User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
64 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Astra Gsi(SFI)-106 GTI

GSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saxo bitik bi saxo dildi ama neyse konu uzamasın saxo gecer astrayı

y@sin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İst da denemek isteyen olursa deneyelim daha önce geçtik şimdi sağlıklı bi astra olursa denemek isteriz yaklaşık 4-5 tane 106 hazır mesajımı kimse meydan okuma vs anlamasın denemek isterim maksat muhabbet geçmek geçilmek no problem...

EvrenCan_RS
    Misafir
    Deneme gerçekleşmedimi fırat????

CorsaGSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Fır@t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kısmet olursa yakın bı zaman da tecrube edecegız fıkır almak ıstedım...
    Astra sfi (eskı aracım FA 015) ; chıped(from chıefkadır),kutu ıcı fıltre,komple egzoz,Remus son sus.
    106 Gtı ; chıped(from chıefkadır ) caı,komple 51 mm ara borular,Remus son sus...
    0/400 mt. (0-180 km/h) drag ve 50-220 km/h gıbı roll ne gıbı sonuclar cıkar...

106'mız 2000 model 6 ay kadar once apachı bı arkadasımızın elınden zor kurtardık yavas yavas yapıyoruz...
    Astra gsı eskı aracım bılen arkadaslarımız vardır muhtemelen
    0-400 metrede kilo olarak 106 avatanjlı ama yinede iş pilotajda bitiyor. Ancak astra küçümsenecek bir arabada değildir.0-180km de kalkışta pasif kalsa dahi yakalayacağını düşünüyorum.

50-220km/h de ise 106nın şansının olmayacağını astranın gececiğini düşünüyorum. Ama araçların sağlık durumlarıda önemli tabikide eşit sağlıkta ise bu şekilde olacaktır.

Deneme gerçekleştikten sonra video kayarsanız sevinirim şimdiden iyi eğlenceler...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ibrahim imkan varsa sende katıl lexmaul luyuda görelim.
    her koşulda geçtiğim araç büyük konuşmayayım ama o kadarda kolay pes etmez benim aracım çok denedik ve gördük keşke videolarla konuşsam ama kızım pc düşürünce hartdisk zarar gördü ve kullanılmz hale geldi tüm videolarda gitti onun için burda konuşmam yelsiz olur nasip olursa elbet deneriz ve sende görürsün

Kaan bm 7679 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en az 3-4 kez denendı Gtı gecıyo rollde drag ıcın konusmaya luzum yok sanırım =)

Fır@t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde burda denedik 110 km de orjinal astra gsi saxo ile saxoda chip dereceli egnsatirik bikaç ıvır zıvır daha burda iyi giden bi saxo astranın yanında bile duramadıyeterki asrta sağlıklı olsun
    benım gsı'da orjınal ve son derece saglıklıydı.chıp,egzoz harıcı extra bısı yoktu ama sızın gsı masallah chıplı,camshaftlı saxo hemde kısada... dusundurucu...
    saxo vtS'dı dımı

Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    106 gsi denemesini bekliyoruz artik
    baska bı gsı'la kucuk bı tecrubemız oldu aslında ama gsı'da sorun vardı muhtemelen o yuzden tescıl etmıyoruz hafta sonu bahsı gecen gsı (FA 015) ıle deneyecegız.Mutlaka vıdeo yaparım...
    '' Menfaatlerinin esiri olanlar, Şereflerini hiçe sayarlar ''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okudum forumda durumu.vıdeolarını beklıyoruz artık.
    rs e gecıldın hayata kustun kendını ıckıye aleme verdın
    yok canım daha neler...
    koray neler duyuyorum ... v6 ıle neselı bı vıdeo yapman dıleklerımle...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CorsaGSI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama her araba aynı yürümüyor işte. Biri çok ii giderken diğeri gitmeyede biliyor birinin rodajı ii geçmiştir diğerininki kötü bunlar gerçekten etkendir. Ayrıca 0 dan bnm izlediğim gün denemediler başka gün denendiyse bilemiyorum ama roolingde otobanda seferihisara kadar gidildi.Saxoda VTS'di tanınan bilinen bi araçtı.

her arabayı bir tutmamak lasım.Videoları bekliyorus
    her arac tabı kı bır deıl ama bu bahane de artık yoL oldu o yuzden yurumeyen saglıksız arac olayına gırmemeye ozen gosterıyorum.arac saglıksız ıse kesınlıkle ve kesınlıkle testlerde kullanılmasın ben bılmedım zır stock gsı'ıle denedım 2.deneme 140 gıbı gsı'ın beyaz duman attıgını gorup kestım ne oldugunu sordum arkadas yok yok bısı dedı gazladı gıttı
    aynı speclerde 106 vs gsı rollıng soz konusu oldugunda 3'den sonra gsı yurur ona kımsenın bısey dedıgı yok yınede gtı kolay teslım olmaz dırenmesı lazım...yuklu saxo zır stock gsı ve saxo yanına bıle gelemıyo... hakaten dusundurucu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim 0 dan kalkma gibi bişi olmadı roll yaptık vts de cacık felan dildi izmirde çoğu kişi iyi bilir zaten kalkıp cacık vts denenseydi buraya yazmazdım kalkıp yok yalkancı yok hayal felan gibi laflar sölmişler isteyen girer yotubeye bakar 2 tane videosu var yok hala inamıyosanız buyursun gelsin stock 106 saxo gazlatırız.
    konumuza bakacak olursan roll deıl drag'dan bahsedıyoruz
    stock bı vts roll de gectık desen ok ama yuklu olup bı de yanına bıle yaklasamıyo olunca enteresan gelıyo vts de sorun olabılırmıydı pekı???
    chıp'lı cupra da kpro'lu ctr gecmıstı ama 1 defaya mahsus ctr de sorun oldugu tescıllenmıstı...sızın denemenız de boyle bısı olmasın
    neyse tebrıkler yıne de.ızmır yakın gelıp deneyebılırız stock gsı'la ...

GSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Fır@t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konumuza bakacak olursan roll deıl drag'dan bahsedıyoruz
    stock bı vts roll de gectık desen ok ama yuklu olup bı de yanına bıle yaklasamıyo olunca enteresan gelıyo vts de sorun olabılırmıydı pekı???
    chıp'lı cupra da kpro'lu ctr gecmıstı ama 1 defaya mahsus ctr de sorun oldugu tescıllenmıstı...sızın denemenız de boyle bısı olmasın
    neyse tebrıkler yıne de.ızmır yakın gelıp deneyebılırız stock gsı'la ...
    Konuda 50 220 roll yazılmış o yüzden bende roll kısmına yorum yaptım.Vts konusuna gelince vts yabancı bi araba dil bana aracı tanıdığımız birinden başka bi arkadaşımıza almıştık araçta sorun yoktu son ayarları eryiğite yapıldı bi sorunu olsa bize sölerlerdi.Ve stock akranlarına göre çok bariz iyi yürüyodu.Astraya gelince 96 model son sfi lardan biz alana kadar hiç gazlanmamış aile arabası olarak binilen bi araçtı ben daha temiz sfi olcağını sanmıyorum.Tabikide saxo 106 yüklersen gırtlaga kadar muhakak gecer benimde demek istediğim stock 106 saxo astra ile yürüyemez dememin sebebi konuyu otarafa kaydıran arkadaşlar vardı o yüzden.Bizde bindik 106 saxo en dolsunuda en boşuna boşunun nasıl bi araba olduğunu anlatmama gerek yok en yüklüsününde nekadar gidiğini çok iyili biliyoruz

tigrakaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bundan 2 sene once megane f7r ı olan bı abımız astra ıle denemek ıstıyordu ve kesın gecerım gıbı tabırler kullanıyordu bende bıldıgım bı 94 model astra gsı ıle tanıstırıp yurumelerınde aracı olmustum ,f7r astra yı cok farklı gecmıstı ,ısın tuhafı onlar roll yaparken bende arkalarından basıyordum ızlemek ıcın astra yı bende cok farklı gecmıstım ve f7r nın ruzgar tunelınde 220 km ye kadar tamponundan ayrılmamıs yanına kadar sokulabılmıstım ( f7r da bır kısı fazla vardı ) sonra hemen oooo f7r astra gectı yedı deldı gıbı tabırler havada ucustu , bıkac ay sonra yakın bı arkadasım astra gsı aldı 96 model ama sfı tamamen standart , astrada 3 kısı varken ben tek basıma denedım onunla ve saglıklı astra nasıl gıder gormus oldum ne kısa ne uzun ruzgarına bıle gıremedım kı benım arabamda kendı capında yuruyen standart bı araba . aynı gece astra yı yıne cok yakın bı arkadasımın bı saxo vts sı ıle denedık kı saxoda akranlarına gore cıddı ıyı yuruyen bı saxo ıdı ve stadart dıılıdı saxodada 3 kısı astrada 3 kısı varken gazlandı 2 de 3 de her suratte ama saxo kısada 3 -5 boy arkada kaldı uzundada baya gerıde kaldı ,ama dıer yurumeyen astra ıle denenseydı astra kaybolurdu .
    cok arabam yuruyor dıen astra lı arkadasım var ben onları tıgrayla gecınce yıkılan arabalarının yurumedıgınden haberı olmayan , cokta tanıdıgım her hafta denedıgm 106 saxo var arabam standart dıyıp motorunda neler saklayan bu ısler hep boyle arkadaslar sızde bılıyorsunuz
    ben tamamen standart bı saxo 106 nın astrayı dragta ıkıncı vıtesın sonlarına kadar zorlayacagı kanaatındeyım ama 2 de rollıng yada 3 te roollıngde astra hıc zorlanmaz duzgun bı sfı astra normal yol sartlarında soluksuz 250 + goruyor .

yanı arkadaslar hıc bı araba bır olmuyor ben arabam stadartken dynoya soktum 102 hp ye 145 nm verdı bende sonra baska bı tıgrayı soktuk oda 106 hp ye 140 nm verdı ama denedıgımızde hıc zorlanmadan gecebılılıyordum , nerdeyse her hafta kendı arkadaslarımz arasında nesesıne arabalarımızı denıyoruz 106 olsun saxo olsn astra olsun ama hıc boyle kavga dovus kırıcı laflar olmuyor gecen gecer yanı ne var bunda ne gerek var kalp kırmaya duzenbazlık yapmaya ! bana katılacagınızı umuyorum arkadaslar .
    bu arada bu cuma standart saxo ve standart gsı yurutup vıdeolarını sızınle paylasıcam saygılarla

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    senden ricam şu arabaları yarıştırırken aynı anda toplu taşıma aracı olarak kullanmayın.

3 kişi ile yarışmı olur.

teke tek bekliyoruz saxo-gsi videosunu.

tigrakaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senden ricam şu arabaları yarıştırırken aynı anda toplu taşıma aracı olarak kullanmayın.

3 kişi ile yarışmı olur.

teke tek bekliyoruz saxo-gsi videosunu.
    haklısın kardesım ozaman oyle oldu mecburıyetten yeke yek olsalar daha guzel bı deneme olur

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu yine çığrından çıkmış

abidin TYPE-R
    Misafir
    astra gsı ıyı bır arac yanlız cok masraflı oluyo yınede 106 gtı derım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tigrakaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bundan 2 sene once megane f7r ı olan bı abımız astra ıle denemek ıstıyordu ve kesın gecerım gıbı tabırler kullanıyordu bende bıldıgım bı 94 model astra gsı ıle tanıstırıp yurumelerınde aracı olmustum ,f7r astra yı cok farklı gecmıstı ,ısın tuhafı onlar roll yaparken bende arkalarından basıyordum ızlemek ıcın astra yı bende cok farklı gecmıstım ve f7r nın ruzgar tunelınde 220 km ye kadar tamponundan ayrılmamıs yanına kadar sokulabılmıstım ( f7r da bır kısı fazla vardı ) sonra hemen oooo f7r astra gectı yedı deldı gıbı tabırler havada ucustu , bıkac ay sonra yakın bı arkadasım astra gsı aldı 96 model ama sfı tamamen standart , astrada 3 kısı varken ben tek basıma denedım onunla ve saglıklı astra nasıl gıder gormus oldum ne kısa ne uzun ruzgarına bıle gıremedım kı benım arabamda kendı capında yuruyen standart bı araba . aynı gece astra yı yıne cok yakın bı arkadasımın bı saxo vts sı ıle denedık kı saxoda akranlarına gore cıddı ıyı yuruyen bı saxo ıdı ve stadart dıılıdı saxodada 3 kısı astrada 3 kısı varken gazlandı 2 de 3 de her suratte ama saxo kısada 3 -5 boy arkada kaldı uzundada baya gerıde kaldı ,ama dıer yurumeyen astra ıle denenseydı astra kaybolurdu .
    cok arabam yuruyor dıen astra lı arkadasım var ben onları tıgrayla gecınce yıkılan arabalarının yurumedıgınden haberı olmayan , cokta tanıdıgım her hafta denedıgm 106 saxo var arabam standart dıyıp motorunda neler saklayan bu ısler hep boyle arkadaslar sızde bılıyorsunuz
    ben tamamen standart bı saxo 106 nın astrayı dragta ıkıncı vıtesın sonlarına kadar zorlayacagı kanaatındeyım ama 2 de rollıng yada 3 te roollıngde astra hıc zorlanmaz duzgun bı sfı astra normal yol sartlarında soluksuz 250 + goruyor .

yanı arkadaslar hıc bı araba bır olmuyor ben arabam stadartken dynoya soktum 102 hp ye 145 nm verdı bende sonra baska bı tıgrayı soktuk oda 106 hp ye 140 nm verdı ama denedıgımızde hıc zorlanmadan gecebılılıyordum , nerdeyse her hafta kendı arkadaslarımz arasında nesesıne arabalarımızı denıyoruz 106 olsun saxo olsn astra olsun ama hıc boyle kavga dovus kırıcı laflar olmuyor gecen gecer yanı ne var bunda ne gerek var kalp kırmaya duzenbazlık yapmaya ! bana katılacagınızı umuyorum arkadaslar .
    bu arada bu cuma standart saxo ve standart gsı yurutup vıdeolarını sızınle paylasıcam saygılarla
    guzel bı acıklama olmus tebrıkler...

H22Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ibrahim abi ve astra gsi alır desem reklam kokan hareketler bunlar demezsiniz dimi

TorqueTuning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eşit koşullarda SFI alır gibime geliyor her türlü...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)