User Tag List

Sonuçlar: Vectra GT?Primera GT?

Katılımcı sayısı
150. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Vectra GT

82 54.67%
  • Primera GT

68 45.33%
Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
119 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Opel Vectra GT-Nissan Primera GT?..

guclentekeli
    Misafir
    ya konuyu fazlaca uzatıp ortamı germenin bir mantıgı yok ortada herkesin kendi gorusu var birbirimize farklı olan goruslerimizi kabul ettirmeye calısmak yerine hepimiz farklı goruslere sygı duymalıyız.ben bunu soyluyorum diye dusuncelere saygı duyulmuyor demiyorum.ama konunun uzayıs biçimi acıkcası beni endişelendirdi cok merak eden varsa denenir ve sonuc gorulur o kadar.kalabalık yaratmamak lazım.amacını asıyor bence msjlar.gecen ay bende bir primera gt vardı heralde bu aralar geri gelecek gibi gorunuyor adam yanıma ugruyor arada olurda tekrar gelirse ben onla isteyen herkesle deneme yapabilirim.sonucu beraberce saygılı bir cercevede konusur ve tartısırz.
    herkese iyi forumlar.

type-RRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halilcakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrarlıyorum "yaran varki gocunuyorsun" Benim amacım yaşanan tecrübelere dikkat çekmekti kimseye laf atmak değil hiçbir zamanda o tarz konuşmalarım olmaz.Neyse bende ÖLÜMSÜZ ü tanımış biri olarak Vectra GT diyorum.İyi forumlar
    hala yara diyo ne yarasıysa tamam tamam anlamıcan sen
    kaçkere vektra GT içindeyken pirimera GT geçtiğini inan çok merak ettim neyse uzatmayalım

benim tuzum kuru zaten type-R kullanıyorum denemek isteyen vektra GT sahibi biri yoktur sanırım
    ben sadece pirimera hızlı diyorum haaa hızlı olupda nekadar hızlı 10 boy geçemiyo tabi
    opel kötü demiyorum parçası servisi vs daha rahat neyse biri çeksin bakalım videyoya seyredelim
    rüyalarını gerceklestirmenin en kolay yolu uyumaktır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bide o yarışın şu hatırası var
    geçtiğimiz vektralı diyomuşki :nissanlı arkadaşa sor bakalım opelin ......sını aç karna yemişmi
    geçilince benim debriyajım bitikdi tekerim bitikdi deyip durdu ozaman ne geldin kalkmaya 20km öteden

Yuregi-R
    Misafir
    arkadaşlar ben şu anda bir japon kullanıyorum tolga arkadaşımızda herhalde japonların ürettiği ilk 5 makinadan birini kullanıyor onun söyledikleri kesinlikle doğrudur tolga vectra gt sine tam yedi sene bindi ve o arabanın son 4 yılını bende gördüm rollda 1.6 civic vtec ve gti lara kafa tutan bir araçtı onu bunu bilmem sadece şu an türkiyede caddelerde tolganın 01 uc 900 plakalı aracını gececek bir primera gt olduna inanmıyorum.

halilcakir
    Misafir
    Sanırım sana tuzu kupkuru biri cevap verdi dostumOda Type-R kullanıyor nede olsa sadece Turbo gibi küçük bir artısı var,küçücük...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aaa vallamı turbosu mu var sen çizgifilm seyrederken ben gazlıyodum uzatma artık
    tuzu kuru cevap vermiş yüreğir turbo type-R da kullanır ferraride kullanır sana noluyo ki anlamıyorum onun bunun arabasıyla bana hava mı atıyosun sen ne biniyosun onuda geçtim ehliyetin varmı
    sana cvp yetiştiremicem bu sana yazdığım son cvp daha ileri gidersem bana yakışmıcak

halilcakir
    Misafir
    Offfff bitirim geyikleri...Senin çizgi film izlediğimi düşündüğün zamanlarda ben go-kart Türkiye şampiyonasındaki dayımı izleyip, M3le geziyordum.Kendinle beni karıştırma.Neyse herkese iyi forumlar iyice tadı kaçtı alakasızlaştı...

tolga900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yahu type rrrr rrrrrrr bite you dikkat et biz burda vectra gt diyorum o arabam benim için daha değerlidir ama senin bindiğin arabayla neden kıyaslıyorsun bende vectra gt ye hala ilk günkü gibi seven bir insanım ama şu an 1.5 bardan fazla basan bir evo 9 var ne oldu susdumu egzos sesin istediğin cevap bumuydu arkadaş ben kendi arabamdan bahsediyorum.vectra gt olsaydı su an senin primera gt yi yerdi oda olmazsa type r la evomu yok ya neyse koçummm.iyi forumlar ayrıca o resimdeki araba primera gt değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lewo_rolla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bnm kuzende vectra b cd wardı ecotec 136hp lik, otobanda yaklaşık 1,5 saat dipgaz gitti 220-235 arası (Antep-Adana arası) ist'a giderken bolu gişelerine gelmeden yatak sardı, servis çok zorlamışsınız aracı demişti hatta 99 yılında

1.5 saat dipgaz giderken motorun içinde olup biteni görebiliyor muydunuz? mantıklı mı gelmişti size o zmn?

PimPCaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tolga900 araç P11-144 kasa primera.. Gt değil..stndrt 140hp..(elektronik olarak kısılmış) üzerindeki motor yine aynı sr20de motor.. benim arabanın kasanın 2 litre motorlusu.. almeraya nası benzettiysen şaşırdım doğrusu..

ama hiç farketmez gt nin turbolusuda var..

halilcakir
    Misafir
    Hımmm msg editlenmiş bir anda ama neyse madem uzatmayalım diyorsun uzatmayalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben o resmi vektra sanmadım zaten tolga sen biraz bu işlerden anlıyosun sandım ondan vektra GT'yi type-R la kıyasladım ikiside 2lt atmosferik dragta 106yla kalkmazsın
    senin araban dediğin gibi turbo gücün 2lt atmosferik araca yetiyosa ayrı tabi
    sende skyline geç ozaman ne oldu sesin kesildi koçum
    bunumu yazalım yani saçma sapan oldu konu
    ülkemizde vtecler m3leri s2000leri şahin subaruyu geçiyo senide geçer belki
    burda konu senin opelin benim primeram
    senin evon benim type-Rım değil
    standart opel ve primera için açılmış konu
    herkez üstüne alınıyo neyse biz burdayız herzaman izmire gelirsen seni üzücek arabalarda var bu ülkede 1.5 bar basan 1 araba seninki değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzatmayalım bence

tolga900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o muhabbeti sen açtın şimdi type r la ne alakası var vectra gt nin saçma değilmi sadece sunu bil biz türkiyenin her yerinde ama heryerindeyiz bu yazdığım son msj dır giden araba gider bir araba ezelden gider ayrıca ben de bir nissan kullanıyorum skystar pikap up turbosuda var intercoolarıda var chip de ama berbat bir pikap hemen satıp mitsubishi L200 alacam.bak buda ölümsüz işte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ewet ya çok zıplatıyo nissan isuzu iyi diyolar d-max
    tolga kızıyoruz hemen galiba burda tatsızlık oldumu olmazki kardeşim bi konu tartışamıcazmı
    oyumu opele atıcam senin için

ufukvtec
    Misafir
    Vectra GT := Ölümsüz = 01 UC 900 =TOLGAAAAAAAAAAA Gerçekden de TOlga'nın GT yürüyen bi macinaydı onun dışında da yürüyen bi Gt görmedim zaten

power_mondeo
    Misafir
    işte ölümsüz efsana 01_UC_900.....

nosmemos
    Misafir
    arkadas herbakimdan hangisini tercih edersiniz diye acmis konuyu..benim tercihimde herbakimdan vectra GT

PimPCaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adanalılar belliki tolganın gt den çok etkilenmişler...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)