User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
43 sonuçtan 39 ile 43 arası

Konu: 3.20i sport line mı x trail mi

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Msk-bmw yorumuna koptum

Araç konusuna gelince tercihe göre değişir 2 araçda kendi kulvarında artılara sahip. Beş sene Bmw kullanmış biri olarak tercihimi kesinlikle BMW den yana yapardım. Ayağını frene attığında altında alman mühendislerinin olduğunu hissettiren bir araçtır. Bmw yi sattıktan sonra 206 aldım geçen servise götürdüm frenler tutmuyor diye . Yol testine çıktılar baktılar ettiler frenlerde sorun yok dediler. tatmin olmadım peugeot ustasına sordum 206sı olan yol testine çıktı. oda aynı şeyi söyledi. Sen alışmışsın Bmw den ondan sana öyle geliyor abi sen bunu bmw ile kıyaslama dedi noktayı koydu.
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun kazasız cezasız
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkür ederim. Vallahi hiç kullanmadım 1 kez 2012 de düğünümde bmw 3.20 d 2012 m paketine bindim Almanya'dan kaynım getirmişti hayran kalmıştım başka da hiç binme fırsatım olmamıştı .yeni 1 kez iş arkadaşımın aldığı 5.20i ye bindim bambaşka bir yalıtıma sahip ve sanki pamuk üstünde gidiyorsun süperdi. 3.20 den bunu beklemiyorum ama x trail i sizin de düşüncelerinizle kafamdan sildim attım zaten korkuyordum almaya iyi km'de bmw de karar kıldım gerçekten anlatılmaz yaşanır 1.6 170 ps motor bir arabaya bu kadar yakışır cuk diye oturmuş darısı kazasız belasız binmeye nasip olsun hepimize

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    golf'e göre yakıtı nasıl? konforu, performansı eminim ki daha fazladır Bmw'nin. Ufak bir kıyaslama alabilir miyim?
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı
    99 yaşında bi amcada vardı 99 model 99 binde noldu kimbilir bulupta müzeye koymak lazım aslında çok değerli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı umut01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    golf'e göre yakıtı nasıl? konforu, performansı eminim ki daha fazladır Bmw'nin. Ufak bir kıyaslama alabilir miyim?
    Golfte ki performans daha az olduğundan bunun kadar basma isteği olmuyordu ama Yinede şuan 2580 km de araç ve 9.3 yakıyor. Konfor olarak bariz bir fark göremiyorum biraz fark var tabiki de ama golfte çok kaliteliydi. Performansı anlatmaya gerek bile yok bütün korumaları devreden çıkarınca aracı zaptetmek çok zor Toto'da önde gidecek nerdeyse tipik e30 gibi hal alıyor ses sistemi çok güzel golfe göre. Arada ki sürüş zevki dağlar kadar var diyebilirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)