User Tag List

Sonuçlar: Arazi Aracı (Tercih)

Katılımcı sayısı
51. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • honda crv

26 50.98%
  • chevrolet captiva

8 15.69%
  • opel antara

10 19.61%
  • kia sorento

7 13.73%
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
59 sonuçtan 58 ile 59 arası

Konu: Arazi Aracı (Tercih)

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STeaM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet hak veriyorum yavuz gerçek diğer arazi araçlarının kalitesinden üstün
    sen bi ara bana uğra sana burda bi Freelander HSE test ettririym fikrin değişsin
    Gelirim kardesim keyifle

S13 de test edebiliyormuyuz en sarısından
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Serkan.S
    Misafir
    Biz seçimimizi Captiva dan yana kullandık.Gayet iyi bir indirimle geldi.Zaten antara ile captiva aynı içi dışı, ikisinide çok yakından inceledim.Sadece opel diye arada 7 milyar fark var.Sorentoya benimde antipatim var ama herkes gibi yorum yapmıcam. Yeni crv ye de ısınamadım pek jeep gibi görünmüyor gözüme.Audi allroad gibi bir araç olmuş bence. Captiva yı arazide deneme şansım pek olmadı fakat Şile tarafında saçma sapan yollarda denedim test sürüşünde.Discovery kadar bir performans tabiki beklemek abes olur ama yabana atılıcak bir performansı yok.Ayrıca 2. eli ölü demiş bir arkadaş fakat ilanlarına bir gözatmanızı tavsiye ederim. İçi de gayet dolu koltuk ısıtmasından 7 koltuğa kadar.Grand vitara için de test sürüşüne çıktım heryerinden ses geliyor traktör gibi ve çok kalitesiz geldi kullanılan malzeme.Nitronun da içi dar oldukça onada bakmıştım showroom da.Ayrıca camları da çok dar o kadar kocaman arabaya neden 20 cm cam yapmışlar anlamış değilim. Ama malzeme kalitesi ve görüntü süper.Fakat nitro ya o kadar para verene kadar freelander alırım.Seçimim Freelander fakat bütçe uygun değilse Captiva yı tavsiye edebilirim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)