User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
59 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: BMW 1.16 E87 Yorum ve Öneri

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün kısa bi turlama fırsatım oldu.Gidiş deneyecek ortamın olmadı ama benimkinden yavaş gibiydi(1.2tsi chip dsg) ,ama 100ooo küsür km de olmasına ramen aktarmada bi boşluk , bi trim sesi veya konforsuzluk (mpack olmasına ramen) hissetmedim.İç beetle dan dar enine.Ama malzeme kalitesi , tam otomatiğin konforu vs. gayet güzeldi.Tüketimi ölçemedim.Lpg içinde bagaj eşiği ile taban arasında 25 30 cm lik bi alan vardı.Taban yükseltmeyle simit depo alır gibi geldi.Özette beğendim.Kısmet olursa niyetlenicem geçişe.
    Bunu almazsam alacağım araçlar yeni i20 , polo veya pancar motor golf6.Gidiş beklentisini o bantta tuttuğumuz sürece beklentiyi karşılar gibi bence

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak bi güncel çekelim

e87 118i hakkında ne düşünüyosunuz? bugün biraz bakındımda ortalama 55-60 liraya temiz düşük km bi araç alınabilir gibi duruyo? sizce alınır mı ? 116 kesinlikle düşünmüyorum yeni konu açmak istemedim buraya yazmak mantıklı geldi o yüzden ..

En kilit nokta ise piyasası hızlı mı?otomatik ve sunrooflu düşünüyorum bi-xenon da denk gelirse tabiki daha iyi olur .

lpg li alırsam binerim 3-5 ay benzinli denk gelirsede yine alırım, biraz eğlenir satarım diye düşünüyorum rwd yi özledim

Varmı aramızda kullananlar ?

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçtiğimiz hafta araç bulana dek ben de baktım 118i'lere. Bir kere yüksek modellerine 60 bin civarı para isteniyor; ki muazzam para böyle bir araç için. Piyasası hızlı değil. Favorilere eklediğim araçlardan bir tanesi satıldı şimdiye dek. (Geçenlerde temizledim listeyi).

Teknik verilerine göre şehir içi 9-10 litreyle gezilir. Ama pek gerçekçi gelmiyor o rakam. Kullananlara sormak lazım.

Maksimum 55 bandında bulunursa alınabilir bence. Şu ilandaki güzele benziyor. Ne kadar iner bilemem.
    BMW / 1 Serisi / 118i / Standart / HATASIZ BOYASIZZZZ sahibinden.comda - 566685267

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz hafta araç bulana dek ben de baktım 118i'lere. Bir kere yüksek modellerine 60 bin civarı para isteniyor; ki muazzam para böyle bir araç için. Piyasası hızlı değil. Favorilere eklediğim araçlardan bir tanesi satıldı şimdiye dek. (Geçenlerde temizledim listeyi).

Teknik verilerine göre şehir içi 9-10 litreyle gezilir. Ama pek gerçekçi gelmiyor o rakam. Kullananlara sormak lazım.

Maksimum 55 bandında bulunursa alınabilir bence. Şu ilandaki güzele benziyor. Ne kadar iner bilemem.
    BMW / 1 Serisi / 118i / Standart / HATASIZ BOYASIZZZZ sahibinden.comda - 566685267
    Teşekkürler abi yorumun için ben biraz alıp eğleniyim diye düşünüyorum 10 litre benzin yaksa normal kullanımda idare ederim. Kafamdaki soru işareti piyasası 3-5 ay kalırsa elimde sorun olur

Talih.b16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ablamın 1.16 m paketini sattım 3 4 ay önce.
    2 günde satıldı. 1.18 nasildir bilmem.
    Bizim araba temiz bakimliydı.
    Ama güzel bi araba değil bana göre, çok klostrofobik, çok yakıyor , trim sesi var, lastikleri rft belkide ondan.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Talih.b16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ablamın 1.16 m paketini sattım 3 4 ay önce.
    2 günde satıldı. 1.18 nasildir bilmem.
    Bizim araba temiz bakimliydı.
    Ama güzel bi araba değil bana göre, çok klostrofobik, çok yakıyor , trim sesi var, lastikleri rft belkide ondan.
    Kesinlikle çok klostrofobik yeni modelleri özellikle şanzıman kısmı v şeklinde geldiği için bacakları sıkıştırıyor iyice tavan zaten basık ne zaman binsem bir kişi çıkmama yardım ediyor eğer boyun 1.85 civarında falansa inanılmaz dar kalıyor.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ufak bi güncel çekelim

e87 118i hakkında ne düşünüyosunuz? bugün biraz bakındımda ortalama 55-60 liraya temiz düşük km bi araç alınabilir gibi duruyo? sizce alınır mı ? 116 kesinlikle düşünmüyorum yeni konu açmak istemedim buraya yazmak mantıklı geldi o yüzden ..

En kilit nokta ise piyasası hızlı mı?otomatik ve sunrooflu düşünüyorum bi-xenon da denk gelirse tabiki daha iyi olur .

lpg li alırsam binerim 3-5 ay benzinli denk gelirsede yine alırım, biraz eğlenir satarım diye düşünüyorum rwd yi özledim

Varmı aramızda kullananlar ?
    118i boş ver kanka 120d al .
    Alakasız bir gidişleri var . 120d leri daha dolu bulabilirsin.

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    170 hp olan 118i ler fena gidiyor yalnız.

Yeni modeller 1.5 3 silindir 136 hp sanırım. Onu almaya değmez.

Hepsine 118i mi demişler ne saçma ?

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.18i 2007 vardı bende M paket boyasız siyah.
    donanım olarak sunroof hariç ne var ne yok doluydu. kullanımı çok keyifliydi. (güç dışında) yakıt dikkatli kullanımda 8.6 civarında seyrediyordu. yaklasık 1 sene kullandım.
    ekim ayıydı galiba 62.750 ye öğlen ilana koyduğum aracı akşam 61.500e sattım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Makyajlı kasa 1.18 ler 1.5 motor 136 beygir çok az 1.6 lıklardan var .Benimki 1.6 136 beygir , uçlarda kullanmıyorum ama bi eksiği yok bence gidiş anlamında .Neden değmez anlamadım makyajsiz f20 lerde 18 ler 170 , 16 lar 136 beygir.Ama konuda bahsi geçen kasa f20 değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    118i boş ver kanka 120d al .
    Alakasız bir gidişleri var . 120d leri daha dolu bulabilirsin.
    Kanka düşük km dizel bulamayız gibi geliyo bana bütçem 60lira şuan.

Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Üstad sizin bahsettiğiniz durum f20 için geçerli ben e87 düşünüyorum. teşekkürler yorumunuz için.

Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.18i 2007 vardı bende M paket boyasız siyah.
    donanım olarak sunroof hariç ne var ne yok doluydu. kullanımı çok keyifliydi. (güç dışında) yakıt dikkatli kullanımda 8.6 civarında seyrediyordu. yaklasık 1 sene kullandım.
    ekim ayıydı galiba 62.750 ye öğlen ilana koyduğum aracı akşam 61.500e sattım.
    O zaman iyi abi piyasası 129 luk mu ydi sizdeki ben 143 hp lik den düşünüyorum . Benzinde binilirmi sence abi kısa bi süre 1-2 ay 1 lirada yakarsa hakkından gelemeyiz

Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makyajlı kasa 1.18 ler 1.5 motor 136 beygir çok az 1.6 lıklardan var .Benimki 1.6 136 beygir , uçlarda kullanmıyorum ama bi eksiği yok bence gidiş anlamında .Neden değmez anlamadım makyajsiz f20 lerde 18 ler 170 , 16 lar 136 beygir.Ama konuda bahsi geçen kasa f20 değil.
    Aynen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla km takıntın olmasın benim 260 binde , motor yapılık. Polo gti - yazılımlı civic rs falan geçiyorum yetiyor bana.recaro cart curtta var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada , hondadan sonra sana çok zor gelebilir ama corolladan sonra bu resmen işkence geldi , çok sert direksiyonu park edilmiyor istanbulda gtm çıkıyor dar yerlerde ama , parlak asfaltta ken block.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 1.16 aracım vardı, 52.000 km de sattım. 5.000 km civarı kullandım.

Aracım çok diri ve temizdi. Sunroof, xenon vs paketin dolusuydu.

116 hp atmosferik motor vardı, 6 ileri tam otomatik şanzıman vardı.

Gidişi çok memnun etmez ama tabi bunda bir önceki aracınızın gücü de etken olur. Daha güçsüz bir arabadan buna geçecekseniz yeterli gelir.

Araç sürüş keyfi olarak güzeldi. Tok bir sürüş hissi vardı. Araç gücünün yettiği kadar sana net cevaplar veriyor.

Trim seslerinin çözümleri var bakınız youtube

Yakıt en iyimser halde Balıkesir trafiğinde şehir içi 11 lt. Uzun yolda 10 km sabit hız çok 7 litrenin altına düşmedi. Genelde uzun yol 8 litreydi.

Ben aracın duruşundan ve karakterinden memnundum. Gücü bana yetmedi, sattım Mini Cooper Countryman S ALL4 aldım 184 hp.

Bu arada 1.16 sert bir süspansiyona sahip.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cevaplar için çok teşekkürler,

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O zaman iyi abi piyasası 129 luk mu ydi sizdeki ben 143 hp lik den düşünüyorum . Benzinde binilirmi sence abi kısa bi süre 1-2 ay 1 lirada yakarsa hakkından gelemeyiz
    bendeki son giren 2008 m paketti. 136hp olan versiyondan. TR de 143 hp yok ben çok araştırmıştım.
    136hp olanın fabrika veri s.içi yakıtı 10.1lt 143 hp olanın 8.2 lt. gerizekalı borusan nedense getrmemiş o versiyonu. valvetronik yazılım vs farkları var aralarında.
    ben çok dikkatli kullanarak 8.6 ortalamayla geziyordum. normal kullanımda 10lt çok temiz yakar.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mplus ile Msport arasında ne gibi farklılıklar var acaba ? veya şlöe sorayım hangisini tercih etmeli ?
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mplus ile Msport arasında ne gibi farklılıklar var acaba ? veya şlöe sorayım hangisini tercih etmeli ?
    Abi e87 de paket yok , f20 de var. onuda ben bilmiyorum. Sen araçta olması gereken özelliklere bak derim..
    direksiyon koltuk sunroof far yıkama cc vs..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendeki son giren 2008 m paketti. 136hp olan versiyondan. TR de 143 hp yok ben çok araştırmıştım.
    136hp olanın fabrika veri s.içi yakıtı 10.1lt 143 hp olanın 8.2 lt. gerizekalı borusan nedense getrmemiş o versiyonu. valvetronik yazılım vs farkları var aralarında.
    ben çok dikkatli kullanarak 8.6 ortalamayla geziyordum. normal kullanımda 10lt çok temiz yakar.
    116 değil abi 118 'in 143 lüğünden bahsediyorum, yada ben yanlış anladım seni? bide 129 lik varmış galiba 118 'in. Ben en azından hacimden dolayı 118 ufakta olsa yürür diye düşündüm 2.0 motor sonuçta

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler