User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
67 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Yeni Bmw 520 i F10 hakkında

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Ben kısa kesiyorum BMW alırdım, 55 yaşındaki babam da BMW alırdı
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

koraycano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başta bir hitap seklini degiştir istedigim zaman konusurm sana soracak halim yok.

bak anlayan anlayabiliyor. #10 numaralı mesaj

bel altımı çalısıyoruz yada sidik mi yarıstırcaz ben fikrimi soyluyorm

satıscı degilim hatim etmeye niyetim yok donanımları o senin işin

panaromik yok eger o klasda bir arabada deli divane gibi ses yapıcaksa olmasında olur (bindigim enaz 3 c serisinde cıkan panaromik sesleri)

evet parasını verirsen bixenonun üstüne adaptip LED farları var

çarpışma konusunda fikrim yok..

üstün tarafları illaki olucak sadece onları goruceksek bende o hakkımı söyle kullanıyım

2000 cc dizel motorun varmı ?

şürüş modların varmı ?

indivudual yapma sansımız varmı ?

Farkındaysan performans+sportiflik BMW dedim sonrada mercedesi saydım. BMW de Karamürsel sepeti gibi afaki konuşmana gerek yoktur arkadaşım . Biz burada tabi ki sidik yarıştırmıyoruz isteyen istedeğini alır. Senin tepkine istinaden yazıyorum bunları. Ayrıca 2000cc motor var mı diye konuşmuyoruz kasadan bahsediyoruz. 2.0 LT dizel istersen BMW yada AUDİ ye bakabilirsin Madem sordun evet Sürüş modlarımızda var. Bırak indivudual da olmasın Saygılarımla.
    ~ Feel The Difference ~

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    520i alırdım her türlü koşulda. Mevcut E kasa çok zevksiz geliyor bana.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı koraycano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farkındaysan performans+sportiflik BMW dedim sonrada mercedesi saydım. BMW de Karamürsel sepeti gibi afaki konuşmana gerek yoktur arkadaşım . Biz burada tabi ki sidik yarıştırmıyoruz isteyen istedeğini alır. Senin tepkine istinaden yazıyorum bunları. Ayrıca 2000cc motor var mı diye konuşmuyoruz kasadan bahsediyoruz. 2.0 LT dizel istersen BMW yada AUDİ ye bakabilirsin Madem sordun evet Sürüş modlarımızda var. Bırak indivudual da olmasın Saygılarımla.
    tepki bende degil arkadasım sende soru sordun cevap verdim üstüne bende sana yonelttim .

afaki konusmuyorm hatta hiç a6 yı konusmuyorz 5 ve e yi karsılastırıyoruz .önden biri çekmiyor bu aracları alıp salonun bi kösesine koymicak kimse heralde motoruda sokustururm. o bahsettıgın sistemler motorsuz bişeye yaramıcak.

şürüş moduları vitesin modları degilde neyse dert degil isteyen istedgini alsın gitsin.Saygıllar
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı koraycano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanılmıyorsam sürüş modları sadece direkyon sertleştirme ve gaz tepkisi olmalı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bU KONU BAska forumlardada defalarca tartışıldı, 2 araca sahip olan bir arkadaş bile f10 u tercih ediceğini söyledi..
    Benim görüşüm total anlamda daha başarılı f10
    öyle klasik konfor merso dinanizm diyerek geçiştirilecek konumda degıl 2si.
    f10 konfor anlamındada oldukça iyidir, iç mekan ambiyansı olsun mersodan iyidir bana göre, detaylarda işçililkte eksiklikler olabilir.
    çoğu kriterde 2 arac arasında atla deve yok dediğim gibi..

umpQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekden BMW fiyat listelerinde boş paket olarak fiyatını soyluyor ışık paketi 2.500 euro diyor altı üstü xenon far ve kapı kollarının altında karsılama ısıkları var aracı dolu dolu alman ıcın 25 bin tl extra ödersin rahat rahat fakat 520d sürdüm araç geniş inanamadım ortalama yakıtı 7,2 idi inanılmaz az yakıyor fakat gaza basmaya basladıgın anda su gibi içiyor konfor süper tavisye
    POWERTECH

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E kasa zevksiz bi araba ( 13' 250 4Matic icin konusuyorum) , kullandigimi anlamiyorum ciddi ciddi, gidiyo oyle kendisi. Kullanimi cok kolay bi arac direksiyona hakim ayagi pedala uzanan kucuk cocuk bile zerre zorlanmadan kullanir. 65 yasinda olsam beeelki alip kullanirim. Ic kalitesi de oyle F10'dan bariz ustun falan degil, eski Merso kalitesini beklemesin kimse.
    F10 520i test ettim kullandim kullanan arkadasim var. Yakit olarak arkadas karma kullanimda 9 yakiyo biraz rahatsizdir ve 10 ustunu pek gormedim dedi. Ben de 8-9 arasi yaktirmistim kullandigim zaman ( 1 depo ortalamasi. - 520i icin konusuyorum. ) E180'den az yakiyo.

E250'den once de F10 520D sahibiydik. Bugun ikisinin arasinda kalirsam sanirim gidip F10 alirim. 19 jant koydum yine de konfordan pay vermedi, Mercedes'ten sahsi fikrim cok daha guzel duruyo. ( ozellikle yandan on kafanin durusu ) Ve daha dogal kullanimi var, daha sportif tepkilere sahip.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtysn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E kasa zevksiz bi araba ( 13' 250 4Matic icin konusuyorum) , kullandigimi anlamiyorum ciddi ciddi, gidiyo oyle kendisi. Kullanimi cok kolay bi arac direksiyona hakim ayagi pedala uzanan kucuk cocuk bile zerre zorlanmadan kullanir. 65 yasinda olsam beeelki alip kullanirim. Ic kalitesi de oyle F10'dan bariz ustun falan degil, eski Merso kalitesini beklemesin kimse.
    F10 520i test ettim kullandim kullanan arkadasim var. Yakit olarak arkadas karma kullanimda 9 yakiyo biraz rahatsizdir ve 10 ustunu pek gormedim dedi. Ben de 8-9 arasi yaktirmistim kullandigim zaman ( 1 depo ortalamasi. - 520i icin konusuyorum. ) E180'den az yakiyo.

E250'den once de F10 520D sahibiydik. Bugun ikisinin arasinda kalirsam sanirim gidip F10 alirim. 19 jant koydum yine de konfordan pay vermedi, Mercedes'ten sahsi fikrim cok daha guzel duruyo. ( ozellikle yandan on kafanin durusu ) Ve daha dogal kullanimi var, daha sportif tepkilere sahip.
    e250 4matic alan adam zaten sürüş zevki olsun diye almaz tahminimce aynısı 520i e180 içinde geçerli. burda önemli olan diğer unsurlar. alıcak olan kişi zaten ilk 2 cümlende bahsettiklerin için alıyor aracı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E180 kullanmadan yazan arkadaslara soruyorum cok bilgilisiniz ya bi cevap verin o kasaya o motor uymus mu hadi motora okey diyelim o sanzimani bana bi aciklayin? Aradaki 1.5lt farki da bi kapatin ondan sonra e180i savunun bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mertİ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e250 4matic alan adam zaten sürüş zevki olsun diye almaz tahminimce aynısı 520i e180 içinde geçerli. burda önemli olan diğer unsurlar. alıcak olan kişi zaten ilk 2 cümlende bahsettiklerin için alıyor aracı
    Su an satilan dizel E'lerin sanirim hepsi 4Matic, alinmasinin sebebi o bizde Soyle demem daha dogru olur o zaman ben yine 525xd alirdim
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok virajda saga sola patlamayalim diye aldik 4Matic biz Soyle diyelim o zaman 525xd ile kiyaslasam yine gidip F10 alirim
    ben ikisinide almam artık bende öyle diyim xdrive ında 4matic inde virajda hiç bir artısını görmedim hiçbirimiz ari vatanen değiliz

FATİH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    f10'da katlanan arka koltukların fiyatı nedir biliyo musunuz? türk parasıyla 3.600 lira! yani koltukların katlanabilme özelliğine kavuşması için 4 asgari ücret vermek zorundayız.

peki ilave 12 volt güç kaynağı? 430 tl! ulan akü kaç lira kurban oluyum? o da şu:

hi-fi ya da harman kardon'u geçtim... bang&olufsen ses sistemi için 0 dacia parası istenmekte. ismail yk'nın yozgat'ta verdiği konserde kurulan ses sistemi komple 20.000 lira birader.

mercedes ve audi de böyle. kullandıkları donanımların ve malzemelerin kalitesinden zerre şüphem yok ama premium markaların ekstra donanımlar için istedikleri bedel gerçekten aşırı yüksek.
    . . . audi . . .
    Vorsprung durch Technik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FATİH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    f10'da katlanan arka koltukların fiyatı nedir biliyo musunuz? türk parasıyla 3.600 lira! yani koltukların katlanabilme özelliğine kavuşması için 4 asgari ücret vermek zorundayız.

peki ilave 12 volt güç kaynağı? 430 tl! ulan akü kaç lira kurban oluyum? o da şu:

hi-fi ya da harman kardon'u geçtim... bang&olufsen ses sistemi için 0 dacia parası istenmekte. ismail yk'nın yozgat'ta verdiği konserde kurulan ses sistemi komple 20.000 lira birader.

mercedes ve audi de böyle. kullandıkları donanımların ve malzemelerin kalitesinden zerre şüphem yok ama premium markaların ekstra donanımlar için istedikleri bedel gerçekten aşırı yüksek.

örneğine kurban abi ahah ne güldüm ya yanlız bmw şuan belki dacia dan daha boktan ses sistemi sunuyo standart donanımda. kosiflerin getirdiği bütün araçlar böyle (özel donanım hariç).

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mertİ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ikisinide almam artık bende öyle diyim xdrive ında 4matic inde virajda hiç bir artısını görmedim hiçbirimiz ari vatanen değiliz
    4Matic'in ise yaramadigini gecen gun farkettim bende
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4Matic'in ise yaramadigini gecen gun farkettim bende
    kısmet xdrive da olmasın

FATİH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    virajda değil, karda görürsünüz x-drive'ı, 4matic'i.
    . . . audi . . .
    Vorsprung durch Technik

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    karda pzerolarla dik yokuş çıkabiliyorum ama malesef inemiyorum rampa iniş desteği var o ciddi etki ediyo ama önünüzde biri durdumu kış lastiği yoksa vurmak kaçınılmaz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)