vanished - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW 3 serisi sınıf olarak da fiyat olarak da yukarıda.
    CLA serisi, A serisinin sedanı sınıf farkı var ve ciddi bir fiyat farkı var bir kere bu karşılaştırma adil olmamış.
    Birde 320i ED daha düşük beygirli (-14 hp) özel bir versiyon (düşük karbon salınımı için üretilmiş.)

çok enteresan bir karşılaştırma olmuş ama benim tercihim BMW'den yana olurdu üst sınıf her zaman candır.
    Ferhat SEZER

VW Golf V 1.4 TSI 140

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bnm tercihim her zaman mercedesden olur çünkü bmwlerin içi o paraları kesinlikle haketmiyor.

adil bi karşılaştırma olmamıs bencede 3 serisinin rakibi C classtır. oda zaten 3 seriesten çok üstün

Sinan'S2k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Cla nın Amg paketini istiyorsanız Ekime sipariş alıyorlar. Ankara Mengerlerde 1 kişi Haziran ortası Teslim Amg sini kar koyup satıyormuş ama. Urban ve Style alacaksanız en geç Mayıs Haziran alabilirsiniz. Ben urban aldım gelecek hafta plakası çıkar alırım. AMG o kadar beklenmez.
    320 cla karşılaştırması kesinlikle yapılmaz bence. Cla Cls gibi özel olacak bir araç 2 eli Bmw gibi hızlı da düşmez. Kalite olarakta kapı içi dahil her malzemesi göz dolduruyor. Araç çok güzel.
    Ms2k
    Powered by BES Servis - Mapped by US Performance
    100-200km 5.15sn
    561.7 RWHP - 690.9 CRANK HP - 614.2 NM - MUSTANG DYNAMOMETER

Ahmet_28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cla geçen gün bi müşteriye teslim ettim tavsiye ederim güzel araç ama ne yazıkki şu anda araç yok, bizde ekimden önce teslim edemiyoruz.

kullanmadan aracı nasıl alıyorlar demiş bi arkadaşımız,bayiilerde test aracı var mutlaka test sürüşüne çıkmıştır aracı alacak kişi.
    barnak bassam olurmu ?

GNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende aracı inceledim 3 kasa arasında kararsız kaldım 3 kasa estoril mavi 3.16i m paket 123000 fıyat aldım cla inceledim gercekten çok şık olmuş iç kaliteside göz dolduruyo bayilerdede test aracları var ben teste çıktım boyum 1.88 olmasına ragmen arabada rahatsız olmadım koltuklar falan cok ıyı donanım olarakta dolu bi araç ama amg paket hariç pek tavsiye etmiyorum kullanım olarakta keyifli süspansiyon biraz sert amgden dolayı olsa gerek kalkışlarda araç agır kalmasına rağmen yola cıktıktan sonra gayet başarılı

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CLA'da Ekim'e kadar sıra varmış şuanda, 2 gün önce stand açmıştı Mercedes burda, satış elemanı ile görüştüm

Ben 3'ü tercih ederim, sınıf olayına gelirsek 2 GT sınıf lideri CLA arkasında, en sonda ise A3 sedan olur..
    valla geldiği gün galerida arkadasımla y.köy gülsoyd almak için gittik 15 gün once gelen tüm cla lar satılmıştı gülsoyda keza mengerlered 50 tane gelen araç 3 günde satılmıs kaporası alınmıs vs 10 15gün once verseydik temmuzda getirceklerdi aracı ama kimse alınmasın mercedes almak isteyip alamayan tüm keko tabir ettiklerimiz sıraya girmiş bu kaça anoktaqu diye hücüm ediyolar 30dk durarak bayiilerde gorebilirsiniz.

en basit olarak kalite olarak masraftan kacıcam diye neler yapmışşlar koskoca mercedes sen kaput amortisorunu koyma cla'ya cubugu tuttur panele
    1881 - 193

furkane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen gün aracı kullandım açıkcası bana zevk vermedi 156hp motor yetersiz gibi , o emanete yerleştirilmiş ekran yolda giderken sert bişeye denk gelince sallanıyor 110 bin TL etmez gibi birde ekim-kasım'a sıra verilmesi çabası. bu işin ticareti yapılırmıydı öncesinde düşünmedim değil çünkü 3.000Lira kapora ile kapatabiliyorsunuz eğer aracı almaz isenizde araç başkasına satıldığında kapora iade ediliyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CLA bilmiyorum kullanmadım ama yeni A kullandım eğer içi yeni A nın aynısı ise bu aracı 3 serisi (F30) ile kıyas yapanlara tebessüm etmekten başka birşey demem. Bu tartışmaya da girmem.

3 serisinin rakibi evet yeni C dir ve bence 3 serisi yeni C'den de bir adım öndedir.

"After an extensive review, the UK magazine gives the top spot to the new 3 Series." UK magazinde de detaylı karşılaştırmaları yapılmış olup 3 serisi en yüksek puanı toplamıştır.

kaynak:
    AutoExpress: F30 BMW 3 Series vs. Mercedes-Benz C-Class vs. Audi A4
    Ferhat SEZER

VW Golf V 1.4 TSI 140

Tunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CLA yı kullandım test etme şansım oldu tasarımı harika..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende bi test buldum .

zaten turbo benzinli c class ile dizel bmwyi karşılaştırıyolar.cevrecilik vırt zırt performans mevzuunda bmw alıyor doğrudur.

ama birde mercedes c250cdi var bende size AUTOCAR'ın testini gönderiyorum.

BMW 320d v Audi A4 2.0TDI v Merc C250 CDI | Feature | Autocar India

bu arada 1 serisi ile CLAyıda kıyaslıyalım isterseniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bi test buldum .

zaten turbo benzinli c class ile dizel bmwyi karşılaştırıyolar.cevrecilik vırt zırt performans mevzuunda bmw alıyor doğrudur.

ama birde mercedes c250cdi var bende size AUTOCAR'ın testini gönderiyorum.

BMW 320d v Audi A4 2.0TDI v Merc C250 CDI | Feature | Autocar India

bu arada 1 serisi ile CLAyıda kıyaslıyalım isterseniz.
    conclusion kısmına baktım direk

"The new 3-series, in comparison, is an outstanding all-rounder. The generous seats and absorbent ride make it the most comfortable to sit behind the chauffeur in. When you want to play, the brilliant performance and entertaining handling are a cut above the others too. Sure, the engine may not be the quietest around and interior quality isn’t a big step up, but these things are easily overlooked when you see how complete and well-rounded the rest of the car is. Factor in the stunning looks and best-in-class fuel economy, all of which are yours for a price tag that is not over the top, and the 320d’s value proposition only gets stronger."

"It’s an easy victory for BMW, which has gone on to set a new benchmark in this class."

Burdada kazanan BMW olmuş ki özellikle handling diğerlerinin çok üstünde diyor. Bununla birlikte BMW 325d var brde 2.0 motor ona gerek bile kalmamış.

1 serisi ile A yı da kıyaslayalım konu açın her türlü
    Ferhat SEZER

VW Golf V 1.4 TSI 140

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeş geçen yıl antalya hastalyadan 0km mercedes class AMG aldım
    1ay sonrada kosiflerden 0km 320d aldım 2sinide 1 yıl kadar sürdüm mercedesin neden yıldız koydugunu ozaman anladım.ondan önce bende bmwciydim sizi anlıyabiliyorum

CLA ile 1 serisini kıyaslamaya bile gerek yok bence 2sininde fotolarını aç googledan bak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1ay sonrada kosiflerden 0km 320d aldım 2sinide 1 yıl kadar sürdüm mercedesin neden yıldız koydugunu ozaman anladım.ondan önce bende bmwciydim sizi anlıyabiliyorum

CLA ile 1 serisini kıyaslamaya bile gerek yok bence 2sininde fotolarını aç googledan bak.
    Doğrudur kardeşim bende Mengerler Davutpaşa'dan farklı zamanlarda sıfır 4 adet Mercedes çıkarmış biriyim 2 tanesi Sprinter olsada diğer ikisi binekti yani BMW yi biliyorum Mercedes'ide biliyorum google dan bakarak konuşmam her ikisini de kullanmış biriyim.
    Ferhat SEZER

VW Golf V 1.4 TSI 140

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı vanished Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 serisi ile A yı da kıyaslayalım konu açın her türlü

A test ettik, 1 serisini test ettim, CLA yı yeterince inceledim..

W210, W211, W212 hepsine bindim yeterli süreçte..

makyajsız w212 bile makyajlısından kaliteli, komşumda var (e250cdi 4matic amg) arkadaşımda var (e500 coupe) gayet şehir içi de uzun yolda da kullandım. w211 in de zamanında b.kunu çıkardık arkadaşın babası saolsun.. Gün geçtikçe yıldızdan uzaklaşıyor, ağır bi Merso sever olarak bunu söyleyebilirim ben..

CLA ya gelince, Urban CLA parasına F20 116i, komple M pakette (süsp, tampon, direksiyon vs) + harman kardon ve gerekli olan daha nicelerini ekleyerek CLA parasında satın alabiliyorsunuz bugün.. Bence BMW şu gün daha önde gelir..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A test ettik, 1 serisini test ettim, CLA yı yeterince inceledim..

W210, W211, W212 hepsine bindim yeterli süreçte..

makyajsız w212 bile makyajlısından kaliteli, komşumda var (e250cdi 4matic amg) arkadaşımda var (e500 coupe) gayet şehir içi de uzun yolda da kullandım. w211 in de zamanında b.kunu çıkardık arkadaşın babası saolsun.. Gün geçtikçe yıldızdan uzaklaşıyor, ağır bi Merso sever olarak bunu söyleyebilirim ben..

CLA ya gelince, Urban CLA parasına F20 116i, komple M pakette (süsp, tampon, direksiyon vs) + harman kardon ve gerekli olan daha nicelerini ekleyerek CLA parasında satın alabiliyorsunuz bugün.. Bence BMW şu gün daha önde gelir..
    kesinlikle katılıyorum levent kardeşim, hayatını arabalar üstünde geçiren biri olarak söylediklerine imzamı atıyorum. Bu inanın BMW fanatikliği değil ama Mercedes çizgisinden sapıyor. A serisinde zaten renault motoru var. C serisi, bırakın f30'u e90 ile rekabet edemediği için makyaj yedi. BMW ise şu gün gerçekten önde gelir çizgisinden milim sapmadı.

F30'un direksiyonunu elinize aldığınız andan itibaren ben kaliteliyim, ben özelim, ben tekim diyor araç. Kaldıki zaten yurtdışındaki araç testlerinde en yüksek puanı açık ara toplayan hep F30 olmuş.

Ferhat SEZER

VW Golf V 1.4 TSI 140

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)