User Tag List

Sonuçlar: Arazi Aracı (Tercih)

Katılımcı sayısı
51. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • honda crv

26 50.98%
  • chevrolet captiva

8 15.69%
  • opel antara

10 19.61%
  • kia sorento

7 13.73%
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
59 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Arazi Aracı (Tercih)

EMG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    54.000€ Nitro için gereksiz pahalı bence. Ayrıca duyduğum kadarıyla Nitro'nun içi dışına göre dar ve kalitesizmiş.

Jem89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-G Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    54.000€ Nitro için gereksiz pahalı bence. Ayrıca duyduğum kadarıyla Nitro'nun içi dışına göre dar ve kalitesizmiş.
    Hiç binmedim ama dışarıdan çok hoş gözüküyor..Kutu gibi duruyor ama çak farklı bi araç izlenimi yaratıyor..Farklıda zaten

Tabi gidip bakmak lazım..

sülüman
    Misafir
    Cok Yakın Bi Abime Bizde Amerikan Arasında Kalmıştık Ben Nitro Dedim Içine Binmedim Oda Land Demişti

Nitro Yaorumlarınız Nelerdir Nasıldır Iyimidir Kötümüdür V.s

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu sınıfta Toyota RAV4'u tercih ettik Nissan X-Trail'ile ikisi arasında kalmıstık Rav4 biraz daha yumusak hatlı oldugu icin tercih o yonde oldu.Ama arazide,dagda tasta,sehirde gayet kullanıslı bi araba..Yakıtıda normal,konfor,donanım ve fiyatıda iyi+Toyota Sorunsuzluguda bedavakesinlikle tavsiye ederim..
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CRV pek araziye girmez, öyle cok kaliteli bir jeep de degil...

Antara ve Captiva birebir aynı zaten, onlar da sehirici amaclardan öteye gidemezler, jeep olarak bir gecmisleri de yok.

Sorento, kesinlikle tavsiye etmem, böyle hantal böyle apaci isi bir jeep daha üretilmez herhalde...Ne kadar görmemis adam varsa altında sorento var deli oluyorum

Discovery, pahalıdır...

Freelander arkadasımda var onu da tavsiye etmem, kalitesiz ici, performansı da pek ii degil.

Nitronun ici cok kötüymüs, cok kullanıssızmıs, ben de dıs görünüse hayrandım ama gercekten cok kalitesiz plastik kullanılmıs ve konfor yokmus.

Daha gercekci jeeplere bakmak lazım, 2 sene eski model olsun ama gercek jeep karakterinde olsun
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

PALERMO
    Misafir
    Alıntı DRaGGeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorento, kesinlikle tavsiye etmem, böyle hantal böyle apaci isi bir jeep daha üretilmez herhalde...Ne kadar görmemis adam varsa altında sorento var deli oluyorum
    Bak olmadı ama şimdi BMW ÖN BÖBREKLİ sorento varken başka 4x4 mü alınır

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    X5 ML kırması zaten adını neden sorento koymuslar bilmiyorum

XML5 olsaymıs adı
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

PALERMO
    Misafir
    X5 ML kırması zaten adını neden sorento koymuslar bilmiyorum

XML5 olsaymıs adı

X5 alamadım bari çakmasını yapayım diyorsanız sizi de Kia showroomlarına bekliyoruz Yawuz Bey puhaha

ygtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumların hepsini okumadım ama bana sorarsan bunların hiçbiri değil kendi aracım diye demiyorum ama benim aracı babam ben ilkokul 3. sınıftayken almıstı şuan 290bin kmde ve hala canavar gibi servis iyi bakılırsa motorunun 1milyonu devirebiliceğini söyledi bugüne kadar hiç ciddi arızası çıkmadı performans dersende hemen hemen her binek araçtan iyi ayrıca foresterın son kasasını düşünürsen tabi 90 100 milyar kadar bir fiyatı var araç 2.5 225 hp gücünde 0-100 ü 6 saniye civarında görüyor düşün sürekli 4x4 arazi aracından bahsediyoruz hiçbir araç yanına yaklaşamaz bile ve yol tutuşu çoğu binek araçtan daha iyidir ve işçiliği en kaliteli japon subarudur haberin olsun.... ve ayrıca bu araçla arazide bol bol gezildi arazide oldukça başarılı özellikle son kasaların altı birazdaha yüksek gibi
    (babam bu aracın üstüne wv toureg aldı ama bu aracı yinede satmadı bir süre sonra touregi sattı şimdi 520dye biniyor oda az yaktığı için)

Görkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    taner burdaki seçenekler arasından seçimim honda CRV,,,aslında şeçeneklerdeki en kaliteli araç opel ANTARA ama bence şekli şemali pek güzel değil, üstelik gereksiz pahalı 80 liraya crv varken 100 küsür fiyata benim açımdan değmez,,,,,arazi işine gelicek olursak arkadaşlarında dediği gibi burdakilerim hiçbiri arazide fazla bişey yapamaz,,,,,ya illa sıfır diyosan biraz daha fazla verip sıfır bi freelander alıcaksın yada ikincide olsa gene land roverlardan birine..........

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    belki söylemek istemiosun ama bunların fiyatları ortalama ne kadar civarlarında_?

saygılar

mertacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

arac hakkında yorum yapın!!! kullanıcıları degıll!!!

kardesım dıyebılcegım kadar yakın dostumda var sorento memnunda hangı amacla bındıgne baglı arazı dersen tabıkı ıstedıgın verımı alamassın... bı arac hakkında yorum yapacaksanız aracın ozellılerınden bahsedın sacma sapan konusmayın... aracı alanlardan sıze ne?? yorumunuzu duzgun(aractan yana) yapın...
    Alıntı PALERMO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunların içinden CRV alırım.

Sorento'yu direk eledim zaten parası X5'e yetmeyenlerin arabası oldu
    Ön böbreği değiştiriyorlar "X5 alamadım bari ön tarafını benzeteyim" demek için
    genelleme yapamassın istese aklının alamaycagı kadar X5 ceker kapına ama onun yerıne sorentoya bınıp gerısını bırıktırerek okul yaptırıyo senın o X5 alamayan sorento alan kisi...
    Sorento, kesinlikle tavsiye etmem, böyle hantal böyle apaci isi bir jeep daha üretilmez herhalde...
    Ne kadar görmemis adam varsa altında sorento var deli oluyorum
    aractan soz et kardes aracı alanlardan degıl aracı alan apaci olmuo onun ıcıınde varsa zaten odur. bu sorento almakla olmuyo... is sonradan gormeye gelırse bende cok goruyorum mercedeslı bmw lı ama olayı genellemek yanlıs olur...
    X5 alamadım bari çakmasını yapayım diyorsanız sizi de Kia showroomlarına
    bekliyoruz Yawuz Bey puhaha
    inan bana istese kapına 55555 tane X5 ceker merak etme...

olayı abartmayın konu karsılastırma konusu.. jeepi kullananların tıplerınden tavırlarından bahsedılmıyo burada... acıkcası bu soyledıgız sozlerdende rahatsız oldum...

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim anlamadığım neden araçların isimlerini karalıyosunuz ki?

Adam gibi fikrinizi söyleyebilirsiniz.Bu seçeneklerin içindekilerden hiç birisi arazi aracı olmaya elverişli değil evet ama genede bi seçenek yapmak zorunda olursak crv ile sorento en yakın görünüyo.

Zevk ve renkler tartışılmaz.Herkez kesesine göre alır o arabaya apaçi bu arabaya X5 kırması demekle olmaz bu işler.

A3 te istanbuLda afadersin pazar malı gibi bmw den çok herkezin altında A3 var.Millet takmışta A3 A3 A3 A3 diye ama A3e bi tane laf eden görmedim ben burda bende etmem sevmiyorum ama yinede etmem.

Puntosu,Opeli,Renaultu,Fiatı,Bilmem ne side milletin çoğunda var.

Böyle düşünmeden etmeden konuşmak yanlış arkadaşlar...
    Wagon 911 / Ibiza Cupra / Polo GTi

egeturbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lsiteden hepsini silip oraya subaru yazsak
    www.egeturbo.com
    Turbo asker

STeaM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CRV pek araziye girmez, öyle cok kaliteli bir jeep de degil...

Antara ve Captiva birebir aynı zaten, onlar da sehirici amaclardan öteye gidemezler, jeep olarak bir gecmisleri de yok.

Discovery, pahalıdır...

Freelander arkadasımda var onu da tavsiye etmem, kalitesiz ici, performansı da pek ii degil.
    Nitronun ici cok kötüymüs, cok kullanıssızmıs, ben de dıs görünüse hayrandım ama gercekten cok kalitesiz plastik kullanılmıs ve konfor yokmus.

Daha gercekci jeeplere bakmak lazım, 2 sene eski model olsun ama gercek jeep karakterinde olsun
    kanx GS paket almıştır en boşu ondan kalitesiz dersin
    XS yada HSE pakette yok yoktur mujkss yavuzum

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Grand Vitara yada RAV4 diyorum ben.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

PALERMO
    Misafir
    Alıntı mertacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesım dıyebılcegım kadar yakın dostumda var sorento memnunda hangı amacla bındıgne baglı arazı dersen tabıkı ıstedıgın verımı alamassın... bı arac hakkında yorum yapacaksanız aracın ozellılerınden bahsedın sacma sapan konusmayın... aracı alanlardan sıze ne?? yorumunuzu duzgun(aractan yana) yapın...

genelleme yapamassın istese aklının alamaycagı kadar X5 ceker kapına ama onun yerıne sorentoya bınıp gerısını bırıktırerek okul yaptırıyo senın o X5 alamayan sorento alan kisi...

aractan soz et kardes aracı alanlardan degıl aracı alan apaci olmuo onun ıcıınde varsa zaten odur. bu sorento almakla olmuyo... is sonradan gormeye gelırse bende cok goruyorum mercedeslı bmw lı ama olayı genellemek yanlıs olur...

inan bana istese kapına 55555 tane X5 ceker merak etme...

olayı abartmayın konu karsılastırma konusu.. jeepi kullananların tıplerınden tavırlarından bahsedılmıyo burada... acıkcası bu soyledıgız sozlerdende rahatsız oldum...
    Yanlış anlaşılma olmasın ben Sorento kullananlar hakkında genelleme yapmadım.

Benim yaptığım yorum Bmw böbreği takanlar sadece.

Kia Sorento'suna BMW ön böbreği takanlar altıma isterse 10 tane X5 çeksin benim için X5 özentisi insandır Şahin'in arkasına Doğan SLX yazmak gibi bişeydir bu benim gözümde.

Vtec-SEDAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anketteki 4 araç arasında tercihim CRV'den yana olurdu. Disvocery bütçesi varsa hemen alınmalı hiç düşünülmemeli, birde subaru forester örneği verilmiş bence de en ideali ve güzeli olur..
    "Hiçbir ülke yoktur ki, kendi içerisinde bizim kadar hain yetiştirebilsin.."

mertacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış anlaşılma olmasın ben Sorento kullananlar hakkında genelleme yapmadım.

Benim yaptığım yorum Bmw böbreği takanlar sadece.

Kia Sorento'suna BMW ön böbreği takanlar altıma isterse 10 tane X5 çeksin benim için X5 özentisi insandır Şahin'in arkasında Doğan SLX yazmak gibi bişeydir bu benim gözümde.
    kardes bi araca bisi hos gozukuyosa o sey guzeldır ki bu gorecelı bı kavram... anlatabıldımmı sana gore X5 cakması bı panjur bana gore orj daha guzel bı panjur... atıyorum sozum tamamen meclısten dısarı senın aracın s line dimi S3 ozentısımısın cakma S3 mu senın aracın?? deill sadece s3 un cızgılerı standart a3 e gore daha duzel oldugu ıcın onu sectın ole paketlısını aldın dımı...
    yada baska bı ornek 96 97 98 civic ler neden 99 stop u takıyo yada tamponlarını degıstıırıyolar yada type-r kanat takıyolar cakma type-r mı oluyolar hyr goruntusu hos guzel oldugu ıcın... olay budur bence daha fazla uzatma ok

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)