User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
71 sonuçtan 58 ile 71 arası

Konu: Turkcell - Avea - Vodafone hangi tarife?

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkcellden şaşmayacaksın arkadaş , 4 ay kaldım cayma hakkının bitmesine bittiği gün tekrar geçeceğim turkcele soyguncu vodafondan.
    Abi Türkcell'den çok çektim ben. Babam 3310 döneminden beri belki 14-15 senedir türkcell kullandı kendisi. Fiyatlar en sonunca tepesini attırınca TürkTelekom'a geçti. Şuan kendisi faturalı kullanıyor ve oldukça memnun. Çekmeme gibi bir durumu da yok.

Ben Vodafone kullanıyordum dediğin gibi soygunculuğu geçtim, çekim kalitesinden çok şikayetçiydim ben. Kaldı ki İST'un göbeğinde yaşıyorum ama telefon çekmiyordu, net çekmiyordu doğru düzgün. Fiyatlar zaten fahiş derecedeydi benimde tepem attı TürkTelekom'a geçtim şuanda çok çok memnunum. Çoğu yerde LTE kullanıyorum, çekim gücü olarak tek bir kere bile şikayet etmedim. Fiyat olarakta bana çok makul geliyor. Gayet memnunum ben.

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    turk telekomluyum

8gb net, 1000 dakika her yöne, 1000 sms ayda 59 TL ödüyorum

çekmeme gibi bir sorunum sadece bugün edirnenin yandex haritada bile olmayan yeni organize sanayisine giderken bi köy yolunda çekmedi haricinde maaşallah

Şirket hattı olarak turkcell kullanıyorum, telekomun çekmediği yerde çekiyor. Fakat turkcellin çekmediği yerdede telekom güzel çekiyor işin garibi

Şirket hattında ise 1000dk her yöne, 10.000dk şirket içi, 1000sms ve 6gb internet var 75 tl ödeniyor
    - Bize Her Yer TRABZON

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bireysel hattını Turkcell'e taşımayı düşünecek arkadaşlar aşağıdaki tarifelerden yararlanmak isterse bana ulaşabilirse yardımcı olabilirim, normalde bayiden direk geçiş yapamayacağınız tarifeler. 1 yıl taahhüt istiyor tabii

- 2 GB internet, her yöne 500 DK, 1000 SMS, Dergilik'te geçerli 5 GB -- 31 TL
    - 5 GB internet, her yöne 2000 DK, 1000 SMS, Dergilik'te geçerli 5 GB -- 38 TL
    - 6 GB internet, her yöne 500 DK, 1000 SMS, Dergilik'te geçerli 5 GB -- 46 TL
    - PLATINUM 10 GB internet, her yöne 1000 DK, 1000 SMS/MMS, Dergilik'te geçerli 5 GB -- 61 TL
    - PLATINUM 18 GB internet, her yöne 2000 DK, 1000 SMS/MMS, Dergilik'te geçerli 5 GB -- 76 TL

Turkcell.com.tr'de dk'dan kısıp vs. farklı özelliklerle bir tık daha uygun tarifeler de çıkabiliyor numara taşıyanlara

Yine başka tarifeye de geçerseniz bana ulaşabilirseniz referans olmam bir takım faydalar sağlayabilme ihtimaline sahip.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bireysel hattını Turkcell'e taşımayı düşünecek arkadaşlar aşağıdaki tarifelerden yararlanmak isterse bana ulaşabilirse yardımcı olabilirim, normalde bayiden direk geçiş yapamayacağınız tarifeler. 1 yıl taahhüt istiyor tabii

- PLATINUM 10 GB internet, her yöne 1000 DK, 1000 SMS/MMS, Dergilik'te geçerli 5 GB -- 61 TL
    - PLATINUM 18 GB internet, her yöne 2000 DK, 1000 SMS/MMS, Dergilik'te geçerli 5 GB -- 76 TL

Turkcell.com.tr'de dk'dan kısıp vs. farklı özelliklerle bir tık daha uygun tarifeler de çıkabiliyor numara taşıyanlara

Yine başka tarifeye de geçerseniz bana ulaşabilirseniz referans olmam bir takım faydalar sağlayabilme ihtimaline sahip.
    Hattım vodafone da ancak 10gb internet yetmiyor. Tarifeyi de yükseltemiyorum.
    15gb lık bir tarife mevcut mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı to_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hattım vodafone da ancak 10gb internet yetmiyor. Tarifeyi de yükseltemiyorum.
    15gb lık bir tarife mevcut mu?
    En kolay bulduğum aşağıdaki iki paket var, detayları iyice inceleyerek seçmenizi tavsiye ederim. Biri normal biri platinum avantajlarla da geliyor.

Turbo Fırsat 15+ - TURKCELL

Platinum+ Hoş Geldin Paketi - TURKCELL

Siteyi kurcaladıkça başka şeyler de çıkabilir.

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkcell de Bu sabah 8 gb 1000 dk 100 sms olarak 49 tl hatımı tanımladım.39 liradan temmuzdan beri her ay arta arta 89 liraya dayandı.
    Başka arkadaşımla paylaştım.46 lira faturası 57 gelmiş. Müsteri hizmetlerini aradı. 3 gb aboneliği üstüne üzerinde salla kazandan aldığınız hediye 1 gb almazsanız 46 liradan devam edebilirsin dedi.Benim tarifeden bahsedince 49 tl ye 10 gb olarak güncellediler.Ne iş anlamadım.

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1000 dk 1000 sm 3 gb telekom a 30.50 ödüyorum.

mesele çekim gücüyse türkcell de vodafone da çekim gücü problemi yaratıyor.
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biz ailece turkcelli bıraktık.

vodafone yeni numara alarak geçtik.
    150 tlye özel numara aldık.

red 15 gb netli tarife 50 TL
    médiocrité partout

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bendede 10gb var ama 109 oduyoruz iyi geçiyorlar yokmu cozumu bunun

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendede 10gb var ama 109 oduyoruz iyi geçiyorlar yokmu cozumu bunun
    yılda 1 defa alt pakete geçme hakkın da var diye hatırlıyorum platinum'da, bi 532 yolu görünüyor sana

yukarıda benim yazdığım detaylar ancak numara taşımada var şu an

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ben de 150 ödüyorum şu an 25gb, bi alta geçeyim en iyisi.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yılda 1 defa alt pakete geçme hakkın da var diye hatırlıyorum platinum'da, bi 532 yolu görünüyor sana

yukarıda benim yazdığım detaylar ancak numara taşımada var şu an
    tarifeden memnunum şimdi aşağı geçsem bişeyleri kırpıcaklar indirimlik bişe varsa diye dedim ama gene bi arayıp yoklarım

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tarifeden memnunum şimdi aşağı geçsem bişeyleri kırpıcaklar indirimlik bişe varsa diye dedim ama gene bi arayıp yoklarım
    bu ara elimiz baya bol kardo ya ara sen

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    turkcellde gecen gördüm turbo bılmemne vardı 8gb 750 dk 100sms 39tl 1 sene

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)